ДС-ова замена теза: Влада јединствена око Косова, али не око Европе

Ja bih voleo da mi neko kaže posle kolike doze inata i samosyebavanja će Kosovo kapitulirati i vratiti se u majčinski zagrljaj Srbije.

Самосјебати ћемо се улазком у ЕУ без Косова и Метохије...то је Борисова политика, а после ћемо се самосјебати са Војводином па онда ћемо да дочекамо срећну нову 2028 у ЕВРОПСКОЈ УНИЈИ и сви срећни и задовољни живети до краја живота :lol:
 
Ma on to i ne mora da kaze reci cu ti ja. Stranci i njihoi ulagacki fondovi ucestvuju u nasoj zemlji sa oko 70 odsto sredstava. Ukoliko mi krenemo za Tomom ili Kostunjavim (fat chance) strani investicioni fondovi, grupacije i svi koji trguju na nasoj berzi ce se povuci sa nase berze (tj. prodace i ono sto imaju za male pare) i kada stignu te besplatne akcije ono sto sad vredi 1000e vredece 100. Jos ako sve prodamo Rusima i manje. Nije da nisam rusofil, ali redovno nam uzimaju ispod cene


:worth:
 
Ma on to i ne mora da kaze reci cu ti ja. Stranci i njihoi ulagacki fondovi ucestvuju u nasoj zemlji sa oko 70 odsto sredstava. Ukoliko mi krenemo za Tomom ili Kostunjavim (fat chance) strani investicioni fondovi, grupacije i svi koji trguju na nasoj berzi ce se povuci sa nase berze (tj. prodace i ono sto imaju za male pare) i kada stignu te besplatne akcije ono sto sad vredi 1000e vredece 100. Jos ako sve prodamo Rusima i manje. Nije da nisam rusofil, ali redovno nam uzimaju ispod cene

Само једна напомена у Хрватској су грађани добили око 150 евра од акција.
У којој ти заблуди живиш.:shock:
 
Самосјебати ћемо се улазком у ЕУ без Косова и Метохије...то је Борисова политика, а после ћемо се самосјебати са Војводином па онда ћемо да дочекамо срећну нову 2028 у ЕВРОПСКОЈ УНИЈИ и сви срећни и задовољни живети до краја живота :lol:

A šta će biti ako se okrenemo od EU? Ili da potražim odgovor u vremenu od pre desetak godina?
 
Zbog cega mislite da moramo da se odreknemo kosova da bi usli u EU? To zaista nigde ne pise. Tu zvaku su servirali nisko inteligentni radikali.

Pazi,projekat vraćanja Kosova je vrlo maglovita,nesigurna i daleka rabota sa mnogo teških pitanja. Razvoj,bolji standard,stabilnost,21. vek,to su pitanja koja se tiču nas i naše dece. Pritom,odricanje od ovog drugog ni po čemu ne uvećava mogućnosti za prvo.
 
Hoce neko od vas pametnjakovica da mi objasni zbog cega ce Srbija da bude izolovana ako SRS dodje na vlast.Evropljani su pragmaticni nisu budale kao Srbi.Njima je SRS mnogo vise prihvatljiviji partner za razgovor nego "demokratska" bagra.
O LDP-u--------kako neko moze da podrzava ideje koje zastupaju ganci(Jovanovic,Batic).
Sta je sa vama bre.Nije vam bilo dosta crvene bande?Sada shodno tome hocete da vas ganci vode ne u EU nego u Indiju?E,svasta.Dedovi po Solunskom frontu a unuci za gancija.Bravooooooo!!!!!
 
Pazi,projekat vraćanja Kosova je vrlo maglovita,nesigurna i daleka rabota sa mnogo teških pitanja. Razvoj,bolji standard,stabilnost,21. vek,to su pitanja koja se tiču nas i naše dece. Pritom,odricanje od ovog drugog ni po čemu ne uvećava mogućnosti za prvo.

U potpunosti se slazem!!!
 
Po meni problem Kosova nije među tri najveća

1. nezaposlenost
2. bela kuga
3. teška socijalno-ekonomska situacija
sve je preče od Kosova, jel što reče Koštunica, dok je i jednog Srbina, Kosovo je Srbija, a ova 3 su vrlo nezgodna da taj argument "dok je i jednog Srbina..." vrlo lako izbiju iz ruke
 
Zbog cega mislite da moramo da se odreknemo kosova da bi usli u EU? To zaista nigde ne pise. Tu zvaku su servirali nisko inteligentni radikali.
Razmisli i shvatices da ce u jednom trenutku to biti trazeno od nas. Godinu ili dve pred prijem ce da uguraju taj uslov, pa ce opet da bude istorijski jer eto toliko smo radili za EU i sada nema smisla da nas sputa Kosovo. Bilo kako bilo hajde da tada odlucimo. Mozda se do tada nesto i pomeni na Kosovu.
 
