Quantcast

F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
'Bar dan. Vata me kriza bez kafe. :aha: Bila danas kod endokrinologa, ona zena sama sebi treba da pomogne, onolika kolicina... :think: Pa ne znam kako bih opisala to psihicko stanje nije samo iz glave. Ebote, da ti meni ne verujes da se hranim zdravije od sve 4 nutricionistkinje zajedno... :roll: Majku mu, jes' da imaju drugaciju specijalizaciju od nje al' valjda univerzitetski profesori znaju malkice vise o medicini od "obicnog" dr spec. i ne bi me slali kod nje bez razloga.

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.578
'Bar dan. Vata me kriza bez kafe. :aha: Bila danas kod endokrinologa, ona zena sama sebi treba da pomogne, onolika kolicina... :think: Pa ne znam kako bih opisala to psihicko stanje nije samo iz glave. Ebote, da ti meni ne verujes da se hranim zdravije od sve 4 nutricionistkinje zajedno... :roll: Majku mu, jes' da imaju drugaciju specijalizaciju od nje al' valjda univerzitetski profesori znaju malkice vise o medicini od "obicnog" dr spec. i ne bi me slali kod nje bez razloga.
SVAŠTA

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Mislim, zena je od onih koje govore polako i tiho, bez pauza da saslusaju sagovornika do kraja. Dve od 4 nutricionistkinje sam vec posecivala, nijedna od njih dve NE ZNA da proteini mogu da se obezbede u dovoljnim kolicinama i iz biljne hrane, a da se pritom izbegnu hormoni, bakterije, holesterol, zasicene masti i sve ostalo sto je fakat nezdravo u namirnicama zivotinjskog porekla.

A meni antitela, doduse ona sto po njoj nisu opasna, umesto normalnih do 4,1 izasla na 72 zarez nesto!

jocikakg

Veoma poznat
Poruka
12.914
Moji juce otisli na odmor,nas dve same ostale a baba inace u selu danima.
Tacno sam znala da ce odmah da dodje da nas " cuva" tj da slucajno ne propusti nesto :evil:
I naravno od sabajle nam digla pritisak...

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Nego, jeste znali da su mačke lažljivi gadovi? Mirko je pre nekog vremena povredio šapu i video da se svi sekiramo za njega. Jutros sam ga videla kako ide skoro normalno ali čim me ugledao, podigao je šapu! :zcepanje:

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.645
dakleM
ima ljubomornih i ljubomnornih
pa velika praynina
pa Baja

sedim na klupi
Dona pored mene i ja je nazim
Doticni antihrist sa svih svojih 40 kila ili koje kilo manje u punom trku
poput macke uskace u moje krilo
ali to ku je malo
glavom pomera koju ruku onako iz sve snage da slkucajno ne dodirujem Donu
e sad
sto mi na nozi tragovi sapa,,sto mi natekla usna jer je tu njuskom u trku udario nema veye
on je smislio i uradio sta je hteo

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.578
nije mi dobro......ali stvarno...haos mi je u glavi i trelu...ne mogu..kao da mi se pritisci približavaju, znam taj osećaj....sad je ok..do sad sam radila....maki mi pomogao, Maca spremio večeru, salatu, prineo sve, zalivao.....sad da se malko opustim i na spavanje ranije......kao udarena s mokru čarapu spavam :eek:

Say it right

Buduća legenda
Poruka
28.085
Pa gde je godisnji?
malo dana od dece Mare opajdare Blente i ostalih?
evo ja odmaram al nemam od cega
i ova 3 ispita za septembar odnelo more :lol:
salu na stranu, pa nemojte Gospa Ljiljo, malo bar odmorite :zag:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.