EULEKS je KAZNENA EKSPEDICIJA ZA SRBE

TI MENE IZDAJICO SRBA NE ISPRAVLJAŠ već samo pokušavaš da OKRENEŠ pravu istinu i time bestidno i bezosećajno ostaviš Srbe na Kosovu na milost i nemilost EULEKSU ŠIPTARSKOM.:otkacio:

A šta je istina Neško? Da li je istina ono što je istina ili ono što ti ili ja mislimo da je istina?
Da li je dobro da ti prekrajaš istoriju i istinu, ili je dobro da EULEX to radi? Šta je bolje i ko je veći lažov i manipulator?
 
Ajd dodji jednom pa ces se sam uveriti da na severu je haos,prava pravcata anarhija i ne moras da verujes ljudima koji ne gledaju istinu u oci.Dodji i pisi mi preko maila i ja cu doci na "Bosnjak mahalu",budi moj gost.Ako imas slobodnog vremena,prosetat cemo juznim delom i vidjet ces razliku.Ja ti garantujem da ces vidjeti ogromnu razliku u svacemu.

Šiptaru, ne jedi više trice jer vi ste uvek bili lopovi,prevaranti,najveći šverceri i vi nikad nećete biti civilizovani kao mi.A to što se družiš sa nekim Srpskim propalicama i švercerima koji posluju sa vama i nas ostale gledaš preko njih govori da svoje đubre ne vidiš a tuđe vidiš.
 
A šta je istina Neško? Da li je istina ono što je istina ili ono što ti ili ja mislimo da je istina?
Da li je dobro da ti prekrajaš istoriju i istinu, ili je dobro da EULEX to radi? Šta je bolje i ko je veći lažov i manipulator?

Tebe interesuje sve samo ne istina.A istina i istorija je za tebe samo ono što je u tvojoj glavi.Zato sa tobom ne vredi trošiti vreme.
 
A šta je istina Neško? Da li je istina ono što je istina ili ono što ti ili ja mislimo da je istina?
Da li je dobro da ti prekrajaš istoriju i istinu, ili je dobro da EULEX to radi? Šta je bolje i ko je veći lažov i manipulator?

Ти и теби слични можете само да "прекрајате" сопствене и породичне биографије што сте и до сада чинили. А ИСТОРИЈУ и ИСТИНУ не можете прекројити ни ви жути, ни ЕУ, ни ЕУлекс ... н и к о !
 
Šiptaru, ne jedi više trice jer vi ste uvek bili lopovi,prevaranti,najveći šverceri i vi nikad nećete biti civilizovani kao mi.A to što se družiš sa nekim Srpskim propalicama i švercerima koji posluju sa vama i nas ostale gledaš preko njih govori da svoje đubre ne vidiš a tuđe vidiš.

Idi u "Simonidu" ako ne znas gde je ja cu da ti kazem:nalazi se na putu Mitrovica-Raska pored Banjske.Svrati i uveri se sam i ne obmanjuj ovaj forum pricama kako na severu je sve OK.
Tamo vlada haos.Ko ne zna i ne veruje neka dodje i sam ce se uveriti i tebi vise niko nece verovati.
Ja nisam svercer (mrzim ih iz duse)i ne volim da se druzim sa takvima.Ja kroz svercere i kriminalce ne gledam ceo narod kao sto ti gledas Albance.
Kazem na severu vlada haos i zbog tog haosa pate svi posteni.
Policija tamo ne sme da pisne.Tamo mozes da bijes,pljackas,i sve ostalo i nikome nista.
Ne brani ono sto ne treba braniti.Ja imam na severu puno prijatelja,ali oni nisu kriminalci i sverceri.To su normalni ljudi koji znojem zaradjuju hleb.
Mozda se ti druzis sa onima koji su na drugoj strani,ja ne.
 
