Evropa nije cilj nego put ka Evropi! Kaze Dacic

црвено : Добра идеја, треба објавити књигу, а поједине бисере писати по фасадама у Београду..... у стилу "готов је!" ....
Приметио сам да људи у Србији не примећују свет око себе, треба им писати пароле и урлати на уво да схвате да могу и да треба нешто да предузму пре него што штета буде још већа....

ДеМбели је само "прерадио" ону комунистичку бајку о томе ДА НАС НА КРАЈУ ТУНЕЛА ЧЕКА: СВЕТЛОСТ...:hahaha::hahaha::hahaha:

- - - - - - - - - -

Kaka crna Evropa.
Pa to je propalo ko penis kroz nogavicu.


OKREĆTE SE AZIJI

:hahaha:.............
 
Не знам да ли си прочитао његов "ауторски текст" у целини - скоро нешто дебилније нисам видео. Треба сакупљати такве текстове и изјаве и објавити их као књигу под насловом "КАД ИДИОТ ДОБИЈЕ ВЛАСТ!"

ЦИТАТИ:

"Po ko zna koji put, čitao sam, pre neki dan, u putu, britanskog pisca Radjarda Kiplinga. I to ne zato što jedan njegov naslov savršeno odgovara nekoj knjizi o novijoj istoriji Srbije. Ne, nego je, jednostavno, napisao neke savršene priče i predivne pesme. On, Kipling, je vrednost. A vrednost, vrednosti su tema koja me zanima", naglasio je Dačić.


Veliki pisac je pesmu "Ako" posvetio sinu. Ja sam putovao u Beč iz Amerike svestan da svojoj deci neću ostaviti pesme. Možda ćemo, njima, sebi, Srbiji, ako istrajemo, posle svih prećutanih gubitaka, 28. juna, ostaviti Evropu, naglasio je Dačić.
.....................

Da shvatimo da je Evropa put, a ne cilj... To uvođenje Evrope u svaku poru srpskog društva, u svaki njegov organ, svaku kost i u svaku misao, najveći je i najvažniji politički projekat ove vlade, ukazao je Dačić.
Zato što je to, ujedno, i jedini način da ona ovde i ostane. I da mi, zaista, budemo Evropa, i to ne samo njen geografski deo, nego njena sama bit, suština i, nadasve, vrednost.


I da deci možemo da kažemo, poput Kiplinga - mi smo istrajali, i ti, sada, možeš da budeš čovek, sine moj. I da živiš kao sav normalan svet, zaključio je Dačić

*************************************

Иза*срао се за медаљу..............
 
Не знам да ли си прочитао његов "ауторски текст" у целини - скоро нешто дебилније нисам видео. Треба сакупљати такве текстове и изјаве и објавити их као књигу под насловом "КАД ИДИОТ ДОБИЈЕ ВЛАСТ!"

ЦИТАТИ:

"Po ko zna koji put, čitao sam, pre neki dan, u putu, britanskog pisca Radjarda Kiplinga. I to ne zato što jedan njegov naslov savršeno odgovara nekoj knjizi o novijoj istoriji Srbije. Ne, nego je, jednostavno, napisao neke savršene priče i predivne pesme. On, Kipling, je vrednost. A vrednost, vrednosti su tema koja me zanima", naglasio je Dačić.


Veliki pisac je pesmu "Ako" posvetio sinu. Ja sam putovao u Beč iz Amerike svestan da svojoj deci neću ostaviti pesme. Možda ćemo, njima, sebi, Srbiji, ako istrajemo, posle svih prećutanih gubitaka, 28. juna, ostaviti Evropu, naglasio je Dačić.
.....................

Da shvatimo da je Evropa put, a ne cilj... To uvođenje Evrope u svaku poru srpskog društva, u svaki njegov organ, svaku kost i u svaku misao, najveći je i najvažniji politički projekat ove vlade, ukazao je Dačić.
Zato što je to, ujedno, i jedini način da ona ovde i ostane. I da mi, zaista, budemo Evropa, i to ne samo njen geografski deo, nego njena sama bit, suština i, nadasve, vrednost.


I da deci možemo da kažemo, poput Kiplinga - mi smo istrajali, i ti, sada, možeš da budeš čovek, sine moj. I da živiš kao sav normalan svet, zaključio je Dačić

*************************************

Иза*срао се за медаљу................

Pa treba dobro citati izmedju redova, on zapravo hoce da nam plavi komesari iz EU uredjuju svaki aslpekt zivota. Da nemamo drzavu, da budemo roblje. To je njegov cilj. I ostvaruje ga uspesno.
 
http://www.rts.rs/page/stories/sr/s...j,+nego+put.html?message=ok&noCnt=true#thanks

Dačić: Evropa nije cilj, nego put

Mi Evropu u Srbiji ne smemo da proćerdamo. Ne možemo samo da je dovedemo, ostavimo i zaboravimo, jer ćemo ponovo dobiti džunglu, ocenio u autorskom tekstu u listu "Danas" premijer Ivica Dačić. Naglašava da će Srbija 28. juna, kao u mitu "oteti Evropu".

Premijer Ivica Dačić rekao je da Evropa u Srbiji ne sme da se proćerda, napomenuvši da ne smemo da je dovedemo, ostavimo i zaboravimo, jer ćemo ponovo dobiti džunglu

Од те ваше Еу г Дачићу ми добисмо џунглу дивљачку приватизацију и пљачку, нека хвала! Слободна и независна Србија нема алтернативу!
Ovaj tenkre Dačić kao da nikada ni za šta nije trgovao. Kada tenkre izjavi kako Srbija mora u Eurupu, onda on koji o tome odlučuju dižu cenu do neba. A a je izjavio kako će Srbija ući u EuRupu ako t tome vidi svoj interes onda je i cena ulaska drugacija.
Ali da budala nesto zna nebi bila budala.
 

Back
Top