EP u Portugalu za mlade!

Ma igrama koje su pokazali, nasi nista nisu zasluzili.
Svaka cast Portugalu, iako 5 minuta pre kraja mora da da 3 gola da bi isao dalje, igraju kao da je 2:0 za njih... Tako se igra fudbal.
A ne ko ovi nasi manekeni. Ne znam koju su to taktiku imali - valjda, ne primiti vise od 8 golova, sta li?
Stvarno nisu zasluzili ovaj prolaz, ni slucajno.
Ali - "shit happens", ma kome...

Razocaran sam, jer izgleda da ce nas nasi brukati i dalje... Znam, ne treba nase ukopavati odmah cim gube, veci je problem sto jednostavno nisam video sta im je koncepcija, nesto nisam siguran da ce se osvestiti i znati ceniti srecne okolnosti koje su im se desile. Mada sumnjam.
Okuka nema veze, bez obzira sto je dove mlade u Portugal. Nije to njegova zasluga, vec zasluga igraca koji kad hoce, umeju da igraju srcem. To je sve. Mozda, ako ga ne budu slusali sta prica, i odu u finale :)
 
mene je iznervirao sto nije smeo da kritikuje nijedan los potez nasih ( a bilo ih je napretek), kao da mu je neko zabranio, nego menja temu odmah ( gori je od Milojka Pantica), i to ne samo na ovoj utakmici nego i sa portugalom, kad omasismo penal, a on viknu: 85-ti minut, korner za nase!
 
Stojanović je likčina.
20 minuta nam prenosi Portugalce na slepo(kao ono preko radija), a naši kao da ne igraju(mada skoro i nisu igrali).Kad smo završili našu utakmicu, on kaže, doviđenja, čućemo rezultate u vestim, biće snimak u 00:30h(nešto u tom fazonu) Ja uključim teletext da gledam promene rezultata, kad čujem GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja se šokirao. On viče, vrati snimak, Portugal vodi. Kako je bio uzbuđen, komentarisao zadnijh 5 minuta kao Španac ili Meksikanac(5 reči u sekundi, ko ih je čuo, zna na šta mislim).Bojao sam se za njegovo zdravlje, mislio sam 'oće ga srce strefiti :lol:
 
Alex.L:
Stojanović je likčina.
20 minuta nam prenosi Portugalce na slepo(kao ono preko radija), a naši kao da ne igraju(mada skoro i nisu igrali).Kad smo završili našu utakmicu, on kaže, doviđenja, čućemo rezultate u vestim, biće snimak u 00:30h(nešto u tom fazonu) Ja uključim teletext da gledam promene rezultata, kad čujem GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja se šokirao. On viče, vrati snimak, Portugal vodi. Kako je bio uzbuđen, komentarisao zadnijh 5 minuta kao Španac ili Meksikanac(5 reči u sekundi, ko ih je čuo, zna na šta mislim).Bojao sam se za njegovo zdravlje, mislio sam 'oće ga srce strefiti :lol:

E, i ja sam bio u potpuno istoj situaciji, ono sa teletextom. Taman otkucam 545 i odjednom: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL...... Brzo gasim txt i vidim cara... MUTHINHOOOOOOOO.......
 
Naravno da cemo u finale. Igramo kao Italijani (A-tim) na svim SP i EP. Cak smo za nijansu bolji od Grka koji uzese proslo EP. Dobar fudbal moze se videti samo kada igraju bogati klubovi iz Lige sampiona. Lepse je bilo gledati poslednjih 5-6 Barsinih utakmica nego 90% utakmica na predstojecem SP.
Inace, mislim da cemo i u Nemackoj nekako da se provucemo do 1/4 finala.
 

Back
Top