Quantcast

F ODELJENJCE

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
25.888
Pa dobro nismo baš pričali dok je muzika bila tu :lol: Tek kad ih ispratismo razvezasmo priču :lol:

Kad malo bolje razmislim s profom ič nisam pričala :lol:
Kako si mogla pricat sa mnom, kada si samo cistila cinije sa sladoledom a i inace je bio i takav dogovor.;)

No dobro , mi smo komunicirali preko ovih Telefona, neg niko mi ne rece sto mi bre , malo pa malo nestaju minuti.:eek:

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.645
uyivali ste
alo
vidi se da vam je bilo bas bas lepo
meni na svadbi bilo lepo, ali sigurno ne kao vama

sad me ceka jos jedna, u petak, ali mi se o tome u ovom casu ne raymislja,

akde dajte jos koju slicku....

mari47

Stara legenda
Poruka
93.640
Baš to htedoh da napišem, samo pišu, slike da nije dala Goca, te dve, ne bi ih ni videli...Ova Ljilja se
ima sad izmotava kako nema vremena, rokovi, pdv, ...ima mi oteknu mooda ko pantalejska zvona dok ne stignu slike :manikir:

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Mi sutra brišemo kod mojih u Vrnjačku Banju pa nam neće biti dosadno.
O, pa vi ste blizu mene sad. :)

Dragi eFovci.:)

Dobro jutro svima.:D

Prvo da se ZAHVALIM LJILJI -Razrednoj , na Fenomenalnoj organizaciji susreta (m)Ucenika razreda eF....:hvala::hvala::heart:

Takav prijem , takav docek, Ice i Pice u izobilju i Pravo Iznadjenje ( i ako je MM najavljivao da ce biti jos iznenadjenja ), pitah se sta,i koje bi to moglo biti i ko bi Jos dosao.:eek:

Dosli su Muzicari i svirali Fenomenalnu Muziku u kojoj smo svi Uzivali.:worth:

Imadoh i zadovoljstvo da sam , normalno, znamo se po nasim, vasim ljubimcima i moram reci da sam primljen od strane -onih najvaznijih -tj onjusen, i prihvacen od strane Ljiljinih Ljubimaca.:hahaha:

Sta da kazem osim HVALA. Hvala svima koji su dosli, Hvala svima onima koji su (me Nahranili u Emotivnom smislu), Postavili, izgradili mozaik slika, da kada se vratim i u onim hladnim nocima Kanadskim , da se mogu prisetiti Druzenja sa Vama. :ok:

LJILJO . HVALA od Svega Srca za sve .:heart:

Hvala svima koji su , dosli, Hvala Svima eFovcima... i znam da cete se druziti , vidjati i uzivati , kako u dobrom tako i podeliti svoje zebnje o svojim ljubimcima.

:D:D:D:D:D:D:D:D

- - - - - - - - - -

Dobro Jutro:)

U vezi banja, meni je bilo, preporuceno i jos su mi napravili rezervaciju (ovoga meseca-22) za Matarusku banju....:eek:

I sinoc saznah, dal je sad to bilo ili dal je istina da je za Nerotkinje ili ne, To cu morati pogledati na njihovom sajtu.:think:

No Sinoc je bilo sala i posalica u vezi moga odlska, Tako da samo potvrdim , ako je istina o cem se prica, Da i Ja sam Nerotkinac...:whistling::think::mrgreen:
Profo, zar si sumnjaou Razrednu i Macu?! :D A što se tiče Mataruga, bile su banja za "nerotkinje" dok je tu bio stacioniran konjički puk. ;) Sad se tamo leči samo artritis i reuma, ako ćemo iskreno. Lično, preferiram Bogutovac, voda je puna litijuma a priroda skoro netaknuta. Toliko je divno da su čak i neki Rusi vegani tu rešili da se dosele i naprave organsku farmu.

Stigoh. Smeh i Magi su otišel oko 11,30. Maki voyi napred a Smeh ya njim do iylaska iy grada. Pismo kafu, pa svi zajedno sredismo od sinoć ostatke, pa doručak, priča i odoše.
Stefan nahranjen, kupao se u bazenčetu što mu ujka kupio i sad spavka.