Nije mi samo jasno zasto ljudi imaju tako kratko pamcenje?
Jel se Vi ne secate 90-ih?


Сећам се 99 кад су нас ти исти бомбардовали и убијали као стоку, ... врло добро се сећам и топлих поздрава и пољубаца Тадића са истим.
 
Hoce neko od vas pametnjakovica da mi objasni zbog cega ce Srbija da bude izolovana ako SRS dodje na vlast.Evropljani su pragmaticni nisu budale kao Srbi.Njima je SRS mnogo vise prihvatljiviji partner za razgovor nego "demokratska" bagra.
O LDP-u--------kako neko moze da podrzava ideje koje zastupaju ganci(Jovanovic,Batic).
Sta je sa vama bre.Nije vam bilo dosta crvene bande?Sada shodno tome hocete da vas ganci vode ne u EU nego u Indiju?E,svasta.Dedovi po Solunskom frontu a unuci za gancija.Bravooooooo!!!!!

LDP je beznacajan na politickoj sceni. Radikali, kostunije sps su dokazano destruktivi, ZAR SE VI NE SECATE 90-IH?
 
Тадић: "Сматрам да се ради о томе да Влада Србије нема јединствен став око европске и економске перспективе Србије и њених грађана".
Tadich-tanjug.jpg

http://www.politika.co.yu/rubrike/P...instvena-oko-Kosova-ali-ne-oko-Evrope.sr.html
******************

Невероватно како имају образа да намерно врше замену теза.Чуј "јединствена око Косова,али не око Европе".:mad:
Како је уопште могуће бити за приступ Унији и за очување сопствене државе?То је неспојиво.Технички,физички неизводљиво.

Волео бих да добијем објашњења присталица ДС-а о спајању неспојивог као што су целовитост државе и ЕУ.
Voleo bih da odgovorim na vaše pitanje ali ga ne kontam...
Može polako i na čirilici?...
 
Сећам се 99 кад су нас ти исти бомбардовали и убијали као стоку, ... врло добро се сећам и топлих поздрава и пољубаца Тадића са истим.

NE OPRAVDAVAM BOMBARDOVANJE, ALI TO SU IZAZVALE 90- TE I BOBBY MILOSEVIC
 
Razmisli i shvatices da ce u jednom trenutku to biti trazeno od nas. Godinu ili dve pred prijem ce da uguraju taj uslov, pa ce opet da bude istorijski jer eto toliko smo radili za EU i sada nema smisla da nas sputa Kosovo. Bilo kako bilo hajde da tada odlucimo. Mozda se do tada nesto i pomeni na Kosovu.


Od Kipra to nisu trazili a od nas hoce?
 
Hoce neko od vas pametnjakovica da mi objasni zbog cega ce Srbija da bude izolovana ako SRS dodje na vlast.Evropljani su pragmaticni nisu budale kao Srbi.Njima je SRS mnogo vise prihvatljiviji partner za razgovor nego "demokratska" bagra.
O LDP-u--------kako neko moze da podrzava ideje koje zastupaju ganci(Jovanovic,Batic).
Sta je sa vama bre.Nije vam bilo dosta crvene bande?Sada shodno tome hocete da vas ganci vode ne u EU nego u Indiju?E,svasta.Dedovi po Solunskom frontu a unuci za gancija.Bravooooooo!!!!!

A zašto ti,pametnjakoviću iz Austrije,brineš ko će nas da vodi i podmećeš nam tvoje favorite? Brini ti o sudbini zemlje u kojoj živiš.. A koliko je SRS prihvatljiva normalnim ljudima,računajući i one iz EU,pa to svaki diletant u politici zna.
 
Razmisli i shvatices da ce u jednom trenutku to biti trazeno od nas. Godinu ili dve pred prijem ce da uguraju taj uslov, pa ce opet da bude istorijski jer eto toliko smo radili za EU i sada nema smisla da nas sputa Kosovo. Bilo kako bilo hajde da tada odlucimo. Mozda se do tada nesto i pomeni na Kosovu.

Taj uslov će biti postavljen jedino ako Kosovo i Albanija uđu u EU pre nas,a to se lako može desiti.
 
Влада јединствена око Косова, али не око Европе

А Младић :lol:

Замисли,они се надају да ћемо ми да пређемо преко Космета,па кад се као таман захуктамо да упаднемо у смешу меда и млека по имену ЕУ,онда ће се одједном сетити Младића.:D
И све из почетка...Шаргарепи никад краја,све док потпуно не исчезнемо.
Боже,мислим да ће многима живот проћи у вечитом неоствареном сну о фамозном приступању Унији.

Бугарска и Румунија су нам у суседству,па коме је животна жеља да по сваку цену живи у Унији,може фино да се одсели.Близу је,стандард приближно бедан.Брзо ће се адаптирати.:D
 

Back
Top