Quantcast

F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Say it right

Buduća legenda
Poruka
28.194
jao, ja nemam pojma
moji kupuju sarana, i jos nesto, vecu neku ribu, mozda soma
a bude i morske, skusa i tako to
i znam da kupuju dosta al mi zadnjih par godina pravimo porodicno, mada bude mojih i sestrinih gostiju, a dobro, par komsija
pa bude nas kad pogledam bar 20tak :think:

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.548
Ma videću jo. Ima toga mnogo za spremanje, ali je meni riba problem. Lara sprema ribu a i slavi S.Nikolu. Sinoć su bili kod nas pa je dogovor da odemo do njih i da pokupim neke recepte za ribu.
A gostiju...pa verujem da će ih biti više od 20....sigurno.

GocaMrvica

Stara legenda
Poruka
80.566
Ljiljo mama i ja smo bukvalno odbolovale svaku našu slavu sa xx gostiju. Bukvalno 2-3 sledeća dana nisam mogla da se oporavim. Moj savet ako još uvek niste zvali goste i nemojte. U krugu porodice, Još uvek se živo sećam pravljenja kolača 7 dana pre slave , padanja na nos od posla, celodnevnog slaganja preslaganja seckanja i pranja posuđa...:aha:

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Ljiljo mama i ja smo bukvalno odbolovale svaku našu slavu sa xx gostiju. Bukvalno 2-3 sledeća dana nisam mogla da se oporavim. Moj savet ako još uvek niste zvali goste i nemojte. U krugu porodice, Još uvek se živo sećam pravljenja kolača 7 dana pre slave , padanja na nos od posla, celodnevnog slaganja preslaganja seckanja i pranja posuđa...:aha:

:amen:

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.548

uuuuuuuuf znam....ali ipak, volja mi je.
Zamisli molim te šta mi maca večeras kaže kad smo pričali o slavi.
Nabrajam šta mislim da spremim i kažem pihtije od boba, a on ni pet ni šest....ma ajde, kakav bob :cool:
lelelelele....zauzeh pravilan stav i kažem
"Mama (moja svekrva tj. njegova mama) je UVEK spremala pitije od boba.....to je tradicija....tačka"
Ma mislim stvarno.....:evil:

GocaMrvica

Stara legenda
Poruka
80.566
uuuuuuuuf znam....ali ipak, volja mi je.
Zamisli molim te šta mi maca večeras kaže kad smo pričali o slavi.
Nabrajam šta mislim da spremim i kažem pihtije od boba, a on ni pet ni šest....ma ajde, kakav bob :cool:
lelelelele....zauzeh pravilan stav i kažem
"Mama (moja svekrva tj. njegova mama) je UVEK spremala pitije od boba.....to je tradicija....tačka"
Ma mislim stvarno.....:evil:

trljani bob, usaglasismo se prošle godine :lol:

