Ekrem Jevric!!!Bruka i Sramota Civilizacije!!!

a zasto bi se ti na bilo koga ugledao? i kakva je on sramota za naciju? msm nije da ce sutra ici kod obame na prijem pa nas predstavljati negde... po cemu je farma toliko bitna i uticajna da bi nas kao naciju bilo sramota zbog pobednika? :huh:
generalno treba da pobedi neko ko je show maker a ne neko ko je njanjav. msm taj reality je stvoren zbog gledanosti a ne da bi nacija gledala kako neko citira nicea ili recituje prevera. i najmanje mi je bitno da li ce to biti ekrem, vendi, zorana ili neko peti, ko ce uzeti pare a ko nece, msm meni nit je iz dzepa niti u dzep.

:ok:takoe..nema nista gluplje nego pomisliti da su pobednici slika srbije..iako nije daleko od istine
 
pa nisu slika Srbije, ali ako neko pobedi, jasno je da je većina za njega glasala, a onda proceniš i kakvi su to ljudi
pod pretpostavkom da oni drugi i ne gledaju taj program, niti glasaju

Pa el pobedila crnogorka mimi u vbu?nema veze sa srbijom..trebo je u survivoru pobedi onaj mali slovenac realno..opet ne vidim kakve to ima veze sa slikom drustva..ja ne procenjujem ljude po tome..nego dobri-losi..i sposobni za ono o cemu se radi u tom realityu
 
A šta treba, da ga žalimo ? Nije on mentalno retardiran da ga sažaljevam, on je samo jedan, doduše zaista unikatan , to majka jednom rađa samo, primitivni
tipus kakvim obiluju ovi prostori, sebičan, grabežljiv, pohlepan, jednom rečju- odvratan. Nije retardiran da mu ne zine ****** za 100 000 evra,
da je prvi za stolom, da krade cigare, da se njemu sipa kafe i daje hrane bez obzira oće li ostati za druge, da glumi mačomena i vata
tuđu ženu, koju posle pušione krivi za svoj neuspeh...
 
A šta treba, da ga žalimo ? Nije on mentalno retardiran da ga sažaljevam, on je samo jedan, doduše zaista unikatan , to majka jednom rađa samo, primitivni
tipus kakvim obiluju ovi prostori, sebičan, grabežljiv, pohlepan, jednom rečju- odvratan. Nije retardiran da mu ne zine ****** za 100 000 evra,
da je prvi za stolom, da krade cigare, da se njemu sipa kafe i daje hrane bez obzira oće li ostati za druge, da glumi mačomena i vata
tuđu ženu, koju posle pušione krivi za svoj neuspeh...

Pa ako si iole normalan, onda valjda vidis da nije sav svoj. Prvo po njegovim pesmama, mislim dve da je snimio, a drugo po samom ponasanju. Mozak mu je velicine lesnika, a inteligencija ne prelazi broj njegovih cipela. I NE TREBA DA GA ZALIMO, covek je covek, ali ne treba ni da ga gledamo na tv-u 3 meseca.
 
palim prednju cigaretu, idem u beskaraj svOoOoOoj,
izvini sto volem drugu, kazem zeni tOoOoOoj.
Nesto me u meni teraod rastanka s njOoOoOom,
sve je tuzno u zivotu mOoOoOom.

Pola Srbije je na ili ispod njegovog (dramska pauza) intelektualnog nivoa, al retki su mu blizu po smehotresnosti. Samo je los lizac, *** ne mere biti veri gud odlican u svemu...
 
163706_180357735328302_154818674548875_464995_3873000_n.jpg


:mrgreen:
 

Back
Top