e sad ovakoooo

Nije istina. Ako neko ima kancelarijsko dupe, onda ga ima zato što puno sedi, a da ne mora toliko da sedi ne bi ga ni imala. Nisu sve žene sa velikom guzom lenjivice, već im je posao takav da moraju mnogo da sede. E sada, budi tako organizovana da možeš dnevno da radiš najmanje 8h za stolom, radiš vežbe i krećeš u toj meri da možeš da anuliraš ono sedenje, a imaš i druge obaveze, a ne samo da misliš o svojoj figuri. A i interesovanja. Nije valjda da vas samo preokupia fizički izgled. Koliko neko treba da je prazan ako ga samo telo zanima?

U zdravom telu zdrav duh i obrnuto, nisu zdravi ti poslovi sa puno sedenja, ljudski organizam je predviđen za više fizičkog kretanja.
 
A isto tako ima žena koje imaju taj "pivki stomak" a nisu lenjivice i žderačice, već im je takva građa. Mnoge žene imaju problem sa građom i jedino da ne jedu ništa, pa da budu po merilima današnje mode. Vidi se sasvim jasno ko se ožderava i ne brine o sebi i ko je normalan u hrani, ali nema aktivnu fizičku aktivnost, tipa vežbi ili nekog sporta. To ne znači da su lenjivci.
 
U zdravom telu zdrav duh i obrnuto, nisu zdravi ti poslovi sa puno sedenja, ljudski organizam je predviđen za više fizičkog kretanja.

Pa nisu zdravi i šta ćeš sa tim? Ovo što si napisala je istina ali sasvim nebitna za realan život. Život nije idealna slika. Ne znam šta bih ti više pisala o ovome, razmisli o poslovima koji postoje i onda razmisli ima li ta reenica smisla. Ili svi treba da budu u gradskoj čistoći i sportiste?
 
Upravo tako....

ja juce videh jednu zenu koja ima pivski stomak i tanke nogice
i drugu koja ima veliku guzu a uzak struk... i pitam ja komsiju mog s kim sam pila kafu sta se njemu
vise svidja....
Sad ću da budem malo kontraš ali..... stomak i ****** nisu građa, građa je skelet missim na njega stvarno ne može (još uvek) da se utiče (dobro i grudi...), a ovo ostalo ide sa načinom života..... i promenljivo je. Čak i kod žena u menopauzi, samo se one opuste pa misle da je normalno da im se donji stomak pretvori u lubenicu.
 
Treba biti ono što jesi, široke kukove mnogi cene isto kao i uske, stvar ukusa, s tim što su ovi drugi u modi trenutno..

tačno. antički i renesansni umetnici su ženu predstavljali pre svega kao putenu, sa izraženim ženskim atributima. osim grudi, koje su bile srazmerne, a ne "silikonske", po današnjem standardu, te grudi su "male".....
samantino pitanje je takvo da će većina muškaraca, ako ne i svi, glasati za opis žene pod 2 ( :
 
Sad ću da budem malo kontraš ali..... stomak i ****** nisu građa, građa je skelet missim na njega stvarno ne može (još uvek) da se utiče (dobro i grudi...), a ovo ostalo ide sa načinom života..... i promenljivo je. Čak i kod žena u menopauzi, samo se one opuste pa misle da je normalno da im se donji stomak pretvori u lubenicu.

U pravu si,..nisu gradja... :)

ali sam primetila da ima takvih i onakvih i to i kod mladih devojaka....
 
Pa nisu zdravi i šta ćeš sa tim? Ovo što si napisala je istina ali sasvim nebitna za realan život. Život nije idealna slika. Ne znam šta bih ti više pisala o ovome, razmisli o poslovima koji postoje i onda razmisli ima li ta reenica smisla. Ili svi treba da budu u gradskoj čistoći i sportiste?

Sve stvar organizacije, ako ne uspevamo sami sebe da organizujemo kako nam prija u smislu zdravlja što je valjda najbitnije, kako bismo druge ili ne daj bože širu zajednicu:lol:
 
Sad ću da budem malo kontraš ali..... stomak i ****** nisu građa, građa je skelet missim na njega stvarno ne može (još uvek) da se utiče (dobro i grudi...), a ovo ostalo ide sa načinom života..... i promenljivo je. Čak i kod žena u menopauzi, samo se one opuste pa misle da je normalno da im se donji stomak pretvori u lubenicu.

Pa na taj skelet idu i mišići. Varaš se. Da nije tako, svi bi ljudi izgledali isto kada su mršavi, a nije istina. I mršave žene se razlikuju. Neka ima lepe listove, neka nema (a obe vežbaju), neka ima lepu guzu, a neka nema, a obe vežbaju. Za stomak takođe. Ljudi se različito goje. Nekome sve ide u stomak, a nekome u guzu. Smešno je da tako tvrdite nešto, a ne znate. :)
 
Ima :))))

E ja sam dugo mislila da je to do gena ili, pa... građe. Tj. da se neke žene jednostavno goje na bokovima, nekima raste goozitsa, a nekima ruke i stomak..... dok nisam na sebi iskusila skoro svaku varijantu i shvatila da se od sedenja nabiju bokovi, od nekretanja stomak (+ testo), celulit od slatkiša i tako..... tj. verujem da svaka može da se ugoji na tačno određen način uz određen tempo života.

Inače, u vezi teme, uvek mi jezivije izgledao otekli stomak, nekako mi bolesno deluje :sad2: ne znam što, pa mi ovo prirodnije, ali sad..... ne ogovrim o ekstremima, ne znam.....
 
Da li vam je bolje da vidite zenu sa velikm stomakom i sisama a tankim nogama
ili
zenu sa velikim sisama, uskim strukom i velikom guzom (tipa kao JLo)

;)

Meni je najlepše kad vidim npr. ruže i to one majske, u nekom grmu onako povijenom što su, da ne budu previše orezane i oblikovane, nego poludivlje... i to one tamne bordo boje, kao trula višnja...
A i krinove volim, obožavam, bele ili narandžaste... i lale, zumbule i jasmin :heart:

A što se tiče teme, stvarno ne znam... najviše volim vitke linije... bilo da je muška ili ženska osoba u pitanju... atletska građa tela...
A stomake zaista ne volim, opet, ni na muškoj ni na ženskoj osobi... odraz mi je lenjosti... pogotovo na ljudima koji nemaju ni 30 godina, ni porodicu ni ništa...
Za kasnije i mogu da razumem, i posao i vožnja kolima, klinci, manjak slobodnog vremena za sportske aktivnosti... pa hajde nekako...

Eto, rekla sam :D
 
nešto ovako
:mrgreen:

beyonce-0609-1-md.jpg
 
Kad potegnu crnkinje, one su sve guzicave, masne i animalne do bola....
Koliko je to moguce generalisati....
Opet imaju crnu kozu, sto ce reci jarecu gradju, pa se to svidja nekim muskarcima i zenama naravno...misle da nema loja ispod, a to je samo stvar vezivnog tkiva koze...genetika...

Vidis,sad mi pade na pamet da izmedju plus minus varijante, znaci velike sise , male sise, veca seksi guza ili manja guza, kukovi ili uski kukovi....ja bih glasao za 3-5,5-10 (iliti ⇥∞) ,5 ili ispada suprotno od pescanog sata....

Auuu gde ja zivim....
Doduse koja radi , ne moze da ima struk kao kod sata...mislim na fizicki rad...pa se vise i ne cudim svom izboru....a i kukovi se sire sa seksom, a da ne mora da raste guza....treba izdrzati teror....
 

Back
Top