Tačno u 18 časova! Predsednik Vučić se danas obraća građanima

Poruka
24.822
...

@Jugoslav Čvarak navij sat ! :maca:

Prosto je neverovatno da vanredna konferencija nije bila u nedelju...u sred Šarenice dok prekida Eru Ojdanica...
Penzosi su zato imali depreaivan vikend jer nije bilo Vucica...

Ali...ne brinite...
Vanredna konferencija stiže!
Već danas...tačno u ...

Tačno u 18 časova! Predsednik Vučić se danas obraća građanima​

https://informer.rs/vesti/politika/...va-predsednik-vucic-se-danas-obraca-gradanima


Kurir pokusava da bude jači od Informera pa stavlja jos veci font i jos jači bold :hej::

VAŽNO OBRAĆANJE PREDSEDNIKA, PRVI PUT PO POVRATKU IZ NJUJORKA: Vučić danas u 18 časova o KiM, Srebrenici i drugim važnim pitanjima​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...va-o-kim-srebrenici-i-drugim-vaznim-pitanjima

Vučić danas u 18 časova o KiM, Srebrenici i drugim važnim pitanjima


Hm...kaze..."i drugim vaznim pitanjima"...:think:
Sta bi to moglo biti...🤔
Mozda izgradnja nacionalnog Kosmodroma u Gadzinom Hanu? 🤔
Koji ce vikendom sluziti i kao parking za letece taksije...👍

Ili mozdaaaa...


...
 
Eeee, to je za seoska podrucja.
Kad sam prvi put prisustvovao izvornom narodnom okupljanju u selu pri skupstinama i obracanju Vucica, to je bio dogadjaj...
Skupe se ljudi , skuvaju kafu , naliju rakije....krene prenos, slusaju petnaest minuta onda smanje ton na tiho i krene njihova prica i onda jedan najblizi culji usi, a ostali pricaju svoje, dok taj jedan ne kaze, cekaj , pojacaj sad...sad prica o opoziciji , da vidimo koga cemo uza zid...

A za gradska podrucja su ona obracanja , nece biti dovoljno struje, lekova nam nedostaje, morate praviti zalihe u ajvaru i toalet papiru....To je za gradska naselja...
Zabole seljaka za pretnju strujom, vec su ga deset puta zaebali ako je u pitanju struja, ko je god trpao u zamrzivac taj je nabavio i dizel ili benzinac agregat od 5kw za 200e , da da, ima vec razradjeno trziste nov kosta 1000e , a za nase seljake 200e nemacki nov...

Jednom ili dva puta su ih oladili za zamrzivace, tek poneko donosio na pijacu ali pipavo je da im pomognu gradjani kad vidis upekne i otopi pilice, slaninice, povrce, voce....tuga...
 
Hajde stvarno , moguce je i u 18.44
Ko vec ceka bar da mu bude zanimljivo....
Nisam pratio te njegove prenose jednom samo u covid, i tad me zaebao debelo , nije bilo kako je receno , nisu hteli da me prime u tim ambulantama, tamo primaju samo ulazne covid , a ne izlazne...taj mesec je to bilo tako zapetljano , ko mi kriv sto sam imao upalu pluca kad je narodni termin za covid....

Kad ti kazu covid ima da imas covid inace ih ne interesujes....moji roditelji to bas onako kako treba, kad su svi dobili covid , i oni su , razmisljali pametno , sta ima da se cuvamo kad dodje za sve, pozvace i nas, i tako je i bilo , otisli dobili pregled, dobili dodatne preglede, kukali da im je tesko , i prosli bez posledica...
Jos dobijali antibiotike preventivno , a ja imao upalu , nedaju ti nigde antibiotike, a trebali mi , nije bila virusna, tako se desilo..e ko te ebe kad ti se desava...sto si mimo sveta..
Jos ti nedaju da udjes u dom zdravlja...jer nemas sertifikat, a u covid ambulanti ti ne mogu da izdaju sertifikat jer niti imas covid niti si zabelezen da si imao covid...tako neka zapetljancija bila...
 
Poslednja izmena:
Hajde stvarno , moguce je i u 18.44
Ko vec ceka bar da mu bude zanimljivo....
Nisam pratio te njegove prenose jednom samo u covid, i tad me zaebao debelo , nije bilo kako je receno , nisu hteli da me prime u tim ambulantama, tamo primaju samo ulazne covid , a ne izlazne...taj mesec je to bilo tako zapetljano , ko mi kriv sto sam imao upalu pluca kad je narodni termin za covid....

Kad ti kazu covid ima da imas covid inace ih ne interesujes....moji roditelji to bas onako kako treba, kad su svi dobili covid , i oni su , razmisljali pametno , sta ima da se cuvamo kad dodje za sve, pozvace i nas, i tako je i bilo , otisli dobili pregled, dobili dodatne preglede, kukali da im je tesko , i prosli bez posledica...
Jos dobijali antibiotike preventivno , a ja imao upalu , nedaju ti nigde antibiotike, a trebali mi , nije bila virusna, tako se desilo..e ko te ebe kad ti se desava...sto si mimo sveta..
Jos ti nedaju da udjes u dom zdravlja...jer nemas sertifikat, a u covid ambulanti ti ne mogu da izdaju sertifikat jer niti imas covid niti si zabelezen da si imao covid...tako neka zapetljancija bila...

Па како те није срамота да и са болестима филозофираш!
 
...

@Jugoslav Čvarak navij sat ! :maca:

Prosto je neverovatno da vanredna konferencija nije bila u nedelju...u sred Šarenice dok prekida Eru Ojdanica...
Penzosi su zato imali depreaivan vikend jer nije bilo Vucica...

Ali...ne brinite...
Vanredna konferencija stiže!
Već danas...tačno u ...

Tačno u 18 časova! Predsednik Vučić se danas obraća građanima​

https://informer.rs/vesti/politika/...va-predsednik-vucic-se-danas-obraca-gradanima


Kurir pokusava da bude jači od Informera pa stavlja jos veci font i jos jači bold :hej::

VAŽNO OBRAĆANJE PREDSEDNIKA, PRVI PUT PO POVRATKU IZ NJUJORKA: Vučić danas u 18 časova o KiM, Srebrenici i drugim važnim pitanjima​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...va-o-kim-srebrenici-i-drugim-vaznim-pitanjima


Hm...kaze..."i drugim vaznim pitanjima"...:think:
Sta bi to moglo biti...🤔
Mozda izgradnja nacionalnog Kosmodroma u Gadzinom Hanu? 🤔
Koji ce vikendom sluziti i kao parking za letece taksije...👍

Ili mozdaaaa...


...
cuti, kad ovaj put nije "dramaticno obracanje".
Zamalo da se isprepadam.
 

Back
Top