jocikakg

Veoma poznat
Poruka
12.914
U SLUČAJU PADA SISTEMA....)))))
Poštovana tehnička podrško,Prošle godine sam unapredila svoj Dečko 5.0 program u verziju Suprug 1.0 i primetila sam da novi program pravi neočekivane promene u modulu za knjiženje,ograničio je pristup Cveće i Nakit aplikacijama koje su radile savršeno pod verzijom Dečko 5.0. Povrh svega,Suprug 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa kao što su Romantika 9.9,a instalirao neke module koje ni sama ne znam šta znače,kao što su NFL 5.0 i NBA 3.0,sa druge strane Dijalog 8.0 i Čišćenje Kuće 2.6 jednostavno sruše ceo sistem.Probala sam da situaciju očistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5. ali na žalost nisam ništa postigla.
Očajna
------------------------------
Draga Očajna,Niste obratili pažnju na deklaraciju,Dečko 5.0 je zabavni paket,a Muž 1.0 je operativni sistem.Pokušajte da unesete sledeće komande > C:/MISLILA SAM DA ME VOLIS i instalirate programe Suze 6.2.Tada bi trebalo da aplikacija Muž 1.0 automatski pokre
ne program Krivica 3.0 i Cveće 7.0.Ali upamtite,preterana upotreba ovog metoda može da pokrene Neprijatnu Tišinu 2.5 i Pivo 6.1.Posebno je Pivo 6.1 neugodna aplikacija!Nikako ne instalirajte Taštu 1.0 i ne pokušavajte da reinstalirate neku od starijih verzija aplikacije Dečko.Obe ove aplikacije nisu podržane i samo će srušiti Muž 1.0 sistem.U suštini,to nije loš program,ali ima ograničenu memoriju i ne može da nauči nove aplikacije tako brzo. Porazmislite o nabavci novog softvera,lično preporučujem vam Začinjenu hranu 5.3 i Seksi donji veš 1.0.Oprezno koristite aplikaciju Zvocanje jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0 koji jedino možete da obrišete Privatnim detektivom 5.8 ili čak Advokatom 9.8.To je veoma teško izvesti pravilno,jer moze doći do resetovanja sistema Muž 1.0 koje je bespovratno i zahteva instalaciju Muža 2.0.
Tehnička podrška

GocaMrvica

Stara legenda
Poruka
80.566
U SLUČAJU PADA SISTEMA....)))))
Poštovana tehnička podrško,Prošle godine sam unapredila svoj Dečko 5.0 program u verziju Suprug 1.0 i primetila sam da novi program pravi neočekivane promene u modulu za knjiženje,ograničio je pristup Cveće i Nakit aplikacijama koje su radile savršeno pod verzijom Dečko 5.0. Povrh svega,Suprug 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa kao što su Romantika 9.9,a instalirao neke module koje ni sama ne znam šta znače,kao što su NFL 5.0 i NBA 3.0,sa druge strane Dijalog 8.0 i Čišćenje Kuće 2.6 jednostavno sruše ceo sistem.Probala sam da situaciju očistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5. ali na žalost nisam ništa postigla.
Očajna
------------------------------
Draga Očajna,Niste obratili pažnju na deklaraciju,Dečko 5.0 je zabavni paket,a Muž 1.0 je operativni sistem.Pokušajte da unesete sledeće komande > C:/MISLILA SAM DA ME VOLIS i instalirate programe Suze 6.2.Tada bi trebalo da aplikacija Muž 1.0 automatski pokre
ne program Krivica 3.0 i Cveće 7.0.Ali upamtite,preterana upotreba ovog metoda može da pokrene Neprijatnu Tišinu 2.5 i Pivo 6.1.Posebno je Pivo 6.1 neugodna aplikacija!Nikako ne instalirajte Taštu 1.0 i ne pokušavajte da reinstalirate neku od starijih verzija aplikacije Dečko.Obe ove aplikacije nisu podržane i samo će srušiti Muž 1.0 sistem.U suštini,to nije loš program,ali ima ograničenu memoriju i ne može da nauči nove aplikacije tako brzo. Porazmislite o nabavci novog softvera,lično preporučujem vam Začinjenu hranu 5.3 i Seksi donji veš 1.0.Oprezno koristite aplikaciju Zvocanje jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0 koji jedino možete da obrišete Privatnim detektivom 5.8 ili čak Advokatom 9.8.To je veoma teško izvesti pravilno,jer moze doći do resetovanja sistema Muž 1.0 koje je bespovratno i zahteva instalaciju Muža 2.0.
Tehnička podrška

Ček bre Jocika fali‚aplikacija Švaler1.0 i unapređena verzija švaler 1.1 :zcepanje:

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.635
evo me kasnim
zamaja se sa nauku
mada od nje niko vajdu nije video

dakleM
bila malcice u Bratislavi, videla kako kafane vape ya narodom
tamo ljudi sam rade, nema ih nigde ni u toku nedelja a bogami ni vikendom
u 10 uvece vec ni u jednoj kafani nece da spremaju veceru, jer uskoro zatvaraju
e ne znaju oni za Niske kafane

proveli se lepo, videli sto sta, imali i audijenciju kod nase ambasadorke
naravno kad smo tu glupo je ne otiici i do Beca....

