EP u Portugalu za mlade!

Bez Vučinića sve je bolje. A i Vukčević se načisto izgubio. Milovanović nije dodao nijednu loptu kako treba. Zato smo i pukli protiv Nemaca.
Sada je već druga pesma. Bez njih trojice sve funkcioniše bolje, ali možda kasno.
Ako Nemci dobiju Portugal vraćamo se kući.
 
............................................Pts__P__W__D___L__GF__GA__+/-
1 France U-21.... ....................6..... 2.....2.....0.... 0.... 4......0..... 4
2 Serbia Montenegro U-21....... 3..... 2.... 1.... 0.....1.... 2......1......1
3 Germany U-21..................... 3......2.....1.....0.....1.....1......3.....-2
4 Portugal U-21.......................0......2.....0.....0.....2.....0......3.....-3
 
Bosko Jankovic je rodjena budala

Ako dva tima zavrse na isti broj bodova, gleda se medjusobni duel. Ako tri ekipe zavrse istim brojem bodova, gleda se gol razlika. Ovako izgleda

Nemacka pobedi - mi moramo da pobedimo
Nemacka nereseno - mi moramo da pobedimo
Nemacka izgubi 1 ili 2 razlike - mi idemo dalje i ako izgubimo
Nemacka izgubi 3 ili vise razlike - odgovara nam nereseno
 
Basta ocajan...ko da je pijan.Ako Okuka ima i malo mozga izbacice ga u poluvremenu.
Jankovic standardno tragican,sve sto Krasic uradi dobro maneken zasere.....on ko da placa da igra na ovom shampionatu.
Trener debil,onaj balvan u napadu se trudi ali sta moze sam kad Jankovic ne moze da se sastavi.....videlo se da pola sata cekamo da primimo gol
 
nashi su smeshni, nemaju muda. i josh ushao ovaj simon pa brlja.
vishe sam ochekivao od toliko hvaljenih igracha nasheg shampiona, al sad se videlo koliko su basta i jankovicj smeshni. cele godine napushavali jedinstvo i tako te, doshli ovde i nemaju pojma. ni purovicj nije skoro nishta uradio, al on nije u ovoj utakmici imao podrshku od ostalih.

no chini mi se da bolje mlade od ovih nemamo :roll: :|

ajd' josh petnaest minuta mozhda se dogodi chudo.
 
Cestitke Francuzima,bolji su,najbolji na shampionatu.....od kad su nashi primili 2.gol igraju ko pichkice.Sa samo jednim pravim spicem(Purovicem),manekenima i pozerima,i selektorom koji misli da je jos uvek 1976.a on igra za Velez nismo ni mogli bolje.
 

Back
Top