Драматично упозoрење: Вучић и Ђукановић руше СПЦ и митрополита Амфилохија ВИДЕО

комшија

Stara legenda
Poruka
91.023
https://srbin.info/politika/dramati...ovic-ruse-spc-i-mitropolita-amfilohija-video/

Драматично упозерење: Вучић и Ђукановић руше СПЦ и митрополита Амфилохија ВИДЕО

Народни посланик Српског покрета Двери, Иван Костић, данас у среду 25. децембра, сазвао је хитну конференцију за новинаре у Скупштини Србије због намере Владе Црне Горе да преузме православне светиње и храмове од Српске Православне Цркве и стави под власништво и контрлу режима Мила Ђукановића.

1577306308200.png


Том прилком посланик Иван Костић је указао на скедеће ствари:

„Невероватна је инертност српских државних институција када је у питању актуелна проблематика у Црној Гори по питању усвајања скандалозног Закона о слободи вероисповести.

Александар Вучић је дао налог свим државним функционерима да се држе по страни док Влада Црне Горе прави план како да отуђи вишевековну имовину СПЦ у Црној Гори.

Нико од представника државних институција није смео да дође на Сабор у Никшићу, а проблематично је и то да ниједан представник амбасаде Србије у Црној Гори јавно не сме да подржи представнике Митрополије.


Такође, медији у Србији истовремено отварају афере о тобожњем пучу у СПЦ и смени Патријарха Иринеја и тиме стварају сукобе на релацији Митрополит Амфилохије и Синод СПЦ.

Сада је сасвим очигледно да је ово координисана акција власти у Београду и Подгорици а по налогу евроатланских центара моћи, са циљем да се уруши ауторитет и утицај Митрополита Амфилохија.
Митрополит Амфилохије је личност у кога народ у Црној Гори има највеће поверење а који је уједно и најгласнији бранитељ српских националних интереса на Косову и Метохији.
Ово је суштински разлог напада на СПЦ у Црној Гори који уједно треба да буде пример и лажним институцијама у Приштини како да крену у отуђивање верских објеката СПЦ на Косову и Метохији.”








Пуковниче знаш шта ти је чинити!
1577306541400.png
 
На моју велику жалост ОВАЈ ТЕКСТ ЈЕ ПОТПУНО ИСТИНИТ ... разоткрива целу свињарију.........
али ЈА ВЕРУЈЕМ У НАРОД - НЕЋЕ ТО ТАКО МОЋИ ПРОЋИ...............
Овај текст је ДУБОКО АНТИСРПСКИ И НЕТАЧАН, Митке!!!!
 
Овај текст је ДУБОКО АНТИСРПСКИ И НЕТАЧАН, Митке!!!!
Па зар ти стварно не схваташ да ће распали комунистички бандит Мило Ђукановић ПООТИМАТИ ХРАМОВЕ, ЦРКВЕ И СВЕ ОБЈЕКТЕ СПЦ У ЦРНОЈ ГОРИ ??? Ако тако мислиш онда си веома наиван.
 
Па зар ти стварно не схваташ да ће распали комунистички бандит Мило Ђукановић ПООТИМАТИ ХРАМОВЕ, ЦРКВЕ И СВЕ ОБЈЕКТЕ СПЦ У ЦРНОЈ ГОРИ ??? Ако тако мислиш онда си веома наиван.
Митке, изгледа да ниси разумео игру!
Није спорна улога МИЛА БАНДИТА, већ покушај увлачења Србије у дукљанско лудило!!
 
https://srbin.info/politika/dramati...ovic-ruse-spc-i-mitropolita-amfilohija-video/

Драматично упозерење: Вучић и Ђукановић руше СПЦ и митрополита Амфилохија ВИДЕО

Народни посланик Српског покрета Двери, Иван Костић, данас у среду 25. децембра, сазвао је хитну конференцију за новинаре у Скупштини Србије због намере Владе Црне Горе да преузме православне светиње