Emocije pod kontrolom

Pa kakva je to onda ljubav?
Vidi.. I pas moze da se voli, macka, drzava sluzba..
Mozda da se to definise bolje? Seks je potreba, legitimna...
Volim ja moje mačke
I decu, itd
U pravu si za sex, legitimno je tražiti nekoga za obostranu želju
Ali ja lično sam nekad sentimental na, I čuvam neka osećanja, žao mi da budem gruba prema njima
 
Ponekad, da, nekada je to bilo jače dok sam bila student, umela sam da se šamara, teram da radim preko svake mere i slično. U međuvremenu sam bolja 😊, ali još uvek znam kako je to kada nešto izgazi, tu nema posle ničeg, pepeo samo. No izbegavam
Mmm mazohistkinja... Najs..
Salim se. Razumem to, teranje sebe da postupis pravilno, uprkos emocijama, kocnicama i td..
 
A zasto cekati momente gde ces na sebe i kinjiti sebe.
Polako, pomalo...
To i jeste poenta odnosa prema meni. Imati prostor sa drugom stranom, ali onaj cist. Ok, ima kompromisa i prilagodjavanja, ali treba biti malo i sebican. Ljudi zaglava i druga strana je ljudsko bice koje je odgovorno za odnos, ne samo jedna. To je poput papirnog broda koji napravis i pustis niz vodu. Neki ne ostane na vodi, a neki otplovi. A da bi ostao na vodi i brodic mora da je lepo napravljan, lagabo spusten, ali i voda mora da je mirna, ako je burna...
 
A zasto cekati momente gde ces na sebe i kinjiti sebe.
Polako, pomalo...
To i jeste poenta odnosa prema meni. Imati prostor sa drugom stranom, ali onaj cist. Ok, ima kompromisa i prilagodjavanja, ali treba biti malo i sebican. Ljudi zaglava i druga strana je ljudsko bice koje je odgovorno za odnos, ne samo jedna. To je poput papirnog broda koji napravis i pustis niz vodu. Neki ne ostane na vodi, a neki otplovi. A da bi ostao na vodi i brodic mora da je lepo napravljan, lagabo spusten, ali i voda mora da je mirna, ako je burna...
Nista te nisam razumela, a tako si slikovito opisao :lol:
 
Ja ne kontrolisem nista.
Pogotovo ne emocije.
Covek sam, a ne robot.
Zeni mogu dati samo drugarstvo pa posle prijateljstvo.
Ako bude nesto drugo ja kazem slusaj bejbi tako i tako.
Ona kaze suoer i zagrli me ili ae odseksaj dziberu.
I jedno i drugo je ljudski.
Previse se razmislja.
Zivite kako vam srce kaze a mozak upotrebite za posao.
 

Back
Top