F ODELJENJCE

Joco, to je sutra, Magi je krenula ranije da obiđe tetku u Zrenjaninu. :tajna:

I dobro jutro. :kafa: Poslednji dan škole danas, posle će da crkavaju od dosade.
Kako ko :)
Moj Toma nikad ne crkava od dosade - taj uvek nađe sebi aktivnosti, naročito kad je bez obaveza.

dOBRO jutro i od mene :kafa:
svratila na pijac da kupim nanu, pa na posao. A pijac prazan :eek: Sva sreća, babe ispred pijace su ranoranioci, te nadjoh kod jedne :lol:
Pa dobro, ne preteruj sa tom nanom :zcepanje:
Obraše čitavo polje nane za druženje!
 
HAHAHAHA pravo F odeljenje :zcepanje:

daklem, pakleno je....a meni rok za pdv, mada, dobro je, mnogo opuštenije nego pre :worth:
i posle posla kući da sredimo malko i da napravim čaj od nane u onaj lonac :zcepanje: a ondaK idemo kod prijatelja na roštilj :eek: Rešili da prave, i pošto mi ne možemo sutra, onda je to večeras, a oni ne mogu drugih dana...i tako :zcepanje:
 
Topim se, kupam se u znoju... Klime ukljucene...moja majka se bunila, rekoh joj "ti mozes da se obuces, ja iz ove koze ne mogu" Mlada dama ocistila drgu godinu, nazdravise ona i tata u to ime, ja ne smem da mi ne pozli od vreline...:lol:
 
HAHAHAHA pravo F odeljenje :zcepanje:

daklem, pakleno je....a meni rok za pdv, mada, dobro je, mnogo opuštenije nego pre :worth:
i posle posla kući da sredimo malko i da napravim čaj od nane u onaj lonac :zcepanje: a ondaK idemo kod prijatelja na roštilj :eek: Rešili da prave, i pošto mi ne možemo sutra, onda je to večeras, a oni ne mogu drugih dana...i tako :zcepanje:

Kukuj si ga i lele za Razrednu i Macu, će da izumru od jedenje i holesterol! :eek: Od preksutra na dijetu! :lol:

Topim se, kupam se u znoju... Klime ukljucene...moja majka se bunila, rekoh joj "ti mozes da se obuces, ja iz ove koze ne mogu" Mlada dama ocistila drgu godinu, nazdravise ona i tata u to ime, ja ne smem da mi ne pozli od vreline...:lol:

Čestitke mladoj dami! :klap:

Ova moja bi trebalo da stigne iz škole, imali su danas kao žurku. Celo jutro je smišljala šta će da obuče i na kraju je obukla 3/4 helanke i treger-majicu, od tri haljine koje su bile u izboru. :aha: I obula sandale a ne cipelice sa platformicom uz koje sam morala da joj kupujem bele nazuvke. Inače, baš nezgodan period što se tiče obuće, mislim, veličine iste-probala jedne baletankice 35 i knap su joj a 36 su joj ogromne.
 
Lele kad ne crkoh od vreline..Isli burazer i ja do doma., odneli ventilator ćaletu, namestili na prozor na kom ne može roletna da se spusti, draperiju...Tamo je pakao, celo popodne sunce...

Ljiljana nam ode na jedenje i pijenje a ne reče kad da dođem suta :ljutka:
 
Lele kad ne crkoh od vreline..Isli burazer i ja do doma., odneli ventilator ćaletu, namestili na prozor na kom ne može roletna da se spusti, draperiju...Tamo je pakao, celo popodne sunce...

Ljiljana nam ode na jedenje i pijenje a ne reče kad da dođem suta :ljutka:

Pa tu oko podne,

Oboje dolaze po mene, recev razredna da bidnem spreman, ka puska.......

Ljudi moji, e ovo je Serbija, na faksu, pa nista, svi dogovori io da se napise, uradi....Glavna osoba ne moze, drugi, ima visoki pritisak i nistaaaaa.

OSIM STO SAM BAREM SA STUDENTIMA KOJI SU POLAGALI, RAZBIJAO TREMU.

