Еј да сам мушко само један дан...

Pa volimo vas. Neophodna je zenska neznost, da malo smiri i inspirise.
Partner sa kojim mozes da se nadmudrujes u pozitivnom smislu, i da izvlaci iz tebe najbolje.
Da vas tretiramo bogovski u drustvu, postujemo...ali ne na nacin upitnog dostojanstva.
Da vam ispunimo zelju, ali zbog iskrene reakcije, ne zbog jeftine paznje ili koristi.
Ali zato u krevetu da bude hardcore najstrasniji, bez ijedne barijere. Do najdubljih tajni vase i nase maste.

:klap:
 
... а да знам све што жена зна... :lol:

Малопре чух овај хит па ми паде на памет да питам шта бисте урадили када бисте на један дан били у улози особе супротног пола? :)

Задатак теме је да опишете како би изгледао тај дан... :ceka:
jel treba otkako progledam pa dok se ne umotam u jorgan, ili ?
 

Procitajte i zamislite se:HOROR: Lekari ubili transeksualca nakon neuspele operacije promene pola!

Nad 44-godišnjim Belgijancem ove nedelje je izvršena eutanazija zbog teškog psihičkog stanja u kome se nalazio posle neuspele operacije promene pola, javili su danas belgijski mediji.
Press pre 2 dana
Press: HOROR: Lekari ubili transeksualca nakon neuspele operacije promene pola!
Press
Nad 44-godišnjim Belgijancem ove nedelje je izvršena eutanazija zbog teškog psihičkog stanja u kome se nalazio posle neuspele operacije promene pola, javili su danas belgijski mediji. Natal Verhelst je umro juče u jednoj briselskoj bolnici u prisustvu prijatelja, prenosi AFP. "Umro je potpuno smiren", izjavio je lekar Vim Distlemans, dodajući da je Verhelstu odobena eutanazija zato "što je bilo očigledno da se nalazi u nepodnošljivo...
 
ja kad bih bila musko, bila bih onakva kakvi su muskarci bili recimo 50-tih godina, i znam da bi zene stajale u redovima oko mene. znam kakve su zene i na sta padaju

Ovo mene strasno zanima, jel mozes da opises kakva bi bila, odnosno kakvi su bili muskarci 50-ih i na sta padaju zene?
Ponasanje, stav, pristup, samouverenost, sigurnost, ophodjenje, komunikacija, sve da bude kulturiska?
Unapred zahvalan :)
 
Pa volimo vas. Neophodna je zenska neznost, da malo smiri i inspirise.
Partner sa kojim mozes da se nadmudrujes u pozitivnom smislu, i da izvlaci iz tebe najbolje.
Da vas tretiramo bogovski u drustvu, postujemo...ali ne na nacin upitnog dostojanstva.
Da vam ispunimo zelju, ali zbog iskrene reakcije, ne zbog jeftine paznje ili koristi.
Ali zato u krevetu da bude hardcore najstrasniji, bez ijedne barijere. Do najdubljih tajni vase i nase maste.

Ovo zalepiti, kad se otvori LjiS - kao dobrodoslica
 
ne krijem se :lol:

salu na stranu, iz mene je samo jedan uspeo da izvuce veliku neznost, da imam osecaj potpune smirenosti kad je pored mene, da mi je na prvom mestu to da on bude srecan, i sve sam a i sada bih isto ucinila za njega ...a o seksu da ne pricam :rumenko:

Ah romantike, ah ljubavi, ah neznosti, ah prodornosti, ah belaja sto ga vise nema!Znas, strasti prolaze, a dvoje se i dalje gledaju :cool:
 
Ovo mene strasno zanima, jel mozes da opises kakva bi bila, odnosno kakvi su bili muskarci 50-ih i na sta padaju zene?
Ponasanje, stav, pristup, samouverenost, sigurnost, ophodjenje, komunikacija, sve da bude kulturiska?
Unapred zahvalan :)

da, kulturiska sa shik bezobrazlukom, tek nota drskosti a maniri za deset. plus romanticni izlivi, ne romantike radi vec shika radi...itd...

- - - - - - - - - -

Veze ti nemas: tema je promena pola na jedan dan, bre... :mrgreen:

kuj bre, ja iz ove koze ne izilazim zinat :mrgreen:
 

Back
Top