Erdogan: Alija mi je ostavio Bosnu u amanet

1. marta 1992. nije više postojala Jugoslavija, da se ''priheftamo Krnjoj Srboslaviji'' i tako omogućimo Hrvatima da se legalno i legitimno bore za svoju slobodu? Samo budala bi pristao. EZ je postavila uslov za priznanje i desio se REFERENDUM O NEZAVISNOSTI, sada je red da Dodik malo REFENDUMIRA PO BOSNI, ali da opet svi imaju mogućnost da odgovore na referendumsko pitanje JESTE LI ZA NATO I EU INTEGRACIJE?

I jesmo i nismo. Šta je tebe briga za šta smo mi!? Ti si dečko iz strane zemlje, ne vidim šta tražiš baš na politici...
 
Zašto te toliko opseda ta tema? Srbijanac ne postoji, ili si ti Bosnijanac!? Ne želimo da imamo sa vama ništa.
To treba da izrekne tvoj predstavnik, najnoviiji predsjednik , ujedno romanijski četnički vojvoda, da nemate ništa sa komšijama. Međutim,on pomalo reterira od svojih izjava.

ZORAN MILANOVIĆ ga je pročitao: Doćiće, budite sigurni doći će, samo malo strpljenja.
 
To treba da izrekne tvoj predstavnik, najnoviiji predsjednik , ujedno romanijski četnički vojvoda, da nemate ništa sa komšijama. Međutim,on pomalo reterira od svojih izjava.

ZORAN MILANOVIĆ ga je pročitao: Doćiće, budite sigurni doći će, samo malo strpljenja.

Šta si se zalepio za nas? Tvoja nečasna ponuda nikoga ne zanima. Zamisli da smo daleeeko, tamo negde oko Finske...
 
I jesmo i nismo. Šta je tebe briga za šta smo mi!? Ti si dečko iz strane zemlje, ne vidim šta tražiš baš na politici...
Pitaj gazdu Krste zašto mu je u interesu da ne bude na Portalu i Forumu samo jedno mišljenje, nego da mu skoro cijeli Balkan bude prisutan ovdje, pa ko razumije BHS jezike, neka se registruje, čita i diskutuje.

Odoh u horizontalu, pa sutra nastavak, na novim temama.
 
Ili Turci, ili ZVNOBIH?

Ja sam za to da se vratimo unazad do ZAVNOBIH-a, pa da Švicarska ne bude ni italijanska, ni francuska ni njemačka, nego i italijanska, i francuska, i njemačka!

Svi ravnopravni, svi suvereni, a rodni list napisali Srbi, Rodoljub Čolaković i Vojislav Kecmanović-Đedo.
Vratimo se tradiciji bosansko-hercegovačkog komšiluka!

Nikome nije u itneresu da mu dijete ili unuk ratuje ili da živi u ''Luđačkoj košulji''.
Nepovjerenje raste li raste, generacije koje dolaze jedu eurokrem sa čarobnim prahom zvanim, nacional-šovinizam.

ZVNOBIH? Može ako Turci dozvole...
 
ердогану је изметбеговић могао да остави само муслимански део да се брине о њему,
републику србску сигурно није могао а можда ни хрватски део муха федерације, но о томе нек брину тзв славен и други кромањонци
 
Republika Srpska je odraz istorijske teznje srpskog naroda, da mu nikad vise muslimani ne budu sudije i izvrsitelji, da ga nikad vise poturice ne prodaju porobljivacima sa svih strana, da nikad vise ne mora razmisljati sta mu susedi smeraju, dok ga uveravaju u prijateljstvo. Istorijski dan je onaj, osim za naravno prolupale komunjare, kakvih jos ima, kada su bosanski Srbi resili da raskinu sa muslimanskim olosem jednom za sva vremena. I nikada se, za razliku od poturckih lazova, ne trebamo folirati. Nema lazi, prevara, ustezanja. Nema usiljenih osmeha i prekrstenih prstiju iza ledja. Ne, to je za muslimane, a Srbi uvek trebaju otvoreno govoriti ono sto misle. Nece Srbe u Bosni poturcena bivsa braca vise ikad uvlaciti u svoju kaljugu, u propale tvorevine, gde ce oni da nareduju, a Srbi da slusaju. Nece Srbi niti u bilo kakve druge tvorevine sa njima. Oni su rekli sta su hteli, a dobili su srpski odgovor. Hocete nezavisnu Bosnu? Moze, ali ce zato Srbi uzeti svoj deo. Ionako ga vise zasluzujemo od vernih turskih, austrijskih i ustaskih slugu.
 
Republika Srpska je odraz istorijske teznje srpskog naroda, da mu nikad vise muslimani ne budu sudije i izvrsitelji, da ga nikad vise poturice ne prodaju porobljivacima sa svih strana, da nikad vise ne mora razmisljati sta mu susedi smeraju, dok ga uveravaju u prijateljstvo. Istorijski dan je onaj, osim za naravno prolupale komunjare, kakvih jos ima, kada su bosanski Srbi resili da raskinu sa muslimanskim olosem jednom za sva vremena. I nikada se, za razliku od poturckih lazova, ne trebamo folirati. Nema lazi, prevara, ustezanja. Nema usiljenih osmeha i prekrstenih prstiju iza ledja. Ne, to je za muslimane, a Srbi uvek trebaju otvoreno govoriti ono sto misle. Nece Srbe u Bosni poturcena bivsa braca vise ikad uvlaciti u svoju kaljugu, u propale tvorevine, gde ce oni da nareduju, a Srbi da slusaju. Nece Srbi niti u bilo kakve druge tvorevine sa njima. Oni su rekli sta su hteli, a dobili su srpski odgovor. Hocete nezavisnu Bosnu? Moze, ali ce zato Srbi uzeti svoj deo. Ionako ga vise zasluzujemo od vernih turskih, austrijskih i ustaskih slugu.
Zar moderacija dozvoljava rasističko-fašističko-šovinističke izjave na Forumu? Nisi originalan jer je predsjednik Dodik već izjavio ovo isto. Samo još trebaš citirati Bilju Presuđenu Zločinku o ''genetskom otpadu'' i umiranju 6 000 000 Srba da bi preostali živjeli u ''srpskom rahatluku''.
 
Zar moderacija dozvoljava rasističko-fašističko-šovinističke izjave na Forumu? Nisi originalan jer je predsjednik Dodik već izjavio ovo isto. Samo još trebaš citirati Bilju Presuđenu Zločinku o ''genetskom otpadu'' i umiranju 6 000 000 Srba da bi preostali živjeli u ''srpskom rahatluku''.

Pa nije pogresio u izjavi. Dozvoliti da se takve stvari ponovo dese Srbima je zlocin, sam po sebi.
 
Srpski sam pohvatala kao komponentu srpsko-hrvatskog koji je nastao tako što je 1907. reimenovan bosanski ..

ja ne znam sta si pohvatala u svojoj glavi, ali govoris MOJIM srpskim jezikom, sto govori u prilog tome ko su ti dedovi. uzalud plasiras alijinu propagandu, uzalud uzdizes orica kao heroja, shvati, alija vas je prodao amerikancima, a oric pobegao iz srebrenice ali tek onog momenta kada je nakrao dovoljno para za miran zivot. to su tvoji heroji. to dovoljno govori o tebi.
 

Back
Top