Dugovi SFRJ: Lep život iz sedamdesetih i osamdesetih sada plaćamo VIDEO

Пошаљеш Динкића да преговара са повериоцима, повериоци ти отпишу 60% дугова, и онда уместо 5 милијарди дугујеш 9 милијарди.

Е што је испреговарао, свака му част.
Da, sad ga je Putin postavio za direktora Sberbanke.
 
Ti si prvo glasao za Vučića 1990, pa se sve to preostalo desilo kao pravična posledica.
Прво, ја нисам имао бирачко право 1990 године.
Друго, Вучић је 1990 године био неки анонимни студент, и није био кандидат на првим изборима.
Треће, немаш појма.
 
Svašta ti Deda pričao Jariću.Bolje mućni glavu i pokušaj da razmisliš za ko dobro je to.
A ko je tebi pričao kako je bilo,posto si brže bolje pobegao iz truloslavije kod švajcarskog gazde da mu timariš stoku i nikada se nisi vratio?
Da nije možda šarulja!? :mrgreen:
a da,zašto nisi kod tite muzao i timario krave,kada ga toliko hvališ i njega i njegov sistem??
 
Ух, боље не.
Ја сам чуо да вам неки градоначелник из Пакистана ускоро заводи социјализам.Ускоро ћеш празнити ноћне посуде неком тамнопутом председнику извршног градског комитета.Но, ти ћеш се добро снаћи и у тој улози, с обзиром на досадашње искуство.
 
A ko je tebi pričao kako je bilo,posto si brže bolje pobegao iz truloslavije kod švajcarskog gazde da mu timariš stoku i nikada se nisi vratio?
Da nije možda šarulja!? :mrgreen:
a da,zašto nisi kod tite muzao i timario krave,kada ga toliko hvališ i njega i njegov sistem??

Živeo sam dok je on bio među živima.Dakle Jariću kod mene imaš informaciju iz prve ruke.
 
Živeo sam dok je on bio među živima.Dakle Jariću kod mene imaš informaciju iz prve ruke.
A ne pobegao si dok je on bio među živima,ni mastilo na pasošu se nije pošteno osušilo a ti si već bio kod švajcarskog gazde i pričao istom kako u titoslaviji nema leba da se jede samo da bi te taj kapitalista uzeo da mu rmbačiš :mrgreen:
 
A ne pobegao si dok je on bio među živima,ni mastilo na pasošu se nije pošteno osušilo a ti si već bio kod švajcarskog gazde i pričao istom kako u titoslaviji nema leba da se jede samo da bi te taj kapitalista uzeo da mu rmbačiš :mrgreen:

Toliko mrziš TITA a nisi hteo u CH.Na sreću kako ti kažeš pobebegao sam jer bi me taki ubili što sada mrze TITA,a ti se njima priključio.
 
Ево нама још једне порције лупетања из тастатуре Незналице! Или јајаре?!?

Да прво мало разјаснимо случај Србије за ДИЛЕЈЕ И ЈАЈАРЕ:
Када су 1992 СР Југославији (Србији и Црној Гори) уведене санкције ми смо према ММФ, СБ, Лондонском и Париском клубу
дуговали око 6,944 милијарди $ или 4,991 милијарди евра према данашњем курсу. С обзиром да смо били у блокади те да је
платни промет са иностранством био блокиран СР Југославија није могла редовно да отплаћује свој дуг нити да се задужује.
Но ипак ми смо преко приватних или наводно приватних фирми (због ниске цене дуга) откупили део дуга па смо 2000 годину
дочекали са укупним дугом од око 5,600 милијарди $ односно 4,026 милијарди евра.


"ОТПИС" дуга ЈЕ ОБИЧНА ФАРСА ЗА НЕУПУЋЕНЕ И ЗА ГОВЕДА!

Одмах по доласку „демократске власти“ самозвани „експерти“ из Г-17+ преузимају обимне радње да се менторима који су их
довели на власт, те уложене паре у рушењу Милошевића врате. Тако је Мирољуб Лабус као потпредседник Савезне владе
ноншалантно потписао да СР Југославија прихвата да плати све редовне, затезне и казнене камате ММФ-у, СБ, и осталим
горе поменутим повериоцима. Још ноншалантније је прихватио да се СР Југославија одриче свих камата на наша блокирана
средства у страним банкама, која узгред речено ни до данас нису враћена - а радило се о суми од око 1,7 милијарди $.
Знао је Лабус, а и западњаци, да су нас они увођењем санкција и прекидањем платног промета са иностранством блокирали
и онемогућили да редовно сервисирамо дугове, те да ми у том делу не сносимо никакву кривицу - већ искључиво они.
Али зато је Лабус и доведен на место потпредседника Владе, а асистент Динкић за гувернера НБ Југославије, како би
све те чињенице игнорисали и својим западним менторима омогућили дебелу пљачку Србије. Тако су западни лешинари
преко ноћи само на наплаћеним каматама „зарадили“ око 8,6 милијарди долара, па се наш дуг са 5,6 попео на 14,2 милијарде $.

ТОЛИКО О "ОТПИСУ ДУГОВА" ОД СТРАНЕ ЗАПАДНИХ ПЉАЧКАША!


i Grckoj je otpisali deo duga..................taman onoliko koliko je Grcka, smanjenjem penzija, ustedela.
 

Back
Top