EU i(li) Rusija

СЛОБОДА:
Из простог разлога што само енглески знам, а не уче ми се руски, кинески или јапански. Кад би имао кеша отишао би на Барбадос или Бахами и боли ме за Тадићем и Вучићем. Ех, пусти снови..
Kako bre sad to?Ne uciti se Japanski a ceo dan guslas o njima kako maltene treba da se zbratimimo sa njima.Sad te zabole i za Vucica,a pricas kako je on najsposobniji srpski politicar,bla,bla...Veruj mi nista te ne kapiram,sem ovo za Barbados i Bahame,he,he!
 
6.oktobar:
A ti retardu,od tebe nisam procitao nijedan iole ozbiljan komentar,samo se sluzis najprimitivnijim uvredama,mada kakav si duhovni i ljudski talog,covek i ne moze da se uvredi pre si za sazaljenje,ne zameram ti uopste.I da ne zaboravim,prestani da saljes svoje fotografije mnogo si bre ruzan,ostavi to za sebe i blizu familiju,nisu svi duzni da te gledaju .

Канда нам се "револуционар" изнервирао.
Е које године је тај 6. октобар? Можда 3232?!?

п.с. Како ти се свиђа мој аватар?
 
svetolik trpkovic:
**** Rusiju I EU ionako je nama primerenija neka latino federacija sa Hodndurasom ,Jamajkom ili Kolumbijom jes da smo razlicitio po veri al sve ostalo je preslikano a imali bi i mora i sunca o bananama da i ne govorim..

На Бахамима и Барбадосу се говори енглески, а не шпански, али подржавам идеју уласка у савез са тропским државама.
 
СЛОБОДА:
На Бахамима и Барбадосу се говори енглески, а не шпански, али подржавам идеју уласка у савез са тропским државама.
pa i na Jamajci se govori engleski nego nisam ja pisao o jezickim nego o versklim razlikama al to nije frka sto vise jezika i vera to bolje imacemo i one Vudu svestenike i one jamajcanske
rasta pravoslavce milina jedna :lol:
 
6.oktobar:
A ti retardu,od tebe nisam procitao nijedan iole ozbiljan komentar,samo se sluzis najprimitivnijim uvredama,mada kakav si duhovni i ljudski talog,covek i ne moze da se uvredi pre si za sazaljenje,ne zameram ti uopste.I da ne zaboravim,prestani da saljes svoje fotografije mnogo si bre ruzan,ostavi to za sebe i blizu familiju,nisu svi duzni da te gledaju .

nisi znao da je to prezentacija kulture rodjenih beogradjana i pravi pravoslavaca?
 
Duh Sekire:
Канда нам се "револуционар" изнервирао.
Е које године је тај 6. октобар? Можда 3232?!?

п.с. Како ти се свиђа мој аватар?
Vazda me je primitivizam nervirao,ali u poslednje vreme sam postao nesto sazaljiv prema istima.Sta si hteo da me pitas sa tim "koje godine"?Avatar ti je onako...Aj da te ne vredjam 8)
 
И немој да ми крадете идеју тропикализма... У ствари лала је први рекао да може и Суринам, само не ЕУ.
Не знам само зашто је лупао главом у зид ;)
 
svetolik trpkovic:
pa i na Jamajci se govori engleski nego nisam ja pisao o jezickim nego o versklim razlikama al to nije frka sto vise jezika i vera to bolje imacemo i one Vudu svestenike i one jamajcanske
rasta pravoslavce milina jedna :lol:

Постоји неколико малених проблема кад су у питању ова острва

1. Далеко су од Србије па мора да се путује авионом (а карта није јефтина)
2, Нема више места за тропске барове које би ви да држите (све је заузето, а закуп је папрено скуп)
3. И тамо мора да се ради, али за много мање парице и да би се удовољило задриглим америма који долазе на одмор и мисле да су ухватили некога за нешто ако имају лову.

Према томе за меле Чедице - нема више тропског раја на коме вариш до миле воље, спаваш на плажи и караш добре рибе - прошло је време Џима Морисона, јбг мора да се ради.
 

Back
Top