Eto'o ili Adriano?

banegad2004:
zasto bih poredio dva vrhunska igraca
i koliko to moze jedan da bude bolji od drugog
za nijansu
Pa upravo zato, Bitna je i najmanja nijansa. Imaju drugačiji stil, i fizički se dosta razlikuju(pre svega po visini ,snazi i brzini), i zato se upoređuju dva vrhunska igrača, jer to je i poređenje njihovim stilova igre. Alex.L

P.S. Nisi rekao tvoje mišljenje ko je bolji, pa makar i za nijansu. Čini mi se da je Adriano
 
ADRIANO!!!!!!!!!!!!
Koji crni Etto covek nema gram tehnike,samo trci kao mazga....
ADRIANO JE bio najbolji igrac na Cupu Konfederacija i pored Ronaldinha,Kake i Robinha....
A pre toga najbolji na COPA-AMERICA Prema tome apsurdno je uporedjivati ova 2 igraca...
Po meni je Adriano najbolji napadac na svetu!!!!!!!!!! Nije ni cudo sto mu nude po 100 miliona da ode iz Intera a Inter je uvek imao najbolje napadace....RONALDO itd.....
 
dadimar:
ADRIANO!!!!!!!!!!!!
Koji crni Etto covek nema gram tehnike,samo trci kao mazga....
ADRIANO JE bio najbolji igrac na Cupu Konfederacija i pored Ronaldinha,Kake i Robinha....
A pre toga najbolji na COPA-AMERICA Prema tome apsurdno je uporedjivati ova 2 igraca...
Po meni je Adriano najbolji napadac na svetu!!!!!!!!!! Nije ni cudo sto mu nude po 100 miliona da ode iz Intera a Inter je uvek imao najbolje napadace....RONALDO itd.....
E,nemoj da kenjas!!!
Kao prvo,to je vise stvar ukusa...
Drugo,kako mozes da lupas da nema ni gram tehnike!?Jel si ti video njegove golove!?
Moze da postigne gol kad god hoce, a sto mnogo trci mu je veliki plus..
Trece,po tebi je i Bekam dobar igrac...Sta reci vise!?
 
dadimar:
ADRIANO!!!!!!!!!!!!
Koji crni Etto covek nema gram tehnike,samo trci kao mazga....
ADRIANO JE bio najbolji igrac na Cupu Konfederacija i pored Ronaldinha,Kake i Robinha....
A pre toga najbolji na COPA-AMERICA Prema tome apsurdno je uporedjivati ova 2 igraca...
Po meni je Adriano najbolji napadac na svetu!!!!!!!!!! Nije ni cudo sto mu nude po 100 miliona da ode iz Intera a Inter je uvek imao najbolje napadace....RONALDO itd.....

bekam je bolji od njih dvoje zajedno zar ne? :lol:
 
Samo da izdvoim jedan pasus sa b92:
Samjuel Eto, najbolji fudbaler Afrike i [size=+2]verovatno najbolji napadač na planeti[/size], sâm se pobrinuo da pokrije sve nedostatke u odbrani svoje selekcije. Eto je postigao sva tri gola za svoj tim i doneo mu pobedu, kojom su potvrđene šampionske ambicije kontinentalnog prvaka iz 2000. i 2002. godine.
 

Back
Top