Drzava se obrukala ,patrijarh osvetlao obraz Srbije !

A jel ti Vladane, kad si toliko duhovan...Kako to da koristis internet?Zar duhovni ljudi nisu oni koji su se zarad vere odrekli blagodeti zivota i postali askete?

Ја нисам духован него грешан и телесан. Интернет је средство комуникације, а не дух.

Духовност има степене и хијерархију. Аскетизам је највећи степен, што не значи да и мирјанин не може бити на неком од ступњева духовности (додуше нижем, али опет ступњу).
 
"Видећи синови Божји кћери човјечије како су лијепе узимаше их за жене које хтјеше”. (Постање 6, 2)
:bye:

Ovo je biblijska aluzija da su bogovi ustvari bili vanzemaljci.

Nije to jedina aluzija na tu temu u Bibliji.

I propast Sodoma i Gomore, kao i spasavanje Lotove porodice ima veze sa vanzemaljcima.
 
Ovo je biblijska aluzija da su bogovi ustvari bili vanzemaljci.

Nije to jedina aluzija na tu temu u Bibliji.

I propast Sodoma i Gomore, kao i spasavanje Lotove porodice ima veze sa vanzemaljcima.

Пресели се на натприродне појаве, у њиховом си домену.

Бог је забранио ''синовима Божијим'' да се мешају са ''кћерима човечијим'', а они одбише и непослушаше Бог свога.

Епилог, шта се десило због тога?

Ко не слуша (Бога), јаде куша.
 
Шта славе тог 4. јула? Почетак геноцида над индијанцима? Робовласничко друштво? Далеко је Америка од онога, што је 1789. хтела да постане.

bila je neka poludokumentarna emisija na diskaveriju ili nacionalnoj geografiji

1806., pasu u tripoliju je pokusao neuuspelom vojnom akcijopm da svrgne americki sluzbenik. a na sredozemnom moru je bilo nekoliko americkih vojnih brodova. da ne idem u detalje

to je bilo valjda prvo vojno angazovanje americke drzave u svetu
 
Ahaaaa...a zasto su Amerikanci jeretici?

zato sto nisu hriscani .

samo su pravoslavni - hriscani. svi ostali su jeretici samim tim jer su otpali od crkve hristove i formirali neke svoje - ljudske.

mi smo clanovi jedne i jedine bozije crkve. Crkve isusa hrista. Svi ostali su clanovi ljudskih kreacija koje nisu bozije i samim tim nemaju boziju blagodat.
 
svake godine ide bozzicna poslanica, ali ti je ne citas, cim tako nesto pricas

pokojni patrijarh je dugo ziveo sa narodom na kosovu, i zna se dobro njegov stav i stav spc.

spc nas je odrzala, kada se sve raspadalo, a drzavu, sistem pa i porodicu su tvoji rusili iznutra

ne uzimaj ime patrijarha pavla olako u usta
Božićna poslanica je sigurno bila više delo vladika nego Pavla,posebno u godinama njegove bolesti.
Si ti na koki...:mrgreen:
Sv i postovi su ti nekako divljački:lol:...Što bi rekli Hrvati nabrijani...Ti ćeš mi kažeš da ne uzimam patrijarha u usta predstavnik komunističke skupine:sad2:
Stvarno su došla Poslednja vremena...:lol::lol::lol:
 
Цитат:
Оригинал поставио daxt
pisam im se na praznik

Добра идеја......




Кхм..... него зна ли неко да објасни ЗАШТО ЈЕ ПРИЈЕМ БИО ДВА ДАНА ПРЕ ПРАЗНИКА, је л' то уприличено за "ситну рибу", кућне помоћнице и осталу бУранију... главна прослава треба да је данас??? Ко су гости на данашњој прослави???
 
Verovatno zato sto je juce bio radni dan , a i skoro uvek je 2 dana ranije .
Evo kako je veselo i razdragano bilo i ranijih godina :
2038658378468ba4597272d.jpg

:D
 
Добра идеја......




Кхм..... него зна ли неко да објасни ЗАШТО ЈЕ ПРИЈЕМ БИО ДВА ДАНА ПРЕ ПРАЗНИКА, је л' то уприличено за "ситну рибу", кућне помоћнице и осталу бУранију... главна прослава треба да је данас??? Ко су гости на данашњој прослави???
recognition1.jpg
:per::mrgreen:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Ja sam samo regaovala na ono što si napisao, vrati se nazad...

duso, i tebi je zasmetalo kao i meni

u kucu porodice moje zene u djakovici je patrijarh pavle dolazio davno, oko sezdesetih, na slavu kao svestenik. on je dobro znao srpsku golgotu na kosovu i metohiji.

to sto ga ovde svako cima za svoje neuke i nevazne antispc postove, pa...moramo da se navikavamo . tesko je vreme i svasta je u narodu isplivalo na povrsinu
 

Back
Top