Drustvene mreže

Uysal

Elita
Poruka
16.872
Vjerovatno i sami naziv teme asocira na sadržaj teme.

Naime, šta vi mislite o upoznavaju cura odnosno deckija preko drustvenih mreža, konkrentno fb-a ?
Koliko je to dobro, i da li je ustvari dobro za neke prve korake, flertovanje ?

Moja iskustva govore potpuno suprotno. Ne vjerujem bas u uspjesnost tih veza koje pocinju preko fb-a.
 
Vjerovatno i sami naziv teme asocira na sadržaj teme.

Naime, šta vi mislite o upoznavaju cura odnosno deckija preko drustvenih mreža, konkrentno fb-a ?
Koliko je to dobro, i da li je ustvari dobro za neke prve korake, flertovanje ?

Moja iskustva govore potpuno suprotno. Ne vjerujem bas u uspjesnost tih veza koje pocinju preko fb-a.

sve najgore mislim!

tako sta bitno kao momak ili cura vazda se trazhi u realnom zivotu
 
Vjerovatno i sami naziv teme asocira na sadržaj teme.

Naime, šta vi mislite o upoznavaju cura odnosno deckija preko drustvenih mreža, konkrentno fb-a ?
Koliko je to dobro, i da li je ustvari dobro za neke prve korake, flertovanje ?

Moja iskustva govore potpuno suprotno. Ne vjerujem bas u uspjesnost tih veza koje pocinju preko fb-a.

A zasto mislis da se zene koje koriste internet losije torbaju od ovih koje ne koriste?
 
sve najgore mislim!

tako sta bitno kao momak ili cura vazda se trazhi u realnom zivotu

I ja isto mislim. Preko fb-a uzimas macka u vreci.
Preko fb-a komunikaciju moras podici na najvisi nivo, dovoljno je da je 2 sata fasciniras i na kraju jedna rijec zezne sve.

Uživo je to dosta bolje, barem ja mislim, ponekad izraz lica mijenja sve.
 
Vjerovatno i sami naziv teme asocira na sadržaj teme.

Naime, šta vi mislite o upoznavaju cura odnosno deckija preko drustvenih mreža, konkrentno fb-a ?
Koliko je to dobro, i da li je ustvari dobro za neke prve korake, flertovanje ?

Moja iskustva govore potpuno suprotno. Ne vjerujem bas u uspjesnost tih veza koje pocinju preko fb-a.

kako se upoznaje preko fb? šalješ random pozive za prijateljstvo?
 
kako se upoznaje preko fb? šalješ random pozive za prijateljstvo?

Ma ne, nego recimo evo sa nekom osobom iz tvog grada, sa kojom imas vec nekih zajednickih prijatelja.
S tim da se ne poznajete uživo, niste se cak ni u prolazu pozdravili.

To je prva opcija, hocu reci samo primjer dajem.

A evo druga opcija bi bila sa nekom osobom sa faxa, posla, sa kojom se bas i ne vidjas cesto, bolje reci rijetko, ali želis nesto postici.
 
Poslednja izmena:
Vjerovatno i sami naziv teme asocira na sadržaj teme.

Naime, šta vi mislite o upoznavaju cura odnosno deckija preko drustvenih mreža, konkrentno fb-a ?
Koliko je to dobro, i da li je ustvari dobro za neke prve korake, flertovanje ?

Moja iskustva govore potpuno suprotno. Ne vjerujem bas u uspjesnost tih veza koje pocinju preko fb-a.
Pre svega nije mi jasno kako neko može da upozna nekoga preko fejsbuka, kada prvo treba da doda tu osobu, a ne znam zašto bi je dodavao, ako je već ne poznaje, makar sa nekog drugog internet mesta. Ondak se upoznavanje svodi na čet, forum ili kakvu drugu idilu gde se ljudi spontano sreću i razmenjuju svoja vanvremenska intelektualna dostignuća.
Zvuči idilično jer se ljudi tako možda i bolje upoznaju, ali se na kraju svede na isto. Mož da uspe, najverovatnije neće.
 
Sad sam u fazi upoznavanja zena preko drustvenih mreza .Nema velike razlike izmedju takvog upoznavanja i diskoteke .
U diskoteci bolje prolaze ljepsi i zgodniji , a ovdje pametniji i pismeniji .Vec sam i licno upoznao neke zene i mogu reci
da iskustva nisu losa .Meni drustvene mreze vise odgovaraju jer mi je lakse doci do starijih . Kad se jednom popije kafa
isti je djavo gdje si ostvario prvi kontakt .
 
Pre svega nije mi jasno kako neko može da upozna nekoga preko fejsbuka, kada prvo treba da doda tu osobu, a ne znam zašto bi je dodavao, ako je već ne poznaje, makar sa nekog drugog internet mesta. Ondak se upoznavanje svodi na čet, forum ili kakvu drugu idilu gde se ljudi spontano sreću i razmenjuju svoja vanvremenska intelektualna dostignuća.
Zvuči idilično jer se ljudi tako možda i bolje upoznaju, ali se na kraju svede na isto. Mož da uspe, najverovatnije neće.


Pa sta, dečki to rade.
Vide neku finu curu, i dodaju je. Pokusaju nesto postici, a ona ih ili lagano odyebe, ili jednostavno piše preko one stvari, a sljedeci dan kada se sretnete eventualno na ulici, ne poznaje te.

Zato kažem da od fb-a nema nista.
 
Sad sam u fazi upoznavanja zena preko drustvenih mreza .Nema velike razlike izmedju takvog upoznavanja i diskoteke .
U diskoteci bolje prolaze ljepsi i zgodniji , a ovdje pametniji i pismeniji .Vec sam i licno upoznao neke zene i mogu reci
da iskustva nisu losa .Meni drustvene mreze vise odgovaraju jer mi je lakse doci do starijih . Kad se jednom popije kafa
isti je djavo gdje si ostvario prvi kontakt .

Vjerovao ili ne, ja sam upoznao cure koje gledaju na to koliko decko ima lajkova na statusima, slikama, objavljenim linkovima pjesama, i na osnovu toga zakljucuju da li je decko "faca" ili ne.
 
Pa sta, dečki to rade.
Vide neku finu curu, i dodaju je. Pokusaju nesto postici, a ona ih ili lagano odyebe, ili jednostavno piše preko one stvari, a sljedeci dan kada se sretnete eventualno na ulici, ne poznaje te.

Zato kažem da od fb-a nema nista.
U pravu si, rade. Neke sam videla i lično kako biraju "cure". Najčešće su u pitanju devojke koje postavljaju slike za koje bi im pre 10-20 godina morali debelo platiti u kakvom muškom časopisu. Pa sad, kako biraju, tako i dobiju.
 
Vjerovao ili ne, ja sam upoznao cure koje gledaju na to koliko decko ima lajkova na statusima, slikama, objavljenim linkovima pjesama, i na osnovu toga zakljucuju da li je decko "faca" ili ne.
Sa tim lajkovima se zajebava balavurdija . Prvi kontakt ne ostvarujem preko fejsbuka neko preko drugih sajtova .
Kasnije zenske prebacujem na svoj FB profil , ali moram paziti da ih ne bude puno . Pazim da ih ne bude vise od 25 jer zna
biti zaebano ako ih je vise . One bez veze izbacujem sa liste , a sa onim bas bitnima sam na Skajpu .
 

Back
Top