druga vera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
firespirit:
snoshaj efendija:
firespirit:
zid:
zaljubila sam se u decka druge vere, sta sad...

Da si se stvarno zaljubila ne bi ni dosla na forum da nam postavis to pitanje.

A tebi da je zaista stalo do njenog problema ne bi pisao to sto pises.Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zaljubljenosti pa onda seri o tudjoj.


Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zene pa onda seri o tudjim.Ili si se mozda uverio da je samo kvantitet u pitanju?

Bice ti jasno kad budes poceo da kreses.Jos malkice drkuckaj i vezbaj.Pa mozda neka sa foruma i padne na tvoju harizmu seoskog djilkosa.
 
snoshaj efendija:
firespirit:
snoshaj efendija:
firespirit:
zid:
zaljubila sam se u decka druge vere, sta sad...

Da si se stvarno zaljubila ne bi ni dosla na forum da nam postavis to pitanje.

A tebi da je zaista stalo do njenog problema ne bi pisao to sto pises.Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zaljubljenosti pa onda seri o tudjoj.


Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zene pa onda seri o tudjim.Ili si se mozda uverio da je samo kvantitet u pitanju?

Bice ti jasno kad budes poceo da kreses.Jos malkice drkuckaj i vezbaj.Pa mozda neka sa foruma i padne na tvoju harizmu seoskog djilkosa.

Sto jel neka pala na tvoju?Ima ovde svakakvih ocajnih cica, mozda si se i omastio posle visegodisnjeg posta uvedenog od brkate zene.Al verujem da je bilo prvi i zadnji put.
 
firespirit:
snoshaj efendija:
firespirit:
snoshaj efendija:
firespirit:
zid:
zaljubila sam se u decka druge vere, sta sad...

Da si se stvarno zaljubila ne bi ni dosla na forum da nam postavis to pitanje.

A tebi da je zaista stalo do njenog problema ne bi pisao to sto pises.Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zaljubljenosti pa onda seri o tudjoj.


Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zene pa onda seri o tudjim.Ili si se mozda uverio da je samo kvantitet u pitanju?

Bice ti jasno kad budes poceo da kreses.Jos malkice drkuckaj i vezbaj.Pa mozda neka sa foruma i padne na tvoju harizmu seoskog djilkosa.

Sto jel neka pala na tvoju?Ima ovde svakakvih ocajnih cica, mozda si se i omastio posle visegodisnjeg posta uvedenog od brkate zene.Al verujem da je bilo prvi i zadnji put.

To te muci, da li sam se omastio a?Vraze mali, sve bi da znas a? Ne znam, najbolje da se navalis nekim forumasicama na privat pa ako nastavis tako kako radis, mozda te prihvate kao dobru drugaricu pa ti se i povere.Za sad ti dobro ide.Predstavljas se kao njihov zastitnik, naravno po cenu da mene bacis u g...na.To kod zena pali ali samo da te iskoriste za svoje male prljave ciljeve tako da bolje promeni taktiku.Za pocetak, pregledaj moje postove i vidi DA LI SAM IKADA radio muskom delu foruma to sto ti radis meni.Pa proceni sta ti valja ciniti.
 
snoshaj efendija:
firespirit:
snoshaj efendija:
firespirit:
snoshaj efendija:
firespirit:
zid:
zaljubila sam se u decka druge vere, sta sad...

Da si se stvarno zaljubila ne bi ni dosla na forum da nam postavis to pitanje.

A tebi da je zaista stalo do njenog problema ne bi pisao to sto pises.Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zaljubljenosti pa onda seri o tudjoj.


Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zene pa onda seri o tudjim.Ili si se mozda uverio da je samo kvantitet u pitanju?

Bice ti jasno kad budes poceo da kreses.Jos malkice drkuckaj i vezbaj.Pa mozda neka sa foruma i padne na tvoju harizmu seoskog djilkosa.

Sto jel neka pala na tvoju?Ima ovde svakakvih ocajnih cica, mozda si se i omastio posle visegodisnjeg posta uvedenog od brkate zene.Al verujem da je bilo prvi i zadnji put.