samo da dodam najbolje smo jeli na Palicu, kod Abrahama i potvrdili da od nase hrane bolje nema
istina ljudi oko mene su odusevljeno svezim pivom, nepasterizovanim koje preave cesto i u kafanama gde ga odmah sluze
al ja kao kokakolicarka nijsam merodavna ya to

iznervirao me dnevni parking od 67 evra . pa puta 4 dana....ya te pare su trebali i kolima da titraju stabovit organ, al ajd....
kad ide tele nek ide i uze...

inace zakasala sam sa slavama
pre neko vece bili kod druga koji ima kafanu te je tu i bila proslava
mislim iskoreicen prostor jer je kafana njihova
lele sto je bilo....
odusevila me majka, ima preko 75
mali kad je pocela da lomi case i tanjire, da se veseli i igra sa oba vestacka kuka....
milina\
merak
sin se yeya nemo mamo inventr da lomis
al majka uziva
i treba

uspeli su da prebrode strasnu ydravstvenu bolest i treba da peva i da se veseli sve u senaest

Sin Baja Antihrist je zlatan
osim sto je udavio komsijku macku koja je usla u nase dvoriste i nekako ali i dalje niko ne shvata kako jednu motiku pregrizo, sta li je uradio
nikom i dalje nije jasno tek onaj metalni deo sa drvenim patrljkom je tu a ostali drveni deo u vise komada pronalazen je u dvoristu.
Junacki je i jednog pacova ubio koji je iz komsijskoh skladista suve hrane krenuo neovlasceno u nase dvoriste
ali to nije bio pacov
ono je nesto velicine praseta
cak i Alfa koji je asanirao teren kaze da ga ima brat bratu vise od kilograma

Mama Dona je kao curetak, skace juri pokusava da dobije svoje vrema sa nama, mada je to uy Baju vrlo tesko
jer gradacija nije ljubomoran ko pas no ko Baja...

ylatna je
moj curetak.....

i tako....

i da
kumo, sveti Nikola bey pitije od bob sa mnogo zejtin i gruvanu ljutu papriku i nije neki sveti Nikola:heart:

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.548
Dobro jutro....:kafa: pa u dan...danas ne radu banke pa će bude malko smirela kude men :worth:
A posle mi dolazi drugarica te vatamo tutanj na Savu....:lol: al ću se vrnem pa u kanc.

Pa to i kažem kumo.....ovaj moj sad našo da se modira i modernizuje .....:evil: Imam i crepulju i sač i samo mi je žao što za svadbu nisam imala kad da umesim par pogača za goste al da budu tople....al stvarno se nije imalo kad
Ima se modira po prodavnice i pijace sve dok ne nadje bob da kupu......zinat :manikir:

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Ma da, dečko5.0 koristila godinama, pa muža 1.0 evo već 20 godina red je da isprobam i nove operativne sisteme :cepanje:

:super: "Potrebno je da i drugim korisnicima date..." :rotf:

Apropo svetog Nikole, ich se ne priznaje bez punjene shushpe! :ljutko: Ja barim mamu da joj napravim ja 3 vrste kolaca, verovatno nesto sa sargarepom, nesto sa cokoladom i nesto sa limunom. Svakako joj ja pecem slavski kolac.

I dobar dan. Gde ste, narode?!

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.548
Aaaaa pa suve paprike punjene pirinčem i šampinonima, pa krompirom restovanim, pa punjene s pasulj...pa kupusnik, pa pita s pečurke....pa riblja čorba u kotliče (to isključivo Maki kuva).....pa nešto mnogo lepo što sprema moja zaova od sitnež od raznu ribu rečnu i povrćem i dodje kao sardine onako i komadićima a kuva se na tijo u ekspres loncu....a kolače ću kupim...nemam kad to da pravim a i ne umem to posno :rumenka:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.