ЕПС-у платите и до 1.700 дин. чак и када не потрошите ни један киловат ево зашто

nesko101

Elita
Poruka
18.172
Ne likujem uopšte. Kakve veze imaju kosovski Srbi s mojim računom za struju?
Dozvoljen je izvor?

Zar nisu Srbi prodali Kosmet?
A Kosovo želi samo uslugu za uslugu. Koja valuta se uopšte koristi? Albanski dolar ili nemačka marka? Lek?

A u Srbiji je bila socijalni mir.
Pošto je isti kupljen manje više i struja će biti naplaćena po tržišnoj ceni, helikopter politika(presipanje)...
S obzirom na korpu srpsku...

Ne pravi se glup. Znaš ti sve...
@nesko malcu
 
Poslednja izmena:
Ne likujem uopšte. Kakve veze imaju kosovski Srbi s mojim računom za struju?
Imaju veze jer sada je zatvoren strujni krug preko Albanije i Srbija je uvezana pa je sada i struja zbog objedinjene razmene poskupela i to je tek početak u poskupljenju.Sve je sada po EU berzi strujom nema više samosalnosti Srbije u formiranju fiksne cene struje.
 
Dozvoljen je izvor?

Zar nisu Srbi prodali Kosmet?
A Kosovo želi samo uslugu za uslugu. Koja valuta se uopšte koristi? Albanski dolar ili nemačka marka? Lek?

A u Srbiji je bila socijalni mir.
Pošto je isti kupljen manje više i struja će biti naplaćena po tržišnoj ceni, helikopter politika(presipanje)...
S obzirom na korpu srpsku...

Ne pravi se glup. Znaš ti sve...
@nesko malcu
Ti si druže po difoltu ograničen lik.Slušaj malo pametnije od sebe ili kao Bosanac udri glavom o Vučićev zid.
 
Ti si druže po difoltu ograničen lik.Slušaj malo pametnije od sebe ili kao Bosanac udri glavom o Vučićev zid.
Ovim tempom ćeš biti veći Bosanac od mene...

Kad ograničen lik kaže drugom da je ograničen, šta je to?

I srpska politika je prodala KiM.
 
Umobolno likovanje pojedinih Srba na društvenim mrežama za plaćanje struje na Kosovu samo govori da se sve vraća i sve plaća pa i vi drugari niste mislil na sebe pa sada poskupljenja u novoj godini ima debelo da vas kazni za to.
O tome da nije ništa izmišljeno ima dokaz i ovde
https://srbin.info/politika/eps-u-p...kada-ne-potrosite-ni-jedan-kilovat-evo-zasto/
To postoji apsolutno svugdje u svijetu, još je u Srbiji najpovoljnije.
Neće se infrastruktura sama od sebe obnavljati.
Meni je uvijek čast platiti te razne pristojbe, zbog toga što znam da država moj novac usmjerava u očuvanje nečeg korisnog.
 
Isto tako placas i distributeru gasa ako ti je kuca prikljucena na gas, preko letnjih meseci kada ne potrosis ni cm3 gasa placas prikljucak i akcize. Placas i telefonski prikljucak cak iako uopste ne koristis telefon, placas kablovsku bez obzira da je korisis ili ne, ako imas palet kod mobilnog operatera moras placati mesecnu pretplatu, moras placati osiguranje za automobil cak iako nije u voznom satnju a registrovan je, placas zdravstveno osiguranje cak iako nisi 10 godina isao kod lekara, grejanje beogradskim elektranama i preko letnjih meseci kada upekne na +40C itd.

Tako funkcionise sistem, sistem i kompanije zive od broja pretplatnika i ugovora sa njima, potrosnja se u mnogim oblastima posebno naplacuje. I da te ne zavarava, to postoji u apsolutno svakoj drzavi na ovoj kugli, nije to srpski izum.

Lakse ti je sad bez obzira na Srbe na Kosovu, Vucica koji je rasturio po ko zna koji put Dzilasa, bez obzira na sneg po drumovima Srbije?
 
Ne bi smetalo da ide na odrzavanje i unapredjenje energetske mreze. To je maksimum 300din po coveku.

Oni su tu ubacili nekakvo subvencionisanje ekoloskih? proizvodjaca, znaci njihovih kumova i suraka sto imaju MHE i ostalo, RTS pretplatu?! po kom osnovu su televizor vezali za utrosak el. energije???!
 

Back
Top