F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jes da zamišlja do pre neki dan se tamo baškario :lol:

E gMrvice, pa bas je i to najgore, Vratis se u Hladnocu,sneg pocinje da pada, zavucen , odvucen, povucen................... gde god da krenes, kupovinu ili na kafu, pali kola.........

A zamisljam da se budim uz talase mora, zvuk pticica, pa jutarnji jak ekspreso kafa, pa MORSKA VODA, koja ti se uvlaci, grli te, ljubi te, miluje a dok si ti u elementu, omamljen ,zaslepljen kako od vode tako i od Suncaaaaa..........stigne veliki talas, pa te poklopi i kao da ti kaze ......mali si ti za mene.........

E da G-djo, nedostaje mi Kuba.........
 
E gMrvice, pa bas je i to najgore, Vratis se u Hladnocu,sneg pocinje da pada, zavucen , odvucen, povucen................... gde god da krenes, kupovinu ili na kafu, pali kola.........

A zamisljam da se budim uz talase mora, zvuk pticica, pa jutarnji jak ekspreso kafa, pa MORSKA VODA, koja ti se uvlaci, grli te, ljubi te, miluje a dok si ti u elementu, omamljen ,zaslepljen kako od vode tako i od Suncaaaaa..........stigne veliki talas, pa te poklopi i kao da ti kaze ......mali si ti za mene.........

E da G-djo, nedostaje mi Kuba.........


I meni poče da nedostaje kad tebe čitam......:lol:
zato se onaj odozgore potrudiJo da ne idem nigde.....postanem depresivna kad se vrnem :lol:
 
Dan odeljenjce.. od jutros u kuhinji.. ja pravim kolače koje će moja mama da nosi mom bratu za slavu a ja ću da napravim sa nas dve torte i ti iste jednu za kuću a drugu ću da podelim pola muž na posao pola ja..:aha: I ubi me glava popila sam dve kafe al nikako da dođem sebi :lol:
 
E gMrvice, pa bas je i to najgore, Vratis se u Hladnocu,sneg pocinje da pada, zavucen , odvucen, povucen................... gde god da krenes, kupovinu ili na kafu, pali kola.........

A zamisljam da se budim uz talase mora, zvuk pticica, pa jutarnji jak ekspreso kafa, pa MORSKA VODA, koja ti se uvlaci, grli te, ljubi te, miluje a dok si ti u elementu, omamljen ,zaslepljen kako od vode tako i od Suncaaaaa..........stigne veliki talas, pa te poklopi i kao da ti kaze ......mali si ti za mene.........

E da G-djo, nedostaje mi Kuba.........

:eek: auuu ala ta Kuba deluje na tebe, prosto izvire romantika iz svakog tvog slovca..kakav talenat..
Ljiljko a da ja ipak taknem na Kubu možda se i ja bacim na pisanje:hvala:
 
dobar dan....pada sneg..... celu noć kiša, jutros ledena kiša, pa posle prešla u sneg.....ne mrdam iz kuće....čak se i Lena sklonila i ne pomalja se....samo ako posumnja da će dobiti neki zalogaj....

Goco, da vidimo te torte.....

prekjuče sam kontrolisala šećer u krvi, i u redu je...ne mogu da verujem, nakon svih ovih bahanalija počev od dva Božića, dve nove godine, Slave.....mislila sam da će otići nebu pod oblake, a ono 4,7....a holesterol ne znam.....

Planiram od nedelje da napravim kapri tortu...imam sve što treba....jede mi se nešto slatko....
 
Dobro jutro:kpozdrav::kafa:

Kako vidim, pocinje da se propagira nova disciplina u Jatletici : Lizanje Serpi.............!!!!!!!!! :hahaha:

GocaMrvica za sada joste molicu lepo se bavi i magijom, pa sa lizanjem dna serpi, baja i za dobivanje kise.................:whistling::rotf:

Posto je i ovde pao sneg i to malo (n vecinu belog Ovna) smo izvezli za jameriku i Jevropu), normalno je da mi nedostaje Kuba- Gordano.:think:..........Tamo sve buja a ovde se sve smanjuje, Kaj ne kuzis stara, ne....:tease:.

More ti na Kubi, bela ko Siiiiir, pljavusa, mejdu Kubance bi bila bre Prva na sviju..........:ok::think::rotf:
 
:eek: auuu ala ta Kuba deluje na tebe, prosto izvire romantika iz svakog tvog slovca..kakav talenat..
Ljiljko a da ja ipak taknem na Kubu možda se i ja bacim na pisanje:hvala:

Evo, Gordano samo za tebe,

Divna uvala , cisto more, nema previse Kubanaca i TOOOOOOOOOOOPLA Morska Voda.

Posle oFe slike, zasigurno ce talenat pisanja da bukne,mislim pored onog sas Serpe, lonci........



Uploaded with ImageShack.us
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top