Etika neverujućih?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najljubaznije molim moderatora da obrazloži razlog brisanja gornje poruke.

Nije li ovo forum religija?
Nisu li ateisti ljudi koji VERUJU da STVORITELJ ne postoiji?
Da li hrišćanin sme da ukaže na propust onih koji su odlučili da odbace STVORITELJA?
Da li je nedostatak moralnog aspekta (poštovanja svih Božjih zapovesti) osnovni razlog i bezakonja na zemlji a samim tim i ateista, agnostika...

... i formalnih hrišćana?

Sve je to u redu sto kazes, ali spamovanje nije dozvoljeno. Dosta sa tim copy/paste spamovanjem.

Da li ste Vi moderator koji odgovor na temu smatra spam-om (i briše već drugi put biblijski tekst)?
 
Sta dokazujes svojim predhodnim postom koji je kompleltno kopiran i pejstvovan. To bi trebalo da bude potvrda necega, zar ne?

Ako niste znali, Vi se nalazite na forumu religija a religija se bavi pitanjima..

POVRATKA GREŠNIKA svome STVORITELJU
(re-ligare - ponovno spajanje)

A Biblija, Ili Sveto pismo (odakle su citirani stihovi koji ukoravaju greh, odnosno grešnike u svom bezakonju), jeste...

UPUTSTVO ZA UPOTREBU
od dotičnog...

STVORITELJA
 
Ako niste znali, Vi se nalazite na forumu religija a religija se bavi pitanjima..

POVRATKA GREŠNIKA svome STVORITELJU
(re-ligare - ponovno spajanje)

A Biblija, Ili Sveto pismo (odakle su citirani stihovi koji ukoravaju greh, odnosno grešnike u svom bezakonju), jeste...

UPUTSTVO ZA UPOTREBU
od dotičnog...

STVORITELJA
To je lalz,. Ja sam postavio nekoliko postova u kojima je tvoj bog dokazao da je totalno nemoralan, ali ti si to mudro precutao. Zasto?
 
Poslednja izmena:
Vi sa onakvim jezikom (kako ga opisuje Božja reč) merodavni ste da procenite savršenog...

STVORITELJA

: )))
Nebitan je jezik, vec cinjenice. Ti si poznat kao teska vrdalama kada se nadjes u stupicu. Evo, prozivam te da dokazes da gore postavljena dva posta o bozij im zapovestima pobijes, tj. da dokazes da nisam u pravu. I ne samo tebe, izazivam sve one koji tvrde da se u tim postovima nalaze lazne optuzbe na racun jevrejskog boga Jahveha.
 
Zamolio bih nekog od nadležnih moderatora da zatvori temu,jer mi se čini da je tema krenula u pravcu koji je daleko od onoga što je bila prvobitna svrha teme.
Uostalom mišljenje ovdašnjih ateista i agnostika o etici ateizma i agnosticizma smo imali priliku da čujemo,samim tim smatram da je dalja diskusija nepotrebna.
Hvala unapred.
 
Zamolio bih nekog od nadležnih moderatora da zatvori temu,jer mi se čini da je tema krenula u pravcu koji je daleko od onoga što je bila prvobitna svrha teme.
Uostalom mišljenje ovdašnjih ateista i agnostika o etici ateizma i agnosticizma smo imali priliku da čujemo,samim tim smatram da je dalja diskusija nepotrebna.
Hvala unapred.
Nisi ti Utah pa da se na tvoj zahtev zatvara tema...Tek smo počeli šefe da raskrinkavamo hriščanski "moral"!
Nismo mi agnostici u pitanju ili čak ateisti...I jedni i drugi vide licemernosti u religijama,koristoljublje i prevare
pre svega,od kojih se pojava i osobina teže vide pozitivne strane religija kojih baš i nije nešto mnogo...
 
Nisi ti Utah pa da se na tvoj zahtev zatvara tema...Tek smo počeli šefe da raskrinkavamo hriščanski "moral"!
Nismo mi agnostici u pitanju ili čak ateisti...I jedni i drugi vide licemernosti u religijama,koristoljublje i prevare
pre svega,od kojih se pojava i osobina teže vide pozitivne strane religija kojih baš i nije nešto mnogo...

Ja nisam želeo da ubeđujem bilo koga u bilo šta.Pored toga ja sam miran čovek koji voli mirnu diksusiju.Preterana agresivnost u diskusiji mi se ne sviđa.
Isto tako tema se ne bavi "raskrinkavanjem hrišćanskog morala" ,mislim da je to očigledno.A u krajnjoj liniji mislim da autor teme ima pravo da se njegova volja ispoštuje.A moja volje je da se tema zatvori.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top