EMINEM

  • Začetnik teme x-files TORPA
  • Datum pokretanja
JaH_G|rL:
Normalan covek:
Eminem je idiot.....misli da je faca..sad on belac pa reper.Pokusava da imitira Jima Morrisona sa bolesnim pesmama ali kada on bude bio drugi Jim Morrison ja cu dobiti Nobelovu nagradu za pljuvanje u dalj...i ne mogu da verujem kako se lozite na taj rep kada svaki reper propadne za najvise 2 godine...
Eminem.....pihh.....
Konacno neko STVARNO normalan ;)))
Nemam nista protiv Eminema,ponekad me nervira jer je susta komercijala,pozer...bla..ali dobro...
ajde bezi
 
JaH_G|rL:
Normalan covek:
Eminem je idiot.....misli da je faca..sad on belac pa reper.Pokusava da imitira Jima Morrisona sa bolesnim pesmama ali kada on bude bio drugi Jim Morrison ja cu dobiti Nobelovu nagradu za pljuvanje u dalj...i ne mogu da verujem kako se lozite na taj rep kada svaki reper propadne za najvise 2 godine...
Eminem.....pihh.....
Konacno neko STVARNO normalan ;)))
Nemam nista protiv Eminema,ponekad me nervira jer je susta komercijala,pozer...bla..ali dobro...

 
Mislim da je ova tema poprimila malo vise prozivki.. molim vas da se drzite teme...svako ima svoje misljenje i treba(ako hoce) da ga iznosi...
A uostalom O UKUSIMA NE TREBA RASPRAVLJATI!
 
Slusajte ljudi, skontali smo da vam svidja Eminem, ali oladite malo, ima i ovde druge muzike... Nije valjda da niko ne slusa nista drugo osim Hip-Hopa?!?
 
Eminem je najkomercijalnija SHITARA koju sam ikada video.Da se ugledao na legende kao sto je 2pac mozda bi nesto i uspeo ali ovako SHIT.Nemogu da shvatim zasto se toliko ljudi tripuje na to.
EMINEM=SHIT
2PAC=KING
P.S.THE GAME IS OVER ASSHOLLS
 
1.Sing For the moment
2.Lose yoursef
3.Cleanin' out my closet
4.Without Me
5.Kill you
6.The Real Slim Shady
7.My name is
8.8 Mile
9.My dads gone crayzy
10.Stan
 
jake su mu sve pesme naravno ali neke se izdvajaju kao:Criminal,guilty conscience i sing for the moment one su ono bash do dz* . ~MC~ loony pozdrav za GDMF & niggas' from da hood
 

Back
Top