Еј да сам мушко само један дан...

Probudila sam se veoma rano jer sam negde u casopisu procitala da je to dobro za dijetu. Od ranog jutra sam pocela da davim tatu sa mamom kako bi on mogao da ustaje jos ranije jer vidi mene: Ja sam ustala cak u 7. Ceo svet sada treba da ustane ranije od mene. Onda sam se tako setkala oko kuhinje u pink pidzami spremajuci musli i reckajuci pomoranju, kiwi, i obavezno nesto neukusno pomodarski slano preko svega toga tipa paradajz. Onda sam pozvala drugaricu i nju probudila i njenu mamu i njenog tatu. I njenom tati sam pricala kako bi trebao da ustaje ranije i upije ezotericne energije sunca. Onda sam sisla na frapucino u fensi lokal sa drugaricom, gde nam redovno daju besplatna pica, kako bih joj se pozalila na tezak zivot i na profesora koji me obara vec treci put, zato sto mislim da me ne voli jer sam leeepaaaaaaaaaaaaa. Kmeeeeee kmeeeee kmeeeee tako cmizdrim dok hladno odhebavam nasmejanog kelnera. Zasto? Jer mi se moze. Mislim da me je muvao, zasto bi mi se inace nasmejao i rekao cao, sta zelite popiti. Ionako je svinja. Onda odemo kod nje i ostatak jutra provedemo sminkajuci se i pricajuci o muskarcima kako su svinje. Onda sam zvala decka kojeg jos nisam ni kresnula , ali on je moj decko i voli me. Mogao bi da ustajes ranije, znas kako je lepa energija sunca. I mogli bi da posvetimo vise paznje jedno drugome. Ja to zasluzujem, zasto? Jer sam lepaaaaaaaaaaaaaa. Onda sam jos malo plakala, pa sam se smejala, pa sam jos malo plakala, pa sam onda bila hladna i ojacala sam ponovo u zivotu. Pa sam otisla na svoj blog gjde je gomila mladica koji bacaju drku na moju sliku na profilu i pocela da pisem o tome sta sam danas radila. Obozavam kako svi cene moj pravi talenat pisanja. Pisala sam o svemu, o zivotu, o mojim emocijama i kako je zivot tezak. Kako smo mi zene ugrozena vrsta i naravno o ljubavi.
Prenemaganje...:roll:
 
meni je mnogo dobro ovako, kad imam vaginu pa on ulazi:manikir:

- - - - - - - - - -

ja sam radoznala kako oni dozivljavaju zene onako, u totalu, a tokom seksa. jer im je prirodom dato da imaju drugaciju perspektivu. mi retko kad mozemo mnogo da vidimo, a oni gotovo uvek sve. i onda, te zene sto su ko balvani pasivne, pa me onda zanima a kakve su one druge i sve to tako nesto je interesantno
 
... а да знам све што жена зна... :lol:

Малопре чух овај хит па ми паде на памет да питам шта бисте урадили када бисте на један дан били у улози особе супротног пола? :)

Задатак теме је да опишете како би изгледао тај дан... :ceka:

Sredio bih kucu i stan detaljno,skuvao rucak,ogovarao svekrvu koja ne zivi sa nama,isao kod mame obavezno da zajedno tuzno gledamo jer smo se udale za kretene.Obavezno bih se setio propustene prilike Marka koji je bio tako...ma sad mi se place:( .I one kravetine sto se udaju za bogate fudbalere,a znam da sam bolja od njih,nemaju ni grama mozga:roll:.Pa sta ako imam malo celulita,to bih sredila da ovaj moj konj ne trosi svu kintu na njegov ebeni auto.Ebala ga njegova mama-mucenica koja zna gde djavo spava,rospija matora:evil:
Mozda bi pala neka pushagija uvece,a mozda i ne ako se previse umorim preko dana.Neka ga otrese o zavesu uz njegove fufe sa fb sa kojim znam da se dopisuje do 03h nocu,i tako..
Ghelyon.gif
 
Sredio bih kucu i stan detaljno,skuvao rucak,ogovarao svekrvu koja ne zivi sa nama,isao kod mame obavezno da zajedno tuzno gledamo jer smo se udale za kretene.Obavezno bih se setio propustene prilike Marka koji je bio tako...ma sad mi se place:( .I one kravetine sto se udaju za bogate fudbalere,a znam da sam bolja od njih,nemaju ni grama mozga:roll:.Pa sta ako imam malo celulita,to bih sredila da ovaj moj konj ne trosi svu kintu na njegov ebeni auto.Ebala ga njegova mama-mucenica koja zna gde djavo spava,rospija matora:evil:
Mozda bi pala neka pushagija uvece,a mozda i ne ako se previse umorim preko dana.Neka ga otrese o zavesu uz njegove fufe sa fb sa kojim znam da se dopisuje do 03h nocu,i tako..
Pogledajte prilog 305973

au brate, bas imas prelepu sliku o zenama :sad2:
 
... а да знам све што жена зна... :lol:

Малопре чух овај хит па ми паде на памет да питам шта бисте урадили када бисте на један дан били у улози особе супротног пола? :)

Задатак теме је да опишете како би изгледао тај дан... :ceka:

Verovatno bih bio neka teska kurvet*na.
 
volela bih da znam
onaj osećaj
kad
ulazi :rumenko:

Jako lep, gotovo neopisiv.
Osecas kao da ti se sva krv sjurila u glavic i da ti je svaki nerv tu, napet.
Kad krenes da je siris i osetis mekocu i vlaznost duz celog stuba...da se najezis.
Par probnih bockanja, dok se ne montira sve kako treba. :aha:
I naravno, kad osetis kako je udaras i testisima o guzu...ili zavisi vec u kojoj pozi.
Vanzemaljski.
Sa kondomom je vec...da ne upotrebim neku ruznu rec.
 
Bejbe, masti te ovaj odozgo da te fascinira. Recicu ti ja:
Guraj, vadi guraj vadi guraj vadi, pa se malo umoris pa pogledas dole, ono sexy gooza, i onda te punke andrenalin, pa opet guraj-vadi, guraj-vadi-graj-vadi, pa onda pomislis, sta sam ja? Drvodelja? A ona samo lezi dole, lencuga jedna, pa je zviznes po doopetu, a ona onako uhh i krene da ti prica prljavo, pa ti oet guraj-vadi, guraj-vadi, sta li ima na TV_u, da li ce da se naljuti ako ga ukljucim....

- - - - - - - - - -

Salim se naravno...
 
meni je mnogo dobro ovako, kad imam vaginu pa on ulazi:manikir:

- - - - - - - - - -

ja sam radoznala kako oni dozivljavaju zene onako, u totalu, a tokom seksa. jer im je prirodom dato da imaju drugaciju perspektivu. mi retko kad mozemo mnogo da vidimo, a oni gotovo uvek sve. i onda, te zene sto su ko balvani pasivne, pa me onda zanima a kakve su one druge i sve to tako nesto je interesantno

Pa volimo vas. Neophodna je zenska neznost, da malo smiri i inspirise.
Partner sa kojim mozes da se nadmudrujes u pozitivnom smislu, i da izvlaci iz tebe najbolje.
Da vas tretiramo bogovski u drustvu, postujemo...ali ne na nacin upitnog dostojanstva.
Da vam ispunimo zelju, ali zbog iskrene reakcije, ne zbog jeftine paznje ili koristi.
Ali zato u krevetu da bude hardcore najstrasniji, bez ijedne barijere. Do najdubljih tajni vase i nase maste.
 

Back
Top