druga vera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima nesto sto se zove govor mrznje i mislim da bi moderatori mogli da odreaguju.....
a recenice tipa "nikad ne bi mogla biti s muslimanom" su toliko zatucane da nemam reci....
 
zid:
zaljubila sam se u decka druge vere, sta sad...
kakve to veze ima...naravno pitam se sad kad su neke stvari iza mene...a podsetih se kako sam se nekad preznojavala da to kazem mami i tati...ko da mi je on sudbina...posle je bilo "divnih" primeraka moje vere...ma da pamtis...sve moj do mojega...samo napred...to nema veze...
 
E, upravo zbog ovoga i nisam zakljucavala...
Jer, onaj ko bi citao topic stekao bi utisak da su svi protivnici takvih veza...
Evo, najzad se se javili i oni koji drugacije misle... Nadam se da ce ih jos biti...
 
anakin:
ima nesto sto se zove govor mrznje i mislim da bi moderatori mogli da odreaguju.....
a recenice tipa "nikad ne bi mogla biti s muslimanom" su toliko zatucane da nemam reci....
Pazi ja ne mrzim nikoga :roll: imam dosta prijatelja muslimana sa kojima sam bas, bas dobra.
Samo ne mogu da zamislim da me sutra neko tera da menjam ime, veru, da me zamotava, da mi se dete zove onako kako ja ne zelim...
Znam za dosta takvih slucajeva tako da... :roll:
 
-Eva-:
chokolada:
Kad_LupimLupim:
Tebe kad bi smotali nista ti ne bi falilo. Odkad forum zna za tebe stoje ti u 99% vremena samo okice u profilu, pa se toliki ljudi loze :D
Ti si uvek divan prema meni :wink: zbog tebe bih cak stavila i sliku u profil. :P
Nja nja, tuzicu te, tuzicu te! :wink:
Tuzibabo! :lol:
Kad LupimLupim je bas fin decko, pravi drug. :wink:
 
chokolada:
Joj ja ne bih mogla sa muslimanom (bez uvrede) uvek bih se plasila da me ne zamota ili da me tera da menjam veru. :? :(
Mozda bih i mogla sa ovim nasima ali sa arapima nikad. :?
Mislim da uopste nisi informisana. Nista se ne menja u braku sa muslimanom ili arapinom ukoliko ljubav nadvlada sve a to se desava. Ja se ne zalim sto sam se udala za Arapina i nikada ga ne bih menjala. Znam da cu popiti brdo ruznih reci, ali ne marim uopste.
 
morocco:
Mislim da uopste nisi informisana. Nista se ne menja u braku sa muslimanom ili arapinom ukoliko ljubav nadvlada sve a to se desava. Ja se ne zalim sto sam se udala za Arapina i nikada ga ne bih menjala. Znam da cu popiti brdo ruznih reci, ali ne marim uopste.
Neces popiti brdo ruznih reci zasto bi? :? Sigurno ima super arapa, nisam ja rekla da nema. Ja samo kazem da se ja ne bih usudila zato sto znam za nekoliko zena koje se nisu provele bas tako lepo. :roll: Cak sto vise grozno... :? :(
 
chokolada:
morocco:
Mislim da uopste nisi informisana. Nista se ne menja u braku sa muslimanom ili arapinom ukoliko ljubav nadvlada sve a to se desava. Ja se ne zalim sto sam se udala za Arapina i nikada ga ne bih menjala. Znam da cu popiti brdo ruznih reci, ali ne marim uopste.
Neces popiti brdo ruznih reci zasto bi? :? Sigurno ima super arapa, nisam ja rekla da nema. Ja samo kazem da se ja ne bih usudila zato sto znam za nekoliko zena koje se nisu provele bas tako lepo. :roll: Cak sto vise grozno... :? :(

Potpisujem. Nako dugo godina življenja u njihovom okruženju, sve sam sigurnija da ne bih mogla da budem u vezi sa muslimanom. Ali, moj najbolji drug je musliman. Hoću reći, nemam nikakvu versku ili bilo kakvu drugu netrpeljivost, ali ne znam koliko bi ljubav morala da bude jaka da se odrekenm stvari kojih vidim da se žene odriču.
 
ma nemam ja dilemu oko promene vere -NECU SIGURNO DA MENJAM VERU NI ZBOG KOGA
niti on to trazi od mene
nismo mi bas dotle dosli s planovima
ja se plasim da objavim vezu s njim zato sto ne smem ni da zamislim reakciju okoline
reakciju ne u smislu osude nego LJUDI ZNATE LI VI GDE JE BUJANOVAC
 
Queen_:
Potpisujem. Nako dugo godina življenja u njihovom okruženju, sve sam sigurnija da ne bih mogla da budem u vezi sa muslimanom. Ali, moj najbolji drug je musliman. Hoću reći, nemam nikakvu versku ili bilo kakvu drugu netrpeljivost, ali ne znam koliko bi ljubav morala da bude jaka da se odrekenm stvari kojih vidim da se žene odriču.
O tome ja pricam. :wink:
 
chokolada:
Queen_:
Potpisujem. Nako dugo godina življenja u njihovom okruženju, sve sam sigurnija da ne bih mogla da budem u vezi sa muslimanom. Ali, moj najbolji drug je musliman. Hoću reći, nemam nikakvu versku ili bilo kakvu drugu netrpeljivost, ali ne znam koliko bi ljubav morala da bude jaka da se odrekenm stvari kojih vidim da se žene odriču.
O tome ja pricam. :wink:

Zene se odricu jer su tako navikle u zivotu, da idu linijom manjeg otpora. Ali sam isto tako vidjala zene koje se ne odricu svojih ubedjenja i vaspitanja i ujedno fantasticno funkcionisu sa partnerom druge veroispovesti. Ma sve zavisi kako si odrastao i pod kojim i cijim uticajem.
 
zid:
ma nemam ja dilemu oko promene vere -NECU SIGURNO DA MENJAM VERU NI ZBOG KOGA
niti on to trazi od mene
nismo mi bas dotle dosli s planovima
ja se plasim da objavim vezu s njim zato sto ne smem ni da zamislim reakciju okoline
reakciju ne u smislu osude nego LJUDI ZNATE LI VI GDE JE BUJANOVAC

Neka Se Hrist smiluje tvojoj duši i vrati te na pravi put....Dobro poznajem prilike u Bujanovcu, glavnog imama u tom gradu, i mogu ti samo reći, od te ljubavi neće biti ništa dok ne staviš feredžu na glavu i budeš prezrena i prokleta od svih tvojih. Vremenom češ pošto si odbačena od svojih početi da ih mrziš i postaćeš veća Albanka od njih samih. Primjer imam. Stanuje u stanu iznad mog, u tzv. neutralnoj sredini (BG)
 
Ja se zaista izvinjavam unpared svima kojima je to ok, ali ja ne bih menjala veru ni zbog koga. Niti bih mogla da budem sa muslimanom recimo. Nema to veze sa netrpeljivoscu, daleko od toga, ali desilo mi se da mi se dopadne decko ali bas bas jako, medjutim kada mi je rekao koje je vere ne znam zasto automatski mi je bio odbojan pa iako ih ne mrzim. Da li to znaci da sam podsvesno nacionalista? :?
 
analiticar:
zid:
ma nemam ja dilemu oko promene vere -NECU SIGURNO DA MENJAM VERU NI ZBOG KOGA
niti on to trazi od mene
nismo mi bas dotle dosli s planovima
ja se plasim da objavim vezu s njim zato sto ne smem ni da zamislim reakciju okoline
reakciju ne u smislu osude nego LJUDI ZNATE LI VI GDE JE BUJANOVAC

Neka Se Hrist smiluje tvojoj duši i vrati te na pravi put....Dobro poznajem prilike u Bujanovcu, glavnog imama u tom gradu, i mogu ti samo reći, od te ljubavi neće biti ništa dok ne staviš feredžu na glavu i budeš prezrena i prokleta od svih tvojih. Vremenom češ pošto si odbačena od svojih početi da ih mrziš i postaćeš veća Albanka od njih samih. Primjer imam. Stanuje u stanu iznad mog, u tzv. neutralnoj sredini (BG)
Gospodja analiticar ocigledno poznaje sve prilike u bilo kom mestu, a da ne govirimo oblasti u kojima je pravi ekspert. Ovde se uopste ne govori o promeni vere i zasto uvek posmatrate negativne primere. Zar nije to dokaz da negativno razmisljate? Itekako da ima i pozitivnih primera, a kakav ce zivot imati ova devojka, tesko da mi mozemo znati, samo pretpostavljamo.
 
snoshaj efendija:
firespirit:
zid:
zaljubila sam se u decka druge vere, sta sad...

Da si se stvarno zaljubila ne bi ni dosla na forum da nam postavis to pitanje.

A tebi da je zaista stalo do njenog problema ne bi pisao to sto pises.Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zaljubljenosti pa onda seri o tudjoj.


Prvo sebe ubedi u kvalitet tvoje zene pa onda seri o tudjim.Ili si se mozda uverio da je samo kvantitet u pitanju?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top