EP u Portugalu za mlade!

pandiani:
zaista ne razumijem ove "strucnjake" sto krive jankovica i purovica zbog promasenog penala. boze moj, pa promase i maradona, ronaldo, ronaldinjo, mijatovic,... imao sam priliku da izvodim penal u jednoj vaznoj utakmici (koja je naravno neuporedivo nevazna u odnosu na ovu), pa se i sad sjecam te treme dok sam prilazio lopti. nista oko sebe nisam cuo, samo je nesto "zujalo" oko mene, haha, strasno!
i da, ako nekog zanima, dao sam gol i pobjedili smo!
Ali jedno je kada golman odbrani, a drugo kada lopta ide van onih 16m2...
 
jankovic i purovic su dokazali da su uz vukchevica najvece dno nasheg fubala.
kad takvi imaju mesta u najjachim klubovima, fudbal u toj zemlji ide dole.
a kad josh i za reprezentaciju igraju :( e onda... mislim stvarno :( :( :(
 
Ja ne znam zasto si toliko histerisete oko tok ispadanja na penale. Niko nije histerisao pre godinu ,dve kada smo pukli 3-0 od Italijana u finalu.
Stvarno se lozite puno...i to jos na mladu reprezentaciju. Igrati jednom u finalu i jednom u polufinalu za redom,je NEVEROVATAN uspeh za jednu tako jadnu zemlju i jos jadniju ligu u kojima igraju ti fudbaleri.
Cela talijanska mlada reprezentacija igra Seriju A...da ne nabrajam osale reprezentacije. Znate li o cemu pricate,ljudi?!
 
Bravo, pricas ko politicar.
Realno, dobili smo jednu i zgubili 3 utakmice, U zadnje dve smo slabo igrali. U kljucnom trenutku penal sutira igrac koji na celoj utakmici nije uspeo da primi loptu kako valja, da ne pricam o nekom sutu, znaci nista mu nije islo od ruke, i selektor ga pusta da sutne, pa svima je bilo jasno da ce promasiti.
 
Sta to pricam kao politicar?
Gde mozes da poredis jednog Djilardina sa jednim Purovicem ili onda Lazovicem...osvrcem se na predhodno finale.
Djila bio te godine prvi strelac Kalca...i sta mi sad ocekujemo od nashi fudbalera. Jedan talijanski mladi reprezentativac odigra tliko jakih meceva za jednu sezonu koliko ni jedan nash za celu karijeru.
I onda dodju svi i histerisu sto smo ispali.
Tako ce i da histerisu i za A selekciju,kada bude ispala. A za nas je relano postao uspeh da se samo pojavimo na SP...nesto kao Skotska,Belgija,Danska i sl. reprezentacije.
Ko stvarno,relano misli da bilo koja nasha selekcija moze da postane prvak "nechega" taj zivi u bajci.
U staroj SFRJ ondasnja mlada selekcija nije mogla dva puta za redom finale i polufinale,akamoli sad. Doduse jesu bili omladinski prvaci sveta...ali posle toga nista slicno nisu ponovili.
 
ne treba da nam bude krivo sto smo ispali
vec sto smo prethodne 3 utakmice odigrali daleko ispod svog nivoa
dobro, protiv Portugala manje-vise
ali tacno se videlo od koga ce biti nesto
Stepanov, Krasic i Milijas su prvenstvo odigrali na stvarno visokom nivou
svaka im cast
ps
mislim da je Okuka na odlican nacin izabrao izvodjace!
 
Meni je najsmesnije sto je Okuka okrivio Jankovica.
Pa on ga je birao da izvede penal,a ne ja! Kako ga nije sramota da izjavi tako nesto!
Svi treneri su obicni somovi kada treba da se odaberu izvodjaci penala. Uvek biraju srcem...kao navijaci,a ne kao teneri i hladne glave.
Ako vec igrs produzetke logicno je da odaberes da prvo penale izvode igraci koji su usli u toku meca.Recimo odaberes dvojicu koji su usli i trojicu koji su hladnokrvni.
Jankovic nije hladnokrvan UOPSTE!
Bez obzira na sve mislim da su nashi napravili odlican rezultat i to drugi put zaredom. To ne biva tako cesto.
 
ne verujem da je Okuka okrivio Jankovica za ispadanje
ili bar nisam cuo
kritikovao ga je sto je lose odigrao prvenstvo
sto je naravno i zasluzio
rekao sam da je odlicno izabrao izvodjace
jer ih je lepo pitao da li nece da izvode penale
naravno, neki su odbili(Krasic i dr.)
sto je sasvim uredu
jer u izvodjenju penala je presudna psiha, nista drugo
i igrac koji ne zeli da sutira ili se plasi da ce promasiti i ne treba to da radi
a Jankovic je jos trazio prvi da sutira
neravno da ga ne treba kriviti
jer je to moglo svakom da se desi!
 

Back
Top