Idi u "Simonidu" ako ne znas gde je ja cu da ti kazem:nalazi se na putu Mitrovica-Raska pored Banjske.Svrati i uveri se sam i ne obmanjuj ovaj forum pricama kako na severu je sve OK.
Tamo vlada haos.Ko ne zna i ne veruje neka dodje i sam ce se uveriti i tebi vise niko nece verovati.
Ja nisam svercer (mrzim ih iz duse)i ne volim da se druzim sa takvima.Ja kroz svercere i kriminalce ne gledam ceo narod kao sto ti gledas Albance.
Kazem na severu vlada haos i zbog tog haosa pate svi posteni.
Policija tamo ne sme da pisne.Tamo mozes da bijes,pljackas,i sve ostalo i nikome nista.
Ne brani ono sto ne treba braniti.Ja imam na severu puno prijatelja,ali oni nisu kriminalci i sverceri.To su normalni ljudi koji znojem zaradjuju hleb.
Mozda se ti druzis sa onima koji su na drugoj strani,ja ne.

Prvo Šiptaru Banjska se nalazi skroz suprotno od Simonide jer ih razdvaja raskrsnica vidi se da nikad lično nisi bio do tamo samo si slušao priče ko neka BABA i to od najgorih Srba izdajničkih jer čim ih ti poznaješ sa južne strane znači da ste trebali jedno drugom u prodaji i razmeni stanova na primer.Drugo kod nas policija funkcioiše i hapsi svakog ko pravi nerede a da je stvarno haos kako ti kažeš onda bi barem svaki drugi dan neko stradao kao što je slučaj kod vas.Treće u Simonidi ima motel i tu se okupljaju šverceri iz Pazara,najgori Srbi kakve ti poznaješ zatim Šiptari koji iz južnog dela dolaze sa cisternama po jeftino gorivo iz Srbije jer tu ima velika benzinska pumpa a donesu uzgred i koje kilo gudre.Zato Šiptaru pokri se sa ušima i ne teraj me da ti kažem ono što zaslužuješ.
 
Ne nego ti pogresno(a pretpostavljam namerno) prenosis informaciju.

Jedno je kad izjavi da ce da se bori protiv organizovanog kriminala svim sredstvima, a drugo kako se moze zakljuciti iz tvoje verzije da ce da se bori pritiv Srba svim sredstvima.
Kaznena ekspedicija i te fore....


ja ne bih rekao da to radi namerno.... valjda mu je u "prirodi" takvo zakljucivanje
 
Prvo Šiptaru Banjska se nalazi skroz suprotno od Simonide jer ih razdvaja raskrsnica vidi se da nikad lično nisi bio do tamo samo si slušao priče ko neka BABA i to od najgorih Srba izdajničkih jer čim ih ti poznaješ sa južne strane znači da ste trebali jedno drugom u prodaji i razmeni stanova na primer.Drugo kod nas policija funkcioiše i hapsi svakog ko pravi nerede a da je stvarno haos kako ti kažeš onda bi barem svaki drugi dan neko stradao kao što je slučaj kod vas.Treće u Simonidi ima motel i tu se okupljaju šverceri iz Pazara,najgori Srbi kakve ti poznaješ zatim Šiptari koji iz južnog dela dolaze sa cisternama po jeftino gorivo iz Srbije jer tu ima velika benzinska pumpa a donesu uzgred i koje kilo gudre.Zato Šiptaru pokri se sa ušima i ne teraj me da ti kažem ono što zaslužuješ.

Ti ches meni da kazes gde se nalazi Banjska.Ja imam kuchu u kojoj vec od 1998 g.nikada nisam krochio nogom.
Banjska se nalazi na levoj strani reke Ibar i od raskca ima oko 3 km.Koliko puta sam ja bio u banjsku ti nemas meseca svoga zivota.
Koja je ta policija koja funkcionise?
Da funkcionise policija,ne bi bilo tolikog kriminala i sverca tamo.
Hajde bre ne lazi ovaj forum kako je na severu sve ok.Tamo vlada haos.
Vozi se sa neregistrovanim kolima,niko nista ne placa.Jedino se placa za telefonske troskove.
 
