DS izdala Vojvodinu; raspad DS-LSV koalicije

draganvi,

Izvini na izrazu ali opet lupas na pamet i opet si sam u svom misljenju, po obicaju...

Upravo je suprotno, oni koji glasaju za Canka, SPO i LDP su ne Srbi a ovi ostali mogu da glasaju za koga hoce.
Tadic je konacno napravio odstupnicu od Djindjiceve politike podilazenja zapadu i drago mi je sto se bori za Kosovo i Metohiju.

Kasa Jozef nema potrebe da se uvlaci drugima u dupe posto je on zrtva svoje proslosti. Pola restorana i kafica po Subotickom centru je u vlasnistvu njegovin partijskih drugova i njega licno te mu je to ucena za lojalnost sistemu inace mu sleduje zatvor.

On je bio clan Miloseviceve vlade, Djindjiceve itd..

Kada je odstupio od pravila igre odmah su u Blicu osvanuli natpisi kako je nezakonito dosao u posed prostora iz Strosmajerove ulice ("Magnotron itd..) mrzi me sada da ti trazim po mojoj kolekciji dnevnih novina tekst o tome....

DS samo treba da se ogradi od ostatka Jovanovica i Zivkovica kao i od Dusana Petrovica i Dragana Djilasa kako bi povecao svoju popularnost. Sa ovim ljudima na celnim pozicijama DS nikada nece preci 27%

I naravno kloniti se koalicija sa Cedom, Svilanovicem, Cankom i slicnim koji jedva cekaju da daju Kosovo albancima!
 

Back
Top