To te muci, da li sam se omastio a?Vraze mali, sve bi da znas a? Ne znam, najbolje da se navalis nekim forumasicama na privat pa ako nastavis tako kako radis, mozda te prihvate kao dobru drugaricu pa ti se i povere.Za sad ti dobro ide.Predstavljas se kao njihov zastitnik, naravno po cenu da mene bacis u g...na.To kod zena pali ali samo da te iskoriste za svoje male prljave ciljeve tako da bolje promeni taktiku.Za pocetak, pregledaj moje postove i vidi DA LI SAM IKADA radio muskom delu foruma to sto ti radis meni.Pa proceni sta ti valja ciniti.

Matori, ja sam zadnji koga bi zenska populacija ovde smatrala njihovim zastitnikom.Ali to ne znaci da cu da ti odcutim jer si musko iz neke solidarnosti ako si preterao sa kenjanjem.
 
dugi777jezik:
zid:
jeste musliman, albanac
i ne brinem zbog osude okoline, nego zbog moguce ozbiljnije reakcije

I da si izabrala Crnog Afrikanca, i bilo kojeg Muslimana, sve bi ti bilo prosto Bogom, ali shto si dozvolila sebi da pridjesh pripadniku anti-naroda koji je pred Bogom najgreshniji, Shiptarski (a ima ih svih i katolika i pravoslavaca i muslimana), koji najvishe diluju drogu, kod kojih josh vlada plemenski Dukadjinijev zakon taliona oko za oko i zub za zub, to ti je propast. Moje sauchescce.

Da i ne pominjem dalje Shiptarske "bisere" tipa najrashirenije trgovine belim robljem, najvecce zagrizzenosti njihove prostitucijom, najveccim brojem sexualnih perverta i dijabolichnih psiha upravo u njihovoj nazovi-naciji. To je pseudo-narod, smecce ljudske evolucije. Dno dna. Sramota za istoriju Chovechanstva. Ja ih ne prezirem, samo ih se gadim. Ja ih ne mrzim, samo ih zzalim. To je kobajagi-narod bez nauchnika i umetnika u svojoj proshlosti a i sadashnjosti, a sve ono shto i zovu svojim, istorijski su pokrali od drugih i samo nazvali svojim. Skender beg je bio crnogorski Srbski poturica, koji je morao primiti islam da bi vladao njima. Djuradj Kastrioticc.

No, ima u svakom zzitu kukolja i u svakom kukolju zzita. Znam za dva izuzetka - dva svetla zzenska primera Shiptarki. Jedna je chestita monahinja katolichka majka Tereza, druga je jedna devojka, zvala se Ilirijana Jahiu (ili Jahiju), koja se javno ogradila od pogroma, pljachki, silovanja i ubistava koje su njeni (nazzalost) sunarodnici uradili Srbima, Romima, Turcima i inima. Njima dvema se divim kao ljudskim biccima i samo njih priznajem za chestite i poshtene pripadnike Shiptarskog naroda. Sve ostalo su demoni, koji su pristali za veccinom ostalih nasilnichkih ludaka.

A propo svega ovoga. Zapitaj samo svog "voljenog" shta misli o svemu shto se dogodilo proshlogodishnjeg marta. Pa ako se bude gnushao nedela svojih sunarodnika, i ako je spreman da primi pravoslavlje i vashoj deci nadene pravoslavna (ne mora i Srbska) imena, onda je OK lik, ali samo sa rezervom ako je iskren, a to samo ti mozzesh prosuditi. Devojka si, imash od Boga datu intuiciju i upotrebi je za svoju sreccnu buduccnost i spasenje vashih Dusha !

Zzelim ti svaku sreccu i blagoslov Bozzji !
 
analiticar:
zid:
ma nemam ja dilemu oko promene vere -NECU SIGURNO DA MENJAM VERU NI ZBOG KOGA
niti on to trazi od mene
nismo mi bas dotle dosli s planovima
ja se plasim da objavim vezu s njim zato sto ne smem ni da zamislim reakciju okoline
reakciju ne u smislu osude nego LJUDI ZNATE LI VI GDE JE BUJANOVAC

Neka Se Hrist smiluje tvojoj duši i vrati te na pravi put....Dobro poznajem prilike u Bujanovcu, glavnog imama u tom gradu, i mogu ti samo reći, od te ljubavi neće biti ništa dok ne staviš feredžu na glavu i budeš prezrena i prokleta od svih tvojih. Vremenom češ pošto si odbačena od svojih početi da ih mrziš i postaćeš veća Albanka od njih samih. Primjer imam. Stanuje u stanu iznad mog, u tzv. neutralnoj sredini (BG)

Tj. neka ti Gospod vrati pamet, ali niko ti ne mozze zabraniti da sebe survash u pakao. Kazzu kad Bog hocce da se nekom osveti, prvo mu pamet oduzme. Dodji k sebi, jer sada si van sebe. A posle s7e8avanja, i svog unishtenja, nema vishe kajanja, samo srljanje u dalji tartar. Maran Ata, Gospod Dolazi. Da, dodji, Gospode Isuse !!!
 
shining star:
analiticar:
zid:
ma nemam ja dilemu oko promene vere -NECU SIGURNO DA MENJAM VERU NI ZBOG KOGA
niti on to trazi od mene
nismo mi bas dotle dosli s planovima
ja se plasim da objavim vezu s njim zato sto ne smem ni da zamislim reakciju okoline
reakciju ne u smislu osude nego LJUDI ZNATE LI VI GDE JE BUJANOVAC

Neka Se Hrist smiluje tvojoj duši i vrati te na pravi put....Dobro poznajem prilike u Bujanovcu, glavnog imama u tom gradu, i mogu ti samo reći, od te ljubavi neće biti ništa dok ne staviš feredžu na glavu i budeš prezrena i prokleta od svih tvojih. Vremenom češ pošto si odbačena od svojih početi da ih mrziš i postaćeš veća Albanka od njih samih. Primjer imam. Stanuje u stanu iznad mog, u tzv. neutralnoj sredini (BG)
Gospodja analiticar ocigledno poznaje sve prilike u bilo kom mestu, a da ne govirimo oblasti u kojima je pravi ekspert. Ovde se uopste ne govori o promeni vere i zasto uvek posmatrate negativne primere. Zar nije to dokaz da negativno razmisljate? Itekako da ima i pozitivnih primera, a kakav ce zivot imati ova devojka, tesko da mi mozemo znati, samo pretpostavljamo.

Podbadaj, Evo shto nagovori Adama da zagrize jabuku greha, a da li ccesh posle TI da je vadish iz provalije zzivota ??? Necce te biti nigde, jer te nije ni briga. Ali cce te sutra Hristos pitati i za njenu dushu shto si je napujdala u propast...!!!
 
shining star:
analiticar:
zid:
ma nemam ja dilemu oko promene vere -NECU SIGURNO DA MENJAM VERU NI ZBOG KOGA
niti on to trazi od mene
nismo mi bas dotle dosli s planovima
ja se plasim da objavim vezu s njim zato sto ne smem ni da zamislim reakciju okoline
reakciju ne u smislu osude nego LJUDI ZNATE LI VI GDE JE BUJANOVAC

Neka Se Hrist smiluje tvojoj duši i vrati te na pravi put....Dobro poznajem prilike u Bujanovcu, glavnog imama u tom gradu, i mogu ti samo reći, od te ljubavi neće biti ništa dok ne staviš feredžu na glavu i budeš prezrena i prokleta od svih tvojih. Vremenom češ pošto si odbačena od svojih početi da ih mrziš i postaćeš veća Albanka od njih samih. Primjer imam. Stanuje u stanu iznad mog, u tzv. neutralnoj sredini (BG)
Gospodja analiticar ocigledno poznaje sve prilike u bilo kom mestu, a da ne govirimo oblasti u kojima je pravi ekspert. Ovde se uopste ne govori o promeni vere i zasto uvek posmatrate negativne primere. Zar nije to dokaz da negativno razmisljate? Itekako da ima i pozitivnih primera, a kakav ce zivot imati ova devojka, tesko da mi mozemo znati, samo pretpostavljamo.

Nisam gospođa analitičar-nego Gospodin Analiticar
Prilike na jugu Srbije, u Bujanovcu znam samo po priči komšija koje sam pomenuo.
Situaciju prilikom udaje hrišćanke za muslimana znam jer su mi roditelji iz Crne Gore i Hercegovine, a isto tako znam da u 90% takvih slučajeva žena mora da prihvati islam. Potpuno je drugačija slika kada se muslimanka udaje za Srbina. Tada su često i djeca obično muslimani...Eto, takvi smo mi narod! :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top