Ti ches meni da kazes gde se nalazi Banjska.Ja imam kuchu u kojoj vec od 1998 g.nikada nisam krochio nogom.
Banjska se nalazi na levoj strani reke Ibar i od raskca ima oko 3 km.Koliko puta sam ja bio u banjsku ti nemas meseca svoga zivota.
Koja je ta policija koja funkcionise?
Da funkcionise policija,ne bi bilo tolikog kriminala i sverca tamo.
Hajde bre ne lazi ovaj forum kako je na severu sve ok.Tamo vlada haos.
Vozi se sa neregistrovanim kolima,niko nista ne placa.Jedino se placa za telefonske troskove.

Ovo nije trebalo da nam otkrivaš, sad ste gotovi, polako se naseljavamo. Ovde nas odraše za registraciju i struju. :D
 
Ti ches meni da kazes gde se nalazi Banjska.Ja imam kuchu u kojoj vec od 1998 g.nikada nisam krochio nogom.
.Koliko puta sam ja bio u banjsku ti nemas meseca svoga zivota.
Koja je ta policija koja funkcionise?
Hajde bre ne lazi ovaj forum kako je na severu sve ok.Tamo vlada haos.
Vozi se sa neregistrovanim kolima,niko nista ne placa.Jedino se placa za telefonske troskove.

JA imam vikendicu kod Banjske tačno selo Joševik Šiptaru.I to još od 1978god.
Koja policija funkcioniše na severu Kosova to ti najbolje znaš.To je Srpska a vaša nikad neće biti a haos ti je u glavi.
Da nećeš slučajno vama da plaćamo registraciju i struju.Pa pokušali ste vi to odavno još ali vam to nije uspelo kao što vam neće ni sada uspeti.
 
Ovo nije trebalo da nam otkrivaš, sad ste gotovi, polako se naseljavamo. Ovde nas odraše za registraciju i struju. :D

koliko je meni poznato ni za telefon se ne placa. ali da ne gresim dusu, evo ga neshko, neka pokaze jedan jedini racun koji on ili bilo ko drugi placa, ali da je sa datumum 200..i neke.
struje imaju vise nego bilo koji deo kosova a ne placaju, tel. vodu, a djubre i sl. necemo ni da spominjemo.
ne kazu da svako zloima i nestodobro.
ps.pod zlo mislim na koliko toliko ograniceno kretanje ostalih srba po enklavama
 
JA imam vikendicu kod Banjske tačno selo Joševik Šiptaru.I to još od 1978god.
Koja policija funkcioniše na severu Kosova to ti najbolje znaš.To je Srpska a vaša nikad neće biti a haos ti je u glavi.
Da nećeš slučajno vama da plaćamo registraciju i struju.Pa pokušali ste vi to odavno još ali vam to nije uspelo kao što vam neće ni sada uspeti.

ma bre ticu vidis kako su se emancipovali znaju da pisu i to cak na kompu.
doduse onom hibridu ademu je to jos neka crna kutija:hahaha::hahaha: ali napredak je uocljiv
 
Ti ches meni da kazes gde se nalazi Banjska.Ja imam kuchu u kojoj vec od 1998 g.nikada nisam krochio nogom.
Banjska se nalazi na levoj strani reke Ibar i od raskca ima oko 3 km.Koliko puta sam ja bio u banjsku ti nemas meseca svoga zivota.
Koja je ta policija koja funkcionise?
Da funkcionise policija,ne bi bilo tolikog kriminala i sverca tamo.
Hajde bre ne lazi ovaj forum kako je na severu sve ok.Tamo vlada haos.
Vozi se sa neregistrovanim kolima,niko nista ne placa.Jedino se placa za telefonske troskove.

a kod vas mirno ko na divljem zapadu :hahaha:

kod vas prodaju heroin kao kod nas semenke,suncokret i kikiriki :rotf::rotf:

a tek kako ce da bude qq........

aj ticu ptarshi i vrati se u jazbinu:bye:
 

Back
Top