EULEKS je KAZNENA EKSPEDICIJA ZA SRBE

yebote jos ce postati Jery svetski poznata web zvezda , ko Severina :lol:

Mislim da se, nakon poslednje zaplene, malo pritajio. I nick je promenio:mrgreen:

gorivonk7.png
 
Ma nisam ja komentarisao da li je Eulex dobar ili nije, nego sam te ispravio u vezi vesti sto si preneo. Jedno je borba svim sredstvima protiv Srba a drugo protiv kriminala.

Šta bre buncaš više:otkacio:Pa Šiptari su stvorili direknu sliku da je veći krminal na Srpskoj strani nego na njihovoj.Oni ne mogu zajedno sa EULEKS drugačije da uđu na sever Kosova osim na taj način kao da kobajagi zavedu red a u stvari oni su glavni krivci širenja kriminala jer ne daju Srbiji da zaštiti svoj narod na delu Kosova gde žive samo Srbi.
 
Šta bre buncaš više:otkacio:Pa Šiptari su stvorili direknu sliku da je veći krminal na Srpskoj strani nego na njihovoj.Oni ne mogu zajedno sa EULEKS drugačije da uđu na sever Kosova osim na taj način kao da kobajagi zavedu red a u stvari oni su glavni krivci širenja kriminala jer ne daju Srbiji da zaštiti svoj narod na delu Kosova gde žive samo Srbi.

E pa to ne znam. Jedino sto sam cuo od Markowca da cveta sverc benzina.
:mrgreen::lol:
 
sto se bre toliko pravdas zar ne vidis da borba protiv kriminala pogadja obavezno dokazane "patriote " koji vole da svercuju a ti ostani izdajica i ne sekiraj se.

Momak to je bolesno razmišljanje jer da si bistar ti bi shvatio da ja želim da Srbija preuzme u zaštitu ono malo Srba na Kosovu što je ostalo.A osim toga pogledaj malo koliko je Srba napustilo zauvek Kosovo poslednjih dana pa ćeš videti kako tvoja vlada za koju si glasao tiho prećutkuje i skriva kako je nije briga i da je Srbe na Kosovu ostavila na žrtvovanje.
 
E pa to ne znam. Jedino sto sam cuo od Markowca da cveta sverc benzina.
:mrgreen::lol:

Ajd dodji jednom pa ces se sam uveriti da na severu je haos,prava pravcata anarhija i ne moras da verujes ljudima koji ne gledaju istinu u oci.Dodji i pisi mi preko maila i ja cu doci na "Bosnjak mahalu",budi moj gost.Ako imas slobodnog vremena,prosetat cemo juznim delom i vidjet ces razliku.Ja ti garantujem da ces vidjeti ogromnu razliku u svacemu.
 

Back
Top