EUROSONG 2007 Molitva - Marija Šerifović SRBIJA JE PRVA

Da ne bese albanaca i onog njihovog 1 glasa pukli bi hahaha
Malo me iznenadise pojedini al dobro ostali glasovi su bili skroz predvidivi (pogotovo nasi)
Samo ne mogu da verujem da smo se borili vs onih likova uzas!
U trenutku sam pomislio da ce onaj lik da skine onu zvezdu s glave i sa njom smakne Marijinu... Svidja mi se sto su Britanci tako 'prevrtljivi', ona nasa voditeljka je car!
Komentari su joj vrh!!!!!!!!!!
 
a122.gif
a122.gif
a122.gif
a122.gif
e118.gif
e118.gif
e118.gif
a056.GIF
 
Ni oka da sklopim
Postelja prazna tera san
A život se topi
I nestaje brzo, ko dlanom o dlan

K'o razum da gubim
Jer stvarnost i ne primećujem
Još uvek te ljubim
Još uvek ti slepo verujem

K'o luda, ne znam kuda
Ljubavi se nove bojim
A dane, žive rane
Više ne brojim

Molitva
Kao žar na mojim usnama je
Molitva
Mesto reči samo ime tvoje
Nebo zna, kao ja
Koliko puta sam ponovila
To nebo zna, baš kao ja
Da je ime tvoje moja jedina
Molitva

Al' Bogu ne mogu lagati
Sve dok se molim
A lažem ako kažem
Da te ne volim

Molitva
Kao žar na mojim usnama je
Molitva
Mesto reči samo ime tvoje
Nebo zna, kao ja
Koliko puta sam ponovila
To nebo zna, baš kao ja
Da je ime tvoje moja
Molitva

I nebo zna, baš kao ja
Koliko puta sam ponovila
To nebo zna, baš kao ja
Da je ime tvoje moja jedina
Molitva

Da je ime tvoje moja molitva
 
ja nemam reci... posle joksimovicevog drugog mesta mislio sam da ne postoje NIKAKVE sanse da pobedimo.... kada su izabrali Mariju na Beosong-u mislio sam kako necemo ni u prvih 10 jer je ljudima najbitnije da vide devojku koja skace u gacama (citaj: ruslana)..
Kada smo danas podosta i posle vec duzeg glasanja vodili, samo sam brojao preostale ruske zemlje i cekao da nas opet sje*u (ovoga puta jos smesniji likovi od ruslane; one kreature sa decjom pesmom, a uvijeni u folije).... kada sam shvatio da je matematika vec resila pobednika.... Ne znam... Urlao sam dok nisam promukao.... Jos uvek ne mogu da verujem... Sa slascu sam pojeo gov*a koja sam iskenya0! :D
SVAKA CAST MARIJA!!!!! NEMAM RECI!! :D
 
Samantha Jouns:
:lol: :lol: :lol: :lol: hahahahahah Garant je skenjan sto ga neka klinka pobedila...A garant je mislio da niko nece osvojiti bolje mesto sto je on postavio!!!
:lol:
ne znam ni da li bi marija pobedila da je konkurencija bila maaalo bolja... ali rusi (mislim na sve ruske narode) su zakazali i glasovi su se rasplinuli- sada se desilo sta se desilo i mislim da vise nikada nece... zato, uzivajmo :)
Da je ruslana bila obucena, zeljko bi bio 1.... toliko mu je falilo. cak iako je ruslanina pesma (u odnosu na druge pesme ne racunajuci lane) vise odskakala, nego drugoplasirana (opet ukrajinska) pesma od sinoc....
mozda joksimovicu i nije sve jedno... mozda se u ovo sto pricam ubedjuje iz sve snage, bilo to potrebno ili ne....
ali opet- sta ga bre briga... on je samo tako uspeo... cak je bio na onom jubilarnom takmicenju- ne eurosongu sa najboljim pesmama svih vremena! znaci, svaka mu cast za pesmu.
 
Drugaaaari! Psssst! Javljam se ponovo iz kuce Velikog Brata. Uspela sam da se neprimetno uvucem. Sada jako tiho tipkam na mom roze lap topu, da me ne bi cuo. Inace, VB je saznao da sam otisla na Eurosong i jako se naljutio, ali kada je cuo sta sam sve radila, sve mi je oprostio i rekao mi da mogu nazad u kucu, ali ponovo samo sa svojim roze Mp3 playerom. Morala sam da prihvatim njegova pravila igre, sto ne volim da cinim, ali ne volim da se neko sa kim sam super ljuti na mene. A to, je da nikom ne govorim o Helsinkiju i da je Marija Serifovic pobedila. O Eurosongu mogu da kazem da je bilo OK. Hvala svima na cestitkama, koje ste mi uputili. Inace, razmisljam da uzmem pauzu na sledecm Eurosongu jer sam se za ovaj grdno izmucila, ali mi je bilo zadovoljstvo. Celu subotu posle podne sam provela podmicijuci ziri i na kraju sam isla do razlicitih muzickih centara. Od Izraela do Osla i Od Lisabona do Tbilisija. Morali smo da uskladimo broj poena da bi sve izgledalo normalno, tako nemojte da se ljutite sto nam Englezi nisu dali poene ili Nemci sto su Turskoj dali 12, a ne nama. To sam sve ja sredila. Posle takmicenja je, odrzana zurka, naravno u moju cast. Svi su bili presrecni sto sam sa njima. Izgleda da je neko pokvaren poslao poruku VB, pa mi je on poslao poruku, da zna gde sam i sta radim. Ja sam mu se izvinila i nastavila da uzivam i dalje. Mama me je pozvala na moj rozi mobilni i rekla: “Liiiiizo, cela Srbija je uz tebe. Najbolja si!” I onda sam tek shvatila koliko sam postigla, jer u celoj toj brzini nisam znala ni gde sam ni sta radim, kao i VB. Nista, danas pocinjem ili da kazem nastavljam dalje. Drago mi je sto sam uspela da obezbedim nasoj srpskoj pesmi mesto u svet ili bar Evropi. Na zalost, necu moci da idem na turneju po Evropi, ali cu to uraditi polse VB. Drugaaaaari, pobedili smo, najbolji smo. Idem sada da spavam. 8)
 
pozdrav Srbijoooooooo... sve cestitke Mariji i njenoj Molitvi, svoj ekipi koja je radila sa njom i zajedno dosla do POBEDE... smeshno mi je i zalosno sto se takav jedan kvalitetan pevac borio za prvo mesto pored Kolduna i Verke ... nije mi jasno gde ostale "BEOVIZIJE" gledaju kada biraju pesmu za Eurosong jer ovo sto smo nocas videli nije bio konkurs za pesmu vec parada debila, zao mi je sto se Marija nije takmicila sa Jermenijom ili Bugarskom ( imali su dobru pesmu) ... zivim u Rusiji i sabirem i oduzimam komentare ljudi... u principu svi su podsvesno znali da je Marija NAJ BOLJA i da ce pobediti ali su sve kao podrzavali svoje . grupa SEREBRO je ok ali ni blizu onim emocijama, osecanima koje izaziva pesma 'MOLITVA" ...
MARIJA OVOM POBEDOM UVELA SI EVROPU U SRBIJU ... pokazala si svetu ko je Srbin , gde je Srbija i kako se SRBIJA VOLI !!! HVALA TI OD SRCA ...
SVIMA POZZ IZ RUSIJE
 

Back
Top