- Poruka
- 89.385
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
GreskaŠto si mene ovde citirao?
Daj Boze da ga spasuOŽIVLJAVAJU ERIKSENA NA TERENU! Šokantan prizor na Evropskom prvenstvu - bore mu se za život! (VIDEO)
https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1482...-ko-prenosi-sportklub-youtube-livestream.html
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3707779/sinisa-mihajlovic-hrvatska-euro-2020-ciro-blazevic
Miha me je prijatno iznenadio ovom izjavom.
Na prvenstvu ću navijati za Italiju, mada Francuska verovatno dobija. Englezi se nadaju iz prikrajka. Videćemo ko će do finala sa Francuzima, nisam obraćao pažnju na kostur.
Njih je i Srbija pobedila 5:0.Rusi zalutali...dekadentan fudbal,užasan.
Što pre ih izbaciti da ne gledamo taj antifudbal.
Rusi zalutali...dekadentan fudbal,užasan.
Što pre ih izbaciti da ne gledamo taj antifudbal.
Mario Fernandes (naturalizovani Brazilac), Georgi Dzikija (Gruzijac poreklom), Magomed Ozdojev (Ingus, pripadnik naroda srodnog Cecenima), Rifat Zemaletdinov (Tatarin), Daler Kuzjajev (isto)... nisu bas svi etnicki Rusi.Руска репрезентација је бар састављена од ИСКЉУЧИВО Руса за разлику од твојих
огавних фаворита где им за половину репке играју неки играчи друге ИЗВОРНЕ националности.
Кад се ТИ будеш негде квалификовао,онда ти неког избацуј..знаш.
Руска репрезентација је бар састављена од ИСКЉУЧИВО Руса за разлику од твојих
огавних фаворита где им за половину репке играју неки играчи друге ИЗВОРНЕ националности.
Danci ako misle da prodju ce morati da pobede Rusiju, jer i njima sledi gazenje od Belgije (kao i Fincima uostalom).A baš me zabole ko igra za Rusiju ili Belgiju...dobar fudbal je dobar fudbal, užasan fudbal je užasan.
Rusi ogavni. Kraj priče.
Da ih Finci naguze da se ne gledaju više na terenu.
Danci u normalnim okolnostima bi trebalo da počiste i jedne i druge(Fince i Ruse) . Ovo danas je bilo stvarno nesrećnoDanci ako misle da prodju ce morati da pobede Rusiju, jer i njima sledi gazenje od Belgije (kao i Fincima uostalom).
Finci ce na smrt igrati da otkinu bod rusima sto bi znacilo prolaz...Danci u normalnim okolnostima bi trebalo da počiste i jedne i druge(Fince i Ruse) . Ovo danas je bilo stvarno nesrećno
Naravno sve je moguće, ali ruska koncepcija igre je to što ih čini užasnim za gledanje,što ne znači da ne mogu da pobede Fince. Generalno loša grupa, ali Rusi su baš staromodni i užasni za gledanje.
Belgija je galaksiju ispred svih u grupi.