ДС-ова замена теза: Влада јединствена око Косова, али не око Европе

Не мислим да треба да бранимо Косово војно већ напротив, али не на начин како нам Борис сервира (читај лаже), то је смешно ...ево сутра Немачка да каже прихватамо целу Србију у ЕУ одмах потписујем.

Тај немачки филм нећеш гледати.
 
Zaista ne branim ratove, bilo je mnogo suludo bacenih zivota i sa jedne i sa druge strane. To ne smeju ni jedni ni drugi poricati, svaka budala treba da odgovara. A i stta je bio taj rat? Isli looodaci da brane srebiju u bosni
Citiracu ti Radovana III-----"mali,mnogo .eresh?
 
Глупости, нажалост било јесте злочина, али далеко од тога да је то у размерама које се желе приказати да би их неки користили као подтекст за ову отимачину што се дешава.
 
И на тим изборима који ће бити референдумски, победу ће однети групација која је против условљавања уласка у ЕУ признавањем српског права на КиМ, па се опет враћамо на почетак и на то која политичка партија у Србији је још пре неколико година говорила да то треба урадити одмах и пре свих.
 
Ja bih volela da umem da vam objasnim, ali ne umem da objašnjavam meni jasne stvari nekome ko je stavio zid ispred sebe. A nemam ni nerava. Istrošila sam ih na jednoj drugoj temi. Uostalom, nije ni bitno da se objašnjava. Ko ne razume sasvim sigurno ne može promeniti mišljenje o tome, pa ni nema svrhe. Ne želim da vređam, stvari su jednostavno takve. Imamo dve, očigledno, nepomirljive struje i to je to. Ne zna se jedino ko je brojniji.
 
И на тим изборима који ће бити референдумски, победу ће однети групација која је против условљавања уласка у ЕУ признавањем српског права на КиМ, па се опет враћамо на почетак и на то која политичка партија у Србији је још пре неколико година говорила да то треба урадити одмах и пре свих.

Мислиш одређивање хоћемо ли у ЕУ са Косметом или без?
Иако отворено речено нико нам није ни понудио ту ЕУ, него неки еуфемизам "европска перспектива". То је изгледа нешто слично оном што су пре 40 година понудили Турској.
 

Back
Top