Duci Simonovic o defradaciji Nemačke države i nacije

Holy1

Ističe se
Poruka
2.632
Dobro vece.

Gledao sam pre neko vece Lj. Ducija Simonovica, ostavio mi je frapantan utisak, taj obrazovani covek.

Da li bi neko mogao da mi proveri podatak koji je on ličnu izneo u jednoj emisiji. Navodno je pročitao u Spiegl caspopisu da u Nemačkoj preko 200.000 ljudi nema struju u kućama uopšte. Tvrdio je da se potencira na luksuznom zivotu u Nemackoj, kako su napredni i ostalo a oni vamo u jednom delu Istocne Nemacke uopste nemaju struju..

da li neko nesto zna o tome?
neka admin premesti temu gde joj je mesto, jer ja ne znam. Hvala.
 
Duci je bolestan čovek.

Trebalo bi zabraniti iskorištavanje njegovog stanja od strane kojekakvih jutrubera kanala i kanalizacija.

Nek puste čoveka da krca šestocifrenu državnu penziju za zasluge u loptanju, protiv čega se deklarativno bori. Borbe su mu puna usta, al mu ne smeta da sisa na slamčicu krv i znoj svojih sunarodnika
 
Duci je bolestan čovek.

Trebalo bi zabraniti iskorištavanje njegovog stanja od strane kojekakvih jutrubera kanala i kanalizacija.

Nek puste čoveka da krca šestocifrenu državnu penziju za zasluge u loptanju, protiv čega se deklarativno bori. Borbe su mu puna usta, al mu ne smeta da sisa na slamčicu krv i znoj svojih sunarodnika

Dobro si ovo napisao, iako za penziju se ne bih složio jer mu je to bila slamka spasa, pošto je ceo život živeo kao pas, deset godina nije imao prozore u stanu recimo, pa je na kraju prihvatio penziju da se spasi i objavljuje knjige.

Ali ovo da je bolestan stoji, i otud ta ekstremna preterivanja, urlanja, plakanje u emisijama, svadjanje i slično. Naravno naš narod voli takve jer u duševnoj bolesti i neobuzdanim emocijama vidi 'čistu srpsku dušu i iskrenost'. Duci je prosto bio dobar čovek koji se pobunio i sistem ga je slomio. To je dovelo do ogromne mržnje, patnje, kompleksa i psihičkih bolesti. Ali pošto je iskren i neobuzdan u toj svojoj duševnoj poremećenosti mnogi ljudi ga hvale.
 
Dobro si ovo napisao, iako za penziju se ne bih složio jer mu je to bila slamka spasa, pošto je ceo život živeo kao pas, deset godina nije imao prozore u stanu recimo, pa je na kraju prihvatio penziju da se spasi i objavljuje knjige.

Ali ovo da je bolestan stoji, i otud ta ekstremna preterivanja, urlanja, plakanje u emisijama, svadjanje i slično. Naravno naš narod voli takve jer u duševnoj bolesti i neobuzdanim emocijama vidi 'čistu srpsku dušu i iskrenost'. Duci je prosto bio dobar čovek koji se pobunio i sistem ga je slomio. To je dovelo do ogromne mržnje, patnje, kompleksa i psihičkih bolesti. Ali pošto je iskren i neobuzdan u toj svojoj duševnoj poremećenosti mnogi ljudi ga hvale.
Taj dobri čovek nikad nigde ni jednu reč protiv titoizma nije zucnuo.

Prozore na kući trebao je da kupi od plate za neki pošten posao kako to rade svi normalni ljudi a penziju da prima od doprinosa koje je uplatio za PIO fond ko svi normalni ljudi
 
Taj dobri čovek nikad nigde ni jednu reč protiv titoizma nije zucnuo.

Prozore na kući trebao je da kupi od plate za neki pošten posao kako to rade svi normalni ljudi a penziju da prima od doprinosa koje je uplatio za PIO fond ko svi normalni ljudi

Njemu je titoizam uništio život. Puno puta je pričao šta su mu sve uradili.

Evo ovde recimo pljuje socijalističko vaspitanje, a i hiljadu puta je govorio da ono u Jugoslaviji nije bio komunizam:

 
I da, neki novi hitler se ne sme ponoviti.
Zato Nemce treba drzati na najkracem lancu.
Па бре нас ни онај стари не би дирао да се нису умешали MI6 и да луде главе овде нису викале боље гроб него роб. А не ваља ни једно ни друго.
 
Prozore na kući trebao je da kupi od plate za neki pošten posao kako to rade svi normalni ljudi a penziju da prima od doprinosa koje je uplatio za PIO fond ko svi normalni ljudi
Duci nije mogao da radi posten posao jer su ga u zaposljavanju sprecavale hulje, dupelisci i ostali *urvini sinovi kojih je, kao i danas, i u njegovo vreme bila preovladjuca vecina. A mozda ti smatras da je kao magistar i doktor nauka trebalo da ide u Ritopek da bere tresnje u nadnicu jer je i branje tresanja castan posao. A *normalno* je da neko toliko obrazovan, umesto da ga zajednica iskoristi kao pedagoga i vaspitaca omladine, (sto neko napisa) decenijama skapava zato sto je govorio ISTINU. Uostalom, Sokrat je i gore prosao. E, zato sto je vecini ovde to normalno i jesmo tu gde jesmo.
Sramota.
 
Ljudi ja ne dobih odgovor za ono sto sam pitao..
Avako pise svoj subjektivni dozovljaj Ducija, sto je i u redu. Covek nije bolestan, ali je mnogo propatio kao covek sto je ostavilo odredjene posledice. Suprotstaviti se sistemu je opasna i pogubna stvar, mozda nije bio spreman na toliko veliko žrtvu, ali je ipak probao.
Odgovor je da struju imaju i oni koji nemaju posao. Drzava placa socijalu.
 
Duci nije mogao da radi posten posao jer su ga u zaposljavanju sprecavale hulje, dupelisci i ostali *urvini sinovi kojih je, kao i danas, i u njegovo vreme bila preovladjuca vecina. A mozda ti smatras da je kao magistar i doktor nauka trebalo da ide u Ritopek da bere tresnje u nadnicu jer je i branje tresanja castan posao. A *normalno* je da neko toliko obrazovan, umesto da ga zajednica iskoristi kao pedagoga i vaspitaca omladine, (sto neko napisa) decenijama skapava zato sto je govorio ISTINU. Uostalom, Sokrat je i gore prosao. E, zato sto je vecini ovde to normalno i jesmo tu gde jesmo.
Sramota.
Mogao je kao i svi ostali.Smatram.
Sreća pa take psihoticare ne pustaju da dave decu.
 
Ko ne radi ne treba da kuka sto nema prozore.
Obrazuj se malo ... ako zelis da te ozbiljni ljudi smatraju ozbiljno shvataju. Naucices da rad nije samo fizikalisanje. I malo umerenije lepi casnim ljudima (a Duci je jedan od najcasnijih) te etikete tipa *psihoticar* i sl. Eto, ti imas u ovoj temi definicijski psihopatske stavove pa te ipak nisam nazvao psihopatom. Treba ponekad malo se i uzdrzati
 
Дуци је острашћен човек, јер верује у оно што прича и то исказује на врло емотиван начин.

Занимљиво је да још нико није демантовао његове приче шта се дешавало у професионалном спорту код нас и у свету пре 40 и кусур година , већ су га само проглашавали лудаком.
 

Back
Top