• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

DS SE RASPADA

aimar

Ističe se
Banovan
Poruka
2.998
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru
 
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru

Dinkić nije iz DS-a a Toma i Jorgovanka Tabaković su nekad bili u SRS-u...
 
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru

Ne znam kako ovom niko ne daje one poene koje pominju? :lol::dontunderstand:
 

Jedno je koalicija a drugo je kad bi recimo Djilas TajFun napustio DS...

Mislis tajkun :rtfm:

nisam ni ja rekao da je dinkic u ds :rtfm:
video sam sta sam napisao i namerno sam ostavio,ponavljam NAMERNO jer sam znao da ce neki sredovecni pametnjakovic bas za to da me ispravi.........i bio sam u pravu....moja intiligecija ili tvoja predvidljivost.......ja bih rekao ovo 2...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru

A Dinkić je član DS-a? Nisam znala :mrgreen:

Uglavnom pređi na priču šta je bilo kad si se probudio.
 
pa naravno da dinkic nije clan ds ko je to rekao :dontunderstand:

nista evo sad sam se probudio,ali se jos secam da je tadic rekao da ce da se samouhapsi i sve svoje saradnike........:rtfm:

Recenica:
da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem

ima samo jedno znacenje. A to je da je Dinkic clan DS.

Ali ocigledno tvoj mozak tesko shvata i ono sto si ti sam napisao. O kapiranju tudjih postova,necu ni da razmisljam
 
Recenica:
da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem

ima samo jedno znacenje. A to je da je Dinkic clan DS.

Ali ocigledno tvoj mozak tesko shvata i ono sto si ti sam napisao. O kapiranju tudjih postova,necu ni da razmisljam

naravno da ne,ds clanovi a na njihovom celu ce biti dinkic....ne razumem tvoj problem zaista.
lepo pise,ne pise dinkic je clan ds-a nego da ce biti na celu tih robijasa nebitno.

nego kakve veze ima sve to?ja to nisam napisao a i da jesam bio bih u pravu jer dinkic i jeste clan ds-a kao i ceda jovanovic......
a ja sam ovo i ovako postavio da bih merio intiligenciju pojedinih forumasa,znaci ko se na ovo obazire IQ=90....maximum.....
postavi sam i glupacima nacin da pokusaju da ispadnu pametni,jer se pametan covek ne bi obazirao na ovako nesto...........;)

ZVAKA ZA GLUPAKA :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top