Duga kosa...

Pilgrim

Poznat
Poruka
8.954
Kao što možete da zaključite iz naslova, želio bih da pustim kosu… Moram napravit jednu malu uvertiru…
Naime, dok sam bio u srednju školu, ništa j=ba nijesam… uopšte nijesam upražnjavao sexualne odnose… Zbog toga sam bio ljut i ogorčen… imao sam kao neku djevojku, ali ista nije htjela da mi da… zbog toga sam bio jos više ljut i isfrustriran…
To me proganjalo cijelog zivota, imam osjećaj da sam žigosan, kao da sam protraćio cijelu mladost…
Da bih kompenzovao taj hendikep iz mladosti, sad sam, pod stare dane, kad bih trebao da se ženim, našao jednu finu, slatku srednjoskolku… koja daje…nekako se ljudi osjećam ponovo mlad...
Jos jedna želja iz mladih dana mi je duga kosa... a i nesto mislim da ću sa njom izgledati mladje...Paaaa, da li imate neki savjet, kako da je pustim... Sad sam na nekih 5-6 cm,treba li samo tek tako da je pustim i da čekam, ili moram da posjecujem frizera u medjuvremenu, da me malo doćera... i kolko joj treba da izraste... preparati neki, šaume i šamponi...
svaki savjet je dobrodosao...
 
Ma samo sampon od koprive dok ne izraste posteno. Za nekih pola godine ubacis neki regenrator, odes da ti skrate krajeve i to je to. :D
Osim ako ne zelis Zeljko Mitrovic look, onda nemoj ni da je peres.

Sale bez, zavisi kakva ti je kosa, kakav izgled zelis, ali trebace ti jos barem pola godine da to izraste u neku duzinu gde ces imati nesto konkretno duze, barem iz mog iskustva. Opet sve je to relativno.
 
Cirilicu ti sigurno.nisam spomenula
To ti je neko drugi napisao
Na to sam mislila

A ovde si stvaio MOJ citat, a nisi TVOJ koji je bio pre mog
Gde ti meni prvo kazes da sam feministkinja i jos nele stvari, pa rekoh ajde da uzvratim istom merom, necu mnogo da pogresim, kao sto je on kod mene, jer dobro procenjujem ljude
 

Back
Top