Edi Rama ponizio Srbiju u svom govoru, a vlada Srbije zabranila prevod ! SRAMOTA!

Šta sledi posle ovog susreta Vučić - Rama u Beogradu?

  • 1. Novi sukob Albanaca i Srba na Kosovu, Preševskoj dolini,...

  • 2. Pojedinačni incidenti bez većih razmera na Kosovu

  • 3. Antialbanski protesti, paljenje pekara, ambasada, zastrašivanje

  • 4. Ostaće status quo: niti će BG priznat Kosovo, nit će Albanci napredovat

  • 5. Nakon određenog vremena Beograd će biti doveden u poziciju da prizna kosovo

  • 6. Kosovo je izgubljeno 1999. ajmo se posvetit onome što još nismo izgubili


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Еди Рама и Војислав Шешељ делују синхронизовано по налогу Америке у рушењу државе Србије а све због немерљивих успеха једине владе у историји која је по први пут урадила највеће ствари за Србију и српски народ.
 
Еди Рама и Војислав Шешељ делују синхронизовано по налогу Америке у рушењу државе Србије а све због немерљивих успеха једине владе у историји која је по први пут урадила највеће ствари за Србију и српски народ.

Да ли ми имамо гаранције руских научника да је то тај, наш Шешељ, а не неки манчуријански кандидат кога нам шаљу снаге новог свецког поретка?
 
Замислите када крену, онако у ЧОПОРУ, само са личним картама пут Србије:dash: Све све, али заиста ово ће да буде МОРБИДНО




Super!! Sad kad navale Šiptarke...ima da poženimo i ove
naše džangrizave forumaše kojima smeta sve što je srpsko
a nisu bili svesni da im hvali samo jedna dobra Šiptarka.
 
Ako mi je premijer lik koj koristi dečije trikove i laži u koje samo budale mogu da poveruju ( izgleda da ih je ovde dovoljno) zarad podizanja rejtinga,meni je ,u političkom smislu, bliži i draži Rama.Država u kojoj neko,umesto da završi u Lazi ili Kovinu,nakon epizode u Feketiću npr. postane popularniji nego pre,zaslužuje da na njeno čelo zasedne jedan Rama.
Ramu za gospodara Srbije!
 
Ako mi je premijer lik koj koristi dečije trikove i laži u koje samo budale mogu da poveruju ( izgleda da ih je ovde dovoljno) zarad podizanja rejtinga,meni je ,u političkom smislu, bliži i draži Rama.Država u kojoj neko,umesto da završi u Lazi ili Kovinu,nakon epizode u Feketiću npr. postane popularniji nego pre,zaslužuje da na njeno čelo zasedne jedan Rama.
Ramu za gospodara Srbije!

Biće, ne brini. Samo treba vremena. ;)
 
Uvaženi gost je rekao ono što su ga instruirali oni koji su doveli DOS na vlast a "poniženi" premijer je rekao svima njima u lice da je Kosovo Srbija. Zadovoljni?

Слутим да си ти већ давно навикао на "победе" у којима те неко ишамара и запиша а ти онда прогласиш победу.

Неки Срби можда још нису баш толико огрезли у очајању.
 
siptar je imao jedinstvenu priliku da u bgdu kaze nesti pametno i da otvori siptariji novo doba perspektive i saradnje. morao bi da prizna brojne greske i nasilje, ali ...imao je priliiku

sto se mene tice zacementirao je za vjeki vjekov ono sto zano o siptarima da su neiskreni, lenji, podli, skloni kriminalu i nasilju, a da im ni vodkje nisu bolje, jer kriminalne aktivnosti upravo organizuju i ovde oni koji su na vrhu

dakle, nista novo, srbijo ne nadaj se nicemu dobrom odozdo, sto manje siptara ovde to bolje, tj treba ih destimilisati. drzava ima nacine za to
 
Biće, ne brini. Samo treba vremena. ;)

Nakon toga ćemo moći da se nadamo da ćemo se jednom pobuniti i zbaciti tuđina sa vlasti.Ovako, slaba vajda...
Ramu za kralja!

- - - - - - - - - -

siptar je imao jedinstvenu priliku da u bgdu kaze nesti pametno i da otvori siptariji novo doba perspektive i saradnje. morao bi da prizna brojne greske i nasilje, ali ...imao je priliiku

sto se mene tice zacementirao je za vjeki vjekov ono sto zano o siptarima da su neiskreni, lenji, podli, skloni kriminalu i nasilju, a da im ni vodkje nisu bolje, jer kriminalne aktivnosti upravo organizuju i ovde oni koji su na vrhu

dakle, nista novo, srbijo ne nadaj se nicemu dobrom odozdo, sto manje siptara ovde to bolje, tj treba ih destimilisati. drzava ima nacine za to

Ima.Svakodnevno utire put njihovim narko klanovima.Pomogla im je rušenjem sopstvenih krimosa koje je sama proizvodila za potrebe budžeta... Ovo je cirkus.
 
siptar je imao jedinstvenu priliku da u bgdu kaze nesti pametno i da otvori siptariji novo doba perspektive i saradnje. morao bi da prizna brojne greske i nasilje, ali ...imao je priliiku

sto se mene tice zacementirao je za vjeki vjekov ono sto zano o siptarima da su neiskreni, lenji, podli, skloni kriminalu i nasilju, a da im ni vodkje nisu bolje, jer kriminalne aktivnosti upravo organizuju i ovde oni koji su na vrhu

dakle, nista novo, srbijo ne nadaj se nicemu dobrom odozdo, sto manje siptara ovde to bolje, tj treba ih destimilisati. drzava ima nacine za to

Šiptar je i iskoristio priliku da nam pokaže gde nam je mesto sad kad je Albanija najveća regionalna sila. Valjda svi znamo da od Albanaca nikad ništa pozitivno neće doći po Srbe.
Međutim, ovim otvaranjem granica naša država ubrzava svoju neumitnu propast. To što ti i ja znamo šta su i ko su Šiptari ništa ne znači ako mi i dalje slušamo Berlin.
 
Слутим да си ти већ давно навикао на "победе" у којима те неко ишамара и запиша а ти онда прогласиш победу.

Неки Срби можда још нису баш толико огрезли у очајању.

Iz ovoga se očigledno vidi da nisi razumeo poentu. Nije ovde reč o pobedi ili porazu već o kulturi izražavanja diplomate. Vučić je već napominjao organizatorima sastanka da je Rama stoka i ispostavilo se da je bio u pravu. Osim toga, otvaranje granica i prelazak sa ličnom kartom je bio scenario pre ove provokacije. Sad od toga nema ništa.
 

Back
Top