Eufemizmi - zapažanje jedno

e da, ti si to pisala ali vidi, ne mora nužnoproblem da bude taj. može i recimo nesamopoštovanje, umanjivanje sebe u odnosu na muški svet, žena je slabiji pol i tako ta razmišljanja,da ne idemo samo u krajnje misli

:per: kod mene to nije, postujem ja sebe sasvim dovoljno, nekad i previse :hahaha:....zasigurno.....a slabiji s-pol, ma kakvi...i u toku sexa se ne osecam podredjeno...a ne ne...to nikako....ravnopravno, indiiiiid.....:lol:
 
Poslednja izmena:
piša, ribica, cica, maca, svašta nekako samo ne odraslo
a kad je zovesh Jevdokija?
to je jedno starinsko ime
da li to znachi da mislis da ti je vagina baba?
Pa, nemaju problem. Jeee, pa šta je trebalo ta da napiše: "Oprala sam vaginu"?
Ili nešto još gore. Mogla je i "Oprala sam onu stvar." :lol:

To je samo neko izražavanje prijatno uhu, probabli.

problem je sto uopste pise o tome
a ne kako je gospodju gospodjicu nazvala
 
ja te samo pitam da mi odgovoriš zašto je to prostački?

Oh, maj gad.

Pa, odkud ja znam? Jednostavno ne sviđa mi se ta reč. Nikad mi nije bila lepa. I previše se koristi u nekim negativnim kontekstima (marš u pm, ima p. ko kazan itd (to je samo nešto što sam čula ovde)).

I da li bi tebi ok zvučalo sutra, žena ti kaže: "Ej, pojavilo mi se dole nešto na pi.čki?" :neutral:
Ili, "Idem da se igram malo sa svojom pi.čkom." :neutral:
Missim, je l' ti ovo poslednje seksi? :neutral:

Nemoj da inadzijski zagovaraš samo svoje mišljenje, razmisli malo i o drugom viđenju.

A ako ti sve ovo zvuči ok, onda ok, meni ne, i gotova priča. Ja odgovorih na temu i nemam te navedene probleme i to je to. :)
 
:whistling: pa ja i mislim to, samo volim da joj tepam....:heart:....ipak je ona meni izvor velikog zadovoljstva......

da se opet vratimo na Freuda sada ipak, on je pisao o tome paradoksu jednom da se žene na primer jako plaše miševa, ali da muški polni organ ipka često zovu "miš"

dobro primera ima mnogo ipak, danas nauka tvrdi da ljudski mozak sve mnogo jače razume u slikama i zamislimo sada kada mu kažeš ribica, maca (miš?) kakve on procese započinje a da mi to i ne znamo?

šta treba ribi? mamac?
 
ja ne zagovaram već samo pitam. moje pitanje je zašto, a ti evo ne umeš da mi odgovoriš zašto ti je nešto neprijatno, vidiš

:neutral:

...Jednostavno ne sviđa mi se ta reč. Nikad mi nije bila lepa. I previše se koristi u nekim negativnim kontekstima (marš u pm, ima p. ko kazan itd (to je samo nešto što sam čula ovde)).

Ne znam koliko detaljno hoćeš da ti objasnim.


Relativna propusnost u mom mozgu za izraz pi.čka iznosi samo 0.01 milidarsija, iz čega zaključujemo da moj mozak nije pičkokvašljiv, kapilarni pritisak koji izraz pi.čka izaziva prolazeći kroz mikropore mog mozga je veoma visok i kao takav, on opterećuje formaciju, čiji je kompresibilitet inače mali, ali dovoljan da mi optereti lobanju, pa me boli glava, a mene kad boli glava u želucu mi muka, iz čega zaključujem da je sve ovo prostački jer mene prostačke stvari teraju na muku.

Dovoljno?
 
da se opet vratimo na Freuda sada ipak, on je pisao o tome paradoksu jednom da se žene na primer jako plaše miševa, ali da muški polni organ ipka često zovu "miš"

dobro primera ima mnogo ipak, danas nauka tvrdi da ljudski mozak sve mnogo jače razume u slikama i zamislimo sada kada mu kažeš ribica, maca (miš?) kakve on procese započinje a da mi to i ne znamo?

šta treba ribi? mamac?

ej, pusti Frojda...taj je sve povezivao sa sexom.
nisam ga nikad zvala mis.
mozda zato sto se miseva ne plasim.
m?
plasim se ajkula. :)
zamisli to da kazem : "joj sto imas great white shark u gacama."
:eek:
 
:neutral:

Relativna propusnost u mom mozgu za izraz pi.čka iznosi samo 0.01 milidarsija, iz čega zaključujemo da moj mozak nije pičkokvašljiv, kapilarni pritisak koji izraz pi.čka izaziva prolazeći kroz mikropore mog mozga je veoma visok i kao takav, on opterećuje formaciju, čiji je kompresibilitet inače mali, ali dovoljan da mi optereti lobanju, pa me boli glava, a mene kad boli glava u želucu mi muka, iz čega zaključujem da je sve ovo prostački jer mene prostačke stvari teraju na muku.

Dovoljno?

ma ne mnogo je jednostavnije, naučen si kao mali da je to prostačka reč i to si ostavio tako da bude
 
ma ne mnogo je jednostavnije, naučen si kao mali da je to prostačka reč i to si ostavio tako da bude

Čekaj, to je tvoja tvrdnja? Znači, ipak sam bila u pravu kad sam rekla da zagovaraš svoje mišljenje inadzijski. Potpuno si nespreman da prihvatiš bilo kakav odgovor koji se razlikuje od tvog viđenja stvari.

Ima li onda smisla da bilo ko kaže bilo šta ovde?

Baj baj.
 
U svom iskustvu, ako mogu išta sa sigurnoću poprilično da primetim, jeste da žene koje svoj polni organ zovu onako kao kada je bila i malo dete (ribica na primer) imaju nekakav problem u odnosu prema svojoj seksualnosti a i prema muškarcu a koji je to problem da li znamo i kako mislimo o tome?

Po mom iskustvu muškarci su skloni da svoj polni organ imenuju raznim smešnim imenima: Đole, Šampion, Hilti bušilica, Kamenko....i slično. I šta to govori o vama? Da se infatilno odnosite prema sopstvenom telu jer tepate penisu?
 
Čekaj, to je tvoja tvrdnja? Znači, ipak sam bila u pravu kad sam rekla da zagovaraš svoje mišljenje inadzijski. Potpuno si nespreman da prihvatiš bilo kakav odgovor koji se razlikuje od tvog viđenja stvari.

Ima li onda smisla da bilo ko kaže bilo šta ovde?

Baj baj.

u pravu si, bila je pored pitanja i tvrdnja ipak. ali nelogična je stvar u mislima da protiv moje tvrdnje kažeš tvoju, moja reč protiv tvoje i to je to, već da upotrebiš argument, da li znamo šta je argument?

ja za svoju tvrdnju argumente iznosim, a ti samo kažeš eto tako ja mislim i kraj, to je možda nelogično za raspravu ako želiš je ti?
 

Back
Top