Bejase mi kolega mnogo strog i da budem iskren, to sto se trazi Sada je posve nepotrebno...za zivot.
 
STIGOH.....samo brekćem :lol:

Goco, oko podne, kad se organizuješ bre....nije ništa fiksno
Profa odbija da s nas paja po pijac i radnje :eek:..kaže, neće da nam smeta :zcepanje:
Ovo danas beše baš pakao od vrelinu, ali je sad veće prelepo. šteta što mi se spava :lol:
daklem, vidimo se sutra društvo :cao:
 
Će se vrne, Goco. :lol: Kako je tata? :zag:

Malkice bolje, ali generalno ne valja :aha:

- - - - - - - - - -

Pa tu oko podne,

Oboje dolaze po mene, recev razredna da bidnem spreman, ka puska.......

Ljudi moji, e ovo je Serbija, na faksu, pa nista, svi dogovori io da se napise, uradi....Glavna osoba ne moze, drugi, ima visoki pritisak i nistaaaaa.

OSIM STO SAM BAREM SA STUDENTIMA KOJI SU POLAGALI, RAZBIJAO TREMU.

Bejase mi kolega mnogo strog i da budem iskren, to sto se trazi Sada je posve nepotrebno...za zivot.

STIGOH.....samo brekćem :lol:

Goco, oko podne, kad se organizuješ bre....nije ništa fiksno
Profa odbija da s nas paja po pijac i radnje :eek:..kaže, neće da nam smeta :zcepanje:
Ovo danas beše baš pakao od vrelinu, ali je sad veće prelepo. šteta što mi se spava :lol:
daklem, vidimo se sutra društvo :cao:

Oket, kad stignem...Lagano ..
 
Vi kad stignete, a ja dobih nalog da krenem oko 9h. :evil:
Posto je meni to ipak (pre)rano za ustajanje (od 9h radim i uredno kasnim na posao), pomerila sam polazak za posle 10... valjda ce me primi razredna i ako zakasnim. Za neopravdani se ne sekiram - uvek sam imala problema sa disciplinom i vladanjem :)
Magda svakako ima opravdanje... mene.
Idem da spremim kofer za putovanje... pitanje je kad nas budu pustili kuci... al' pre frustuka i kafe u nedelju definitivno nema sanse :zcepanje: pa da budem pripremljena.
 
Lep provod želim danas i sve vas :zag:

I dobro jutro. :kafa: Danas mi sahranjuju tetku, tatinu sestru od rođenog strica. Žena '55. godište, propala firma, jedan od mnogih slučajeva da su ljudi umrli jer nisu na vreme dobili zdravstvenu knjižicu-zapuštena upala pluća. :( A sahrana u 15h i ja ne smem da idem zbog vrućine, ionako mi "pada" cela leva strana ovih dana, ništa ozbiljno, samo bi neurolog primetio, ali svakako "ograničavajući faktor".
 
Dragi eFovci.:)

Dobro jutro svima.:D

Prvo da se ZAHVALIM LJILJI -Razrednoj , na Fenomenalnoj organizaciji susreta (m)Ucenika razreda eF....:hvala::hvala::heart:

Takav prijem , takav docek, Ice i Pice u izobilju i Pravo Iznadjenje ( i ako je MM najavljivao da ce biti jos iznenadjenja ), pitah se sta,i koje bi to moglo biti i ko bi Jos dosao.:eek:

Dosli su Muzicari i svirali Fenomenalnu Muziku u kojoj smo svi Uzivali.:worth:

Imadoh i zadovoljstvo da sam , normalno, znamo se po nasim, vasim ljubimcima i moram reci da sam primljen od strane -onih najvaznijih -tj onjusen, i prihvacen od strane Ljiljinih Ljubimaca.:hahaha:

Sta da kazem osim HVALA. Hvala svima koji su dosli, Hvala svima onima koji su (me Nahranili u Emotivnom smislu), Postavili, izgradili mozaik slika, da kada se vratim i u onim hladnim nocima Kanadskim , da se mogu prisetiti Druzenja sa Vama. :ok:

LJILJO . HVALA od Svega Srca za sve .:heart:

Hvala svima koji su , dosli, Hvala Svima eFovcima... i znam da cete se druziti , vidjati i uzivati , kako u dobrom tako i podeliti svoje zebnje o svojim ljubimcima.

