Ексклузивно: Председник Вучић објављује нове мере финансијске подршке грађанима Србије

Imaš sreće, jer Vučić prati sve društvene mreže, pa i ovu.
Već koliko sutra očekuj naslov:
"Predsednik Vučić: 20.000 dinara za nezaposlene koji nisu penzioneri i išli su na popravni iz fizike."
Nema sanse, ona upada u kategoriju , takvima necemo nikad pomoci , jer je isla na popravni iz fizike....
 
То нажалост не може,форбидден...што би рекао брат јенки :)
Ми смо Колонија и ти мораш слушаш тог амера шта и колико штампаш,иначе ЛЕТИШ са Власти :D

Zar nije pred prosle izbore Vucic rekao da je pronadjen onaj ogromni rudnik zlata, a posle nedelju dana jedan jos veci..
 

ЕКСКЛУЗИВНО: Председник Вучић објављује нове мере финансијске подршке грађанима Србије​

Председник Александар Вучић објавиће вечерас ексклузивно нове финансијске мере за подршку грађанима Србије, сазнаје Политика.

Вучић ће бити гост емисије "Хит твит" у 21 час на ТВ Пинк где ће представити наведено.
https://www.politika.rs/scc/clanak/...ove-mere-finansijske-podrske-gradanima-Srbije
Pogledajte prilog 1454003
Pogledajte prilog 1454004
Opet stize pare koje Vucic deli iz svoga dzepa, wow
Da li ce sada gradjani biti jos vise zadovoljniji ovakvom politikom ?
:think:
Nemoj da uzimaš ni dinara
Budi karakter

KO UZME PI.DA! :hej:
 
Imaš sreće, jer Vučić prati sve društvene mreže, pa i ovu.
Već koliko sutra očekuj naslov:
"Predsednik Vučić: 20.000 dinara za nezaposlene koji nisu penzioneri i išli su na popravni iz fizike."
Jadna mi sreća ako od njega zavisim.
 
Bice narodna socijalna penzija, ako mi pobedimo. Isplacuju je Hrvatska oko 106evra i S.Makedonija 98evra. Ima je u oko 100drzava.
Al me uteši, molim te nemoj više, na šta tolike pare da potrošim.
Pošto konopac?
 
Nezaposlena, još nisam penzioner, sve mi pobeže ispred nosa, o živote lutalico.

Ако ти се не ради, најбоље да се удаш, па кад дође време, елиминишеш мужа и постанеш породична пензионерка.

Не знам како другачије да имаш бели лебац на столу.
 
Ако ти се не ради, најбоље да се удаш, па кад дође време, елиминишеш мужа и постанеш породична пензионерка.

Не знам како другачије да имаш бели лебац на столу.
Fala ali ne fala, sačekaću ja još 4 meseca pa neću morati da se udajem. Neka mene ovako.
 
Fala ali ne fala, sačekaću ja još 4 meseca pa neću morati da se udajem. Neka mene ovako.
Moj otac otisao u penziju sa 60god.zivota,to mi je nekako bilo ok. Ovo sa 65 je previse ,mrcvarenje.Kad ih vidim smorene u prevozu,broje dane do penzije.Nazalost uzivaju je kratko. Par godina. Zelim ti zdravlje a penzija kad si zdrav nije nikada mala.
 
Moj otac otisao u penziju sa 60god.zivota,to mi je nekako bilo ok. Ovo sa 65 je previse ,mrcvarenje.Kad ih vidim smorene u prevozu,broje dane do penzije.Nazalost uzivaju je kratko. Par godina. Zelim ti zdravlje a penzija kad si zdrav nije nikada mala.
Hvala na lepim željama. Važno je pozitivno razmišljati i biti zadovoljan onim što si zaradio.
Rešenje se uvek nađe.
 
Propustiću u ovom životu.

:ok:

Nemoj davati ideje precednikovoj ekipi.
Počeće da daje pare penzosima i za to.
Svaki novovenčani penzionerski par 50 000, ima da se mlate toljagama po redovima ispred opština.
Pazi isplati se drzavi....dobiju prazne stanove....veca potrosnja hrane...
 
Bice narodna socijalna penzija, ako mi pobedimo. Isplacuju je Hrvatska oko 106evra i S.Makedonija 98evra. Ima je u oko 100drzava.
Nacionalna naknada od 1. siječnja 2023. iznosi 120,71 EUR / 909,49 kn mjesečno i isplaćuje se od dana stupanja na snagu Zakona o nacionalnoj naknadi za starije osobe.
Usklađuje se jedanput godišnje, počevši od 1. siječnja 2022., prema stopi promjene indeksa potrošačkih cijena iz prethodne godine u odnosu na godinu koja joj prethodi, u skladu s podacima Državnog zavoda za statistiku, ako je stopa veća od nule.
https://www.mirovinsko.hr/hr/nacionalna-naknada-za-starije-osobe/1518
 
Nikad nije kasno.
A vrlo lako može da padne i onih 50.000 koje je najavio Umri muški.
Na mladima svet ostaje, neka mene.
Pazi isplati se drzavi....dobiju prazne stanove....veca potrosnja hrane...
Ovo nisam videla, izvinjotka kasnim, al za državu me baš briga kao što je i nju baš briga za mene.
Neka o tome misle mladi, ja ću da plandujem.
 
Мени кеви на Дан Исплате тих 20К одмах судски Извршитељ закуцао на врата...:mrgreen:
Како нешто добијеш,све ти узму...:lol:
Још не знамо шта је тачно у питању јер је само пустио неко писамце у Сандуче,није била присутна тада.
Иначе ,она одавно има неке Отплатице на име неке изгубљене судске пресуде.
И чим изгледа улети неки Вишак-дођу харачлије и глобе,глобе
 

Back
Top