Bankar iz Londona kandidat za direktora EPS: Čak 40 zainteresovanih za ovu poziciju, on ušao u uži izbor...

Poruka
24.418
...

Dakle...
Telekom infrastruktura vec data Englezima...
Bandere koje ce sad Telekom koji im ih je dao iznajmljivati od njih...:roll:

A sad evo, kao šatro preko "našeg čoveka" ode i EPS Englezima...tj tamošnjim bankarima, u svetu NWO sekte poznatijim kao londonski city...

I posle kad kazem da će nas rasprodati ucenjeni Mi6 AVtihrist... @Jugoslav Čvarak se pravi lud i frkće... :rtfm:
To je vec gotova stvar...
Unistice nas i kao zemlju i kao narod...i kao živa bića...kad otkopa jos i litijum...


BANKAR IZ LONDONA KANDIDAT ZA DIREKTORA EPS: Čak 40 zainteresovanih za ovu poziciju, on ušao u uži izbor - EVO KO JE SVE NA LISTI​

https://biznis.kurir.rs/info-biz/43...prijavilo-se-40-kandidata-on-usao-u-uzi-izbor


STOP PRO-DAVANJU EPS-a !!! :azdaja::mafijas::tiganj:


...
 
I posle kad kazem da će nas rasprodati ucenjeni Mi6 AVtihrist... @Jugoslav Čvarak se pravi lud i frkće... :rtfm:
Ne znam što se iza brda valja, ali ako iza svega stoji Đilas, onda se sataniše, ukoliko je SNS dao infrastrukturu u koncesiju, siguran sam da će Republika Srbija profitirati od svega.

🐈
 
nije vazno ime vec ko stoji iza finansiranja.
Imali smo prilike da vidimo da su se 90-tih , u vreme privatizacije, pojavile desetine "bivsih" direktora firmi, koji su odjednom ponudili desetine miliona dolara za otkup firmi, ciji su oni bili direktori , i koje su oni doveli u propast. Naravno, da su krali sa 10 ruku 100 godina , tolke pare nisu mogli pokrasti. Radi se o stranom kapitalu...........SA STRATESKOM POZADINOM. Tako su "pale" sve bivse socijalisticke drzave istocne evrope............i danas us one sve pro-americke.
 
...

Dakle...
Telekom infrastruktura vec data Englezima...
Bandere koje ce sad Telekom koji im ih je dao iznajmljivati od njih...:roll:

A sad evo, kao šatro preko "našeg čoveka" ode i EPS Englezima...tj tamošnjim bankarima, u svetu NWO sekte poznatijim kao londonski city...

I posle kad kazem da će nas rasprodati ucenjeni Mi6 AVtihrist... @Jugoslav Čvarak se pravi lud i frkće... :rtfm:
To je vec gotova stvar...
Unistice nas i kao zemlju i kao narod...i kao živa bića...kad otkopa jos i litijum...


BANKAR IZ LONDONA KANDIDAT ZA DIREKTORA EPS: Čak 40 zainteresovanih za ovu poziciju, on ušao u uži izbor - EVO KO JE SVE NA LISTI​

https://biznis.kurir.rs/info-biz/43...prijavilo-se-40-kandidata-on-usao-u-uzi-izbor


STOP PRO-DAVANJU EPS-a !!! :azdaja::mafijas::tiganj:


...
Sto prije prodati 51%EPS-a.
NIS dok nije prodano 51% pravio gubitke.
Drzava kada je vecinski vlasnik to je kanta puna rupa.Curi na sve strane.
 

Back
Top