:D:D:D:D:D:D:D:D

- - - - - - - - - -

Mi sutra brišemo kod mojih u Vrnjačku Banju pa nam neće biti dosadno.

Dobro Jutro:)

U vezi banja, meni je bilo, preporuceno i jos su mi napravili rezervaciju (ovoga meseca-22) za Matarusku banju....:eek:

I sinoc saznah, dal je sad to bilo ili dal je istina da je za Nerotkinje ili ne, To cu morati pogledati na njihovom sajtu.:think:

No Sinoc je bilo sala i posalica u vezi moga odlska, Tako da samo potvrdim , ako je istina o cem se prica, Da i Ja sam Nerotkinac...:whistling::think::mrgreen:
 
Stigoh. Smeh i Magi su otišel oko 11,30. Maki voyi napred a Smeh ya njim do iylaska iy grada. Pismo kafu, pa svi zajedno sredismo od sinoć ostatke, pa doručak, priča i odoše.
Stefan nahranjen, kupao se u bazenčetu što mu ujka kupio i sad spavka.

I bilo nam je mnoooogo lepo. Profinu ideju za kafanu smo malo modifikovali :lol: Imadosmo sve, iće, piće, dim, kučiće, decu, bebe, žubor tekuće vode (fontana), muziku i mnogo smeha i priče. Ali stvarno. Moje F odeljenje je bilo baš onako savršeno..msm pravo F odeljnje....predivno i pozitivno ludi :tease: I ostali koji nisu sa odeljenja mogu ladno da se učlane :zcepanje:
I tako mi je drago što ste bili. I Maci takođe. Divan dan, zaista. Hvala vam bre, baš ste prijali :heart:
Samo mi je žao što nisu svi mogli doći, ali biće još Ferevenki :lol:

ode sad razredna da gleda slike i da malko prilegne, pa se vidimo večeraske :lol:
 
Stigle i mi u Zrenjanin :)
I naravno da su mi utisci isti ili jos i lepsi i fascinantniji od prethodnih komentara. Podelismo ovde svasta tokom godina... i radosti i smeh, ali i tuge... kao sto je to i inace u zivotu. I to nas nekako spaja i cini da se osecamo lepo i nekako "domace" i svoji cak i kad se prvi put vidimo. I zato sa jedne strane ta atmosfera nije iznenadjujuca. Ali... ono sto je atmosferu dodatno ucinilo lepsom su "pridruzeni" clanovi F odeljenceta pre svih Maca, sa svojim iznenadjenjima ali i najprirodnijim i najgostuljubivijem stavom koji sam u zivotu mala priliu da sretnem... ostatak njihove porodice, ukljucujuci i dva (nova) M...Ali i Jelena iliti Zaklina sa svojim klincima i vazduhoplovni (na cije doskocice i sale se i sad glasno smejem)... I imam potrebu da i javno kazem HVALA vam svima koji ste u ovome ucestvovali - od inicjatora, preko organizatora do svih ucesnika. Divmno je kad se probudis sa osmehom i fino ga spakujes i doneses kuci... da omeksa svakodnevnicu i ostavi trag dovoljno dubok da pozelis da se sve ponovi.
Izgubih davnih dana mnogo vremena na ovom forumu... sa ovakvim ljudima i druzenjima stize visestruka potvrda da sve to i te kako ima smisla. Ili ga nekad dobije.
 
Šta da dodam, stvarno smo se lepo proveli ..DakleM hvala našim domaćinima koji su nas stvarno lepo ugostili :hvala:
Samo da dodam nekoliko slika, mada jedina nisam ponela aparat, ali tu je mobilni :lol:

201506131816261-1.jpg

201506131816181-1.jpg
 

Back
Top