E-uprava Republike Srbije

Otvaram ovu temu gde će se razmenjivati iskustva, pohvale, kritike eventualno pomagati ako neko negde zapne npr. sa sertifikatima itd.,
Odlično, kao naručeno! Zašto ne mogu da otvorim bilo koju stranicu za e-katastar Srbije? A bez problema 'kopam' po podacima iz Srpske!!???
ekatastar.png
 
Da li je moguće da Euprava sada traži sertifikat za sve?

Do nedavno sam normalno ulazila preko korisničkog imena u lokalnu poresku administraciju, kako bih videla da li nešto dugujem za porez i koliko sam možda u plusu..Sada mi i za tu uslugu traži Sertifikat.
OK, uzimam ga u prvoj, najbližoj policijskoj stanici.. Da li mi je potreban i čitač ili je dovoljan samo Sertifikat?
 
Da li je moguće da Euprava sada traži sertifikat za sve?

Do nedavno sam normalno ulazila preko korisničkog imena u lokalnu poresku administraciju, kako bih videla da li nešto dugujem za porez i koliko sam možda u plusu..Sada mi i za tu uslugu traži Sertifikat.
OK, uzimam ga u prvoj, najbližoj policijskoj stanici.. Da li mi je potreban i čitač ili je dovoljan samo Sertifikat?

Da bi dobila sertifikat, možeš otići do najbliže policijske stanice. Međutim, pored sertifikata, biće ti potreban i čitač pametnih kartica. Dakle, moraćeš nabaviti i taj čitač (smart card reader) da bi mogla koristiti sertifikat na računaru.
 

Back
Top