I bilo nam je mnoooogo lepo. Profinu ideju za kafanu smo malo modifikovali :lol: Imadosmo sve, iće, piće, dim, kučiće, decu, bebe, žubor tekuće vode (fontana), muziku i mnogo smeha i priče. Ali stvarno. Moje F odeljenje je bilo baš onako savršeno..msm pravo F odeljnje....predivno i pozitivno ludi :tease: I ostali koji nisu sa odeljenja mogu ladno da se učlane :zcepanje:
I tako mi je drago što ste bili. I Maci takođe. Divan dan, zaista. Hvala vam bre, baš ste prijali :heart:
Samo mi je žao što nisu svi mogli doći, ali biće još Ferevenki :lol:

ode sad razredna da gleda slike i da malko prilegne, pa se vidimo večeraske :lol:
Nisam ni sumnjala u vaše organizatorske sposobnosti. :zag: Tako vam zavidim na lepom druženju, ali šta da se radi...

I dobro jutro. :kafa: i spisak za kupovinu, pa bežim, treba danas uplatiti doprinose, 15. je. :dash: I kad se vratim kući, da pravim sa detetom banana-mafine, ti su joj sad omiljeni, pa ih predveče nosimo u goste...

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
O, da, za sad je prijatno. :) Sad sam izlazila da obiđem zverove-Mrvicu koja preti da izede kupce i Mirka koji se i zvanično preselio u letnjikovac-boks za drva pa spava na svom jastučetu koje mu sinoć donesmo sa tavana moje dete i ja. Inače, noćas je opet grmelo pa je Mrvica opet spavala (ili nije spavala) kod mog deteta u ormaru, mukica. :lol:

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
25.888
Lara je kuca. Njena vlasnica je na forumu takođe Lara. Inače joj je ime Jelica, ako je to uopšte važno ;)
Dobro Jutro :)

Oprosti mi Pape, sto sam pija, jer bo je Pivo, na onu vrucinu, mi prijaaaaaa.

Tako da sam imena , malkoooo prilagodio , mojim mozgovious celijama.:mrgreen:

Mlogo se izvinjavam , jer , sam Antene svoje, skrio, i cuh i vidoh lepotu oko sebe i to me omamilo....:heart:

Da sada se moram izvinjavati i to Mlogoooo:D

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.757
Nego... ja imam drugi problem.
Ovi organizatori i realizatori me navukli na roštilj... Sad mi se ništa drugo ne jede!
A gladnaaaaaaa... (i nema ko da mi sprema... i neće biti tako dobro... :()

magdalena48

Veoma poznat
Poruka
14.728
dobro veče :uja: evo me stigla kući.....puna prelepih utisaka !!!!!

Hoću , pre svega da se od srca zahvalim Ljilji i Maci, i naravno celoj porodici na organizaciji i na trudu koji su uložili da sve odrade vrhunski sve što su zamislili.. Naravno Profi što je bio idejni vodja i sponzor cele akcije....Smeh što me je taksirala i svima vama koji ste učestvovale u prelepom druženju....Ovo je nezaboravno.....

Slike koje ste postavili su divne :klap: ja nisam puno slikala, svega nekoliko slika i jedan mali klip onako u krug pa koga sam uhvatila....ali sam zamolila Profu da mi pošalje na mejl slike koje je on pravio jer sam videla da je baš bio vredan po tom pitanju....a ove što ste ovde postavili ću sve da sačuvam....

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
25.888
Da pokusavam da posaljem slike, jes ali ovaj komp ,koji sam poneo je M 8.1 i nikako bre da skontam, prihvatim ubacim i posaljem, stalno mi nesto trazi a Ja nikako da pogodim , gde je ...

A sve , onako, kada imam vremena, jer je stan u HAOSU ...Ofarban je, kupih Lamelni Parket i sada cu sacekati da se i to uradi.tj sredi i lici na stan.

Daklem , Ja cu , pokusati da Slike , prosledim Razrednoj a uvek saljem i Magi , kao i Gordani, jer imam njihov email. a oni ce stavljati , po njihovoj zelji.

Ako ne uspem da savladam slanje slika sa kompa, Tada cete morati sacekati kraj Jula, po povratku domu mom.

A nece mi bit lako , jer cu morat Dooooobro da se pomucim, da bih bio spreman za nadolazece Obaveze.:roll: