Dušom i srcem u Srednjoj zemlji

e Varda i feanore, hvala na pozivu. pa ako bas ocete...ajde prikljucujem se. :D . nego, feanore, aj mi prepricaj ukratko, najkrace sto mozes sta se sve desavalo i gde ste sad, kakva je situacija, ko ste vi? mrzi me da citam sve sto ste do sad napisali. ajde samo budi kratak. :D :wink:
 
Hmmmmm, daklkle: Vardin lik je jedna mlada vilovnjakinja koja resava da ostane u srednjoj zemlji zato sto predoseca da nesto nije uredu. Ona se oprasta od roditelja i resava da ode u Rivendal gde je ostalo jos vilovnjaka koji se spremaju da odu (ali nisu jos odtisli). Ona namerava da trazi savet od njih. Na obali u noci srece mog lika koji je resio da ostane, a ni sam nije znao zasto... Uglavnom, oni se tu sudare, i ona u prici pomene da ide ka Rivendalu. I onda se njemu radja ideja i odlucuje da krene sa njom. On namerava da ide u Mordor koji je sada napusten i da ga obnovi (u smislu da ga izleci). Namerava da ga ocisti... Uglavnom, oni krecu sa grupom vilenjaka ka Rivendalu, i sada su skoro stigli. Uskoro ti stupas na scenu...
 
Losthir pogleda ka nebu. Blagi povetarac mu je prolazio kroz kosu. A onda negde tamo, kilometrima u visinama medju oblacima vide neki crni obris. To je obicna ptica, mislio je. Ali ta ptica ga je gledala, mogao je to da vidi kao vilenjak. Pocela je lagano da se spusta. Bila je to crna vrana, malo veca od uobicajnih. Spustila se nad grupicu i pocela da ih posmatra. Svi su u nju gledali, ravnodusno, bez nekog uzbudjenja kakvo je raslo u Losthiru. Ptica ga je gledala pravo u oci. Imala je veoma jake prodorne zute oci sa crveno-crnim zenicama. Gledala ga je tako da se Losthiru blago najeze dlake na vratu. Bilo je nesto cudno u njenom pogledu, nesto duboko, neobjasnjivo. Ptica je tako letela pored njega, gotovo ga proucavajuci (on primeti kako pomera oci od njegovih nogu do glave i ponovo...). A onda se okrenu i polete ispred njih, pa malo vislje, jos vislje, dok ne nestade medju oblacima.
 
Polako su se spustali stazom, posmatrajuci u cudu, jer sve je za njih bilo novo. Cak i za Losthira koji je bio veliki putnik. Na pragu su ih lepo docekali. Ona vrana stvarno mu je delovala sumnjivo i razmisljao je sve vreme o njoj. Sta li to predstavlja? Zasto on ima tako cudan predosecaj u vezi nje? Sve su to bile zagonetke na koje je on imao vremena na pretek da razmislja dok su se polako primicali poslednjoj domacinskoj kuci...
 
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF terribly sorry sto me nije bilo feanore ti znas razloge!!!!!!
Hit REALY SORRY
Nego cek jesmo li u Rivendellu
Ajd nastavicu ko da jesmo pa ako nismo mozemo to korigovati!
Aurrura je osetila ogromnu jezu kade je ona ptica prisla Losthiru.Nije razumela nista.Osetila je ko da je ptica pritajno posmatra.Bojala se.No put mora da se natavi i sledece jutro bili su u Rivendellu.Nije cekla odmah je otisla da nadje staresine grada.Njeni snovi su poceli sve vise da je muce!
 
Eh, ja na zalost moram da idem… Nece me duuuugo biti. Vi nastavite sa rp, zao mi je sto I ja necu moci da ucestvujem, Ali se nadam da cu imati pristup netu do januara. Varda, ti se isto pridruzi ovima na pravljenje sajta. Za detalje kontaktiraj legolasa I hita, oni ce ti objasniti. Pomozi I ti Legolasu I merenven oko Lorda, nas cetvoro smo barem za to experti. Eto, toliko od mene. Srecni praznici (u slucaju da ne budem mogao da vam cestitam kada dodje vreme za to..)
NAMARIE!
 
Evo video sam te na temi, tako da mislim da si vec shvatila o cemu se radi. Za preciznije informacije obrati se merenven na adresu orlando_lover@hotmail.com ili merenven@hotmail.com. Ona je iz Finske i sa njom mozes jedino na engleskom da komuniciras... Tek da napomenem. Nadam se da ste svi dobro tamo. Joj, ja jedva cekam premijeru kao i ceo Velington. Ajd sada nesto za rp da napisem. Mnogo, mnooooogo pozdrava sa N.Z.-a salje vam Feanor!!!!!!!


NOc se spustila. Losthir toga dana ni sa kim nije pricao vec je seo usamljen u sobu. Razmisljao je o raznim stvarima. Nije mu trebao niciji savet sta da cini. Samo je razmisljao da li da pita nekoga da podje sa njim. Sve manje mu se svidjala pomisao da ce ici sam na to putovanje. Zato je svojoj saputnici ostavio da razgovara sa staresinama i trazi savete...
 
Joj, ljudi sta vam je? Zar ja moram sa Novog Zelanda da dolazim da vam dizem teme na vrh? He he, salim se naravno. Ali stvarno, sto ste se ucutali? Ajde pisite nesto. Dok ponovo dodjem na net, ocu da ste ispisali barem dve strane (minimum). He he, ajd nesto zamiljivo da se desi, da konacno pocnemo sa pravom radnjom. Ja se vracam sa NZ-a verovatno tek u februaru, tako da cu i dalje ovako neocekivano i neredovno dolaziti. Nadam se da vam ne smeta... Veliki pozdrav za sve (posebno za Vardu i hita)!!!!!!
 
Pa da, od prilike. Ako se tebi ne svidja, ne znaci da je glupo. Koliko god to tebi bilo glupo, moras da priznas da je Tolkien genije jer stvoriti onakav svet, pa za to je potrebno vise od maste. Morao je imati i znanja, mnogo znanja, da bi stvorio to. Coveku se mora odati posta. Najveci pisac svih vremena!!!!!!
 
Feanor the elf king:
Pa da, od prilike. Ako se tebi ne svidja, ne znaci da je glupo. Koliko god to tebi bilo glupo, moras da priznas da je Tolkien genije jer stvoriti onakav svet, pa za to je potrebno vise od maste. Morao je imati i znanja, mnogo znanja, da bi stvorio to. Coveku se mora odati posta. Najveci pisac svih vremena!!!!!!
Jojjjjjjjjjj sto ste mi nedostajali!!!!!!!
Feanore da ti nepricam sta mi se sve izdesavalo....zavrsih na kraju u bolnici!!!No nema veze sad sam zdrava i ziva pa da mi nastavimo ovaj nas roleplayic!! :wink: Ooo da samo odma da se najavim da u februaru nisam tu idem na dramski festival u italiju pa me nece ono podosta dugo biti garant ceo mesec...ali ajjj sad da se bacimo na posao..,...khmm
Otisla je da potrazi savet staresina.Ljubazno su je primili,ali ipak je bila svesna da je svi tretiraju kao dete i da je niko neshvata ozbiljno,niko sem jednog ....
 
Varda:
Feanor the elf king:
Pa da, od prilike. Ako se tebi ne svidja, ne znaci da je glupo. Koliko god to tebi bilo glupo, moras da priznas da je Tolkien genije jer stvoriti onakav svet, pa za to je potrebno vise od maste. Morao je imati i znanja, mnogo znanja, da bi stvorio to. Coveku se mora odati posta. Najveci pisac svih vremena!!!!!!
Jojjjjjjjjjj sto ste mi nedostajali!!!!!!!
Feanore da ti nepricam sta mi se sve izdesavalo....zavrsih na kraju u bolnici!!!No nema veze sad sam zdrava i ziva pa da mi nastavimo ovaj nas roleplayic!! :wink: Ooo da samo odma da se najavim da u februaru nisam tu idem na dramski festival u italiju pa me nece ono podosta dugo biti garant ceo mesec...ali ajjj sad da se bacimo na posao..,...khmm
Otisla je da potrazi savet staresina.Ljubazno su je primili,ali ipak je bila svesna da je svi tretiraju kao dete i da je niko neshvata ozbiljno,niko sem jednog ....
Pa drago mi je da nije nista ozbiljno...
Kada se vratis iz Italije, obavezno ces mi ispricati kako je bilo. Oduvek sam zeleo Rim da vidim. Mozda i odem za koju godinu... :)
Evo i ja se ovde provodim odlicno. Vracam se kuci verovatno sredinom februara :(. Ja bih sto se mene tice ostao da zivim ovde. Sjajno je! Ko da sam u Srednjoj zemlji!
E sad RP...
On je sada sedeo pred vodopadima i razmisljao sta mu je dalje ciniti. Da li da ceka i pita svoju saputnicu da krene sa njim u Mordor, ili mozda to sam da uradi. Sto je vise razmisljao, to vise nije znao sta da radi i koji je put pravi.
 
Huuuh!Izvinite sto me nije bilo svo ovo vreme ali mi je kompjuter bio preplavljen virusima, hotmail junk mail-om(pa sam morao da reaktiviram acaunt) tako da ako mi je neko poslao mail nazalost nisam primio.
Trebalo mi je vremena da procitam sve sta ste napisali.Ali nisam shvatio jer ste stigli u Rivendal?Javite mi pa nastavljamo rp.

Byeeeeeeeeee
 

Back
Top