Еј да сам мушко само један дан...

bila bih sa nekom zenom i priustila bih joj seks o kome moze samo da sanja da ce imati sa bilo kojim drugim muskarcem na planeti. :):mrgreen:

Uz dužno poštovanje i
"dirnut" saznanjem čime se baviš,pa i
skorašnjim kaznama kojima sam bio
podvrgnut (potpuno neosnovano),sinu mi
kad ti pročitah post....
Pa,to iz mašte možeš i sada...jel ti brani neko? Samo reci....
da 'apsimo odma'..............:hahaha::zcepanje:
 
a , ti bi ipak da ga mlatiš...: )

Pa ne bih ja, al' kad očigledno neću moći drugačije.

A znaš kako bi to samo bila romantična scena - on zamamna plavuša i ja - visoki smeđušan.
Pa ga dignem i ponesem preko ramena kao džak paprike i nežno spustim na slamu i travu i ležaj načinjen od divljeg cveća koje je on-a pobrao dok smo se šetali po proplancima i livadama :zaljubljena:
 
Ustao sam jutros malo mamuran. Gde sam ono sinoć, uopšte bio? Ah, da kod kuma na slavi, uvaljivali mi onu malu...šta znam, burb, možda i nije tako loša? Oj oraje orajeeeeee ustaj mala..joj, opet me muči kiselina, gde sam zaturio one tablete. Ne,..... e živote moćna ptico....Češ. češ po gaćama, ooo moj milojko još nije za bacanje, hehe mangupe moćan si ti baja, sad ću se skockam ima ona mala na informacijama mogao bi da se osevapim možda, snoška dva ovo ono, pićence, tužan pogled, malo misterije, to kažu, žene vole...eeeeeee, ko će njih da shvati, uh, burb, da mi je sad jedna da je istaslačim doooobrO! šta sam ono reko kumu? eee a kumica dobra kumica, mamu mu a on bas i nije neki, uh, kad bi je dovatio videla bi ona šta je muško......
radni dan...kafa...cigareta....ove ćurke baš ne umeju ni jedan dan da ćute, samo muž, deca, šerpe, lonci, ko to uopšte može da jebе....pauza...kafa...jedna ljuta da se preseče dan...
vozi taj auto pederu, mamu ti јebem...i ti kozo ko di dao dozvolu.....ma ne tačno sam znao da je žena, nema, odma se vidi...truuuuuuuuuub, ajde vozi taj krš seljačino.....
e dome slatki dome, podrig...mljac...žvak...klokloklo....e sad ću fino da ko čovek legnem i da se odmorim od svih ovih sranja...novine...daljinski....sportski kanal...hrrrrk...uh, alo batice e ma nista malo sam dremno..ovo..ono..aaahaa..e vazi batice, čujemo se...heheh rasturi klinku, odvali je od kurcа....kakav seronja on će meni da ide da kara...on...e de sam ono stao, ah da....hrk, šmrk, češanje jaja...ooooooo mile vidi ga što je narasto...svaka ti se dala...majstore
zev, drem.....
zavesa
 
... а да знам све што жена зна... :lol:

Малопре чух овај хит па ми паде на памет да питам шта бисте урадили када бисте на један дан били у улози особе супротног пола? :)

Задатак теме је да опишете како би изгледао тај дан... :ceka:

Pa sta to zena zna?mislim sta bih radio..kuvao..prao..peglao..sve to sto ona ne radi:confused:
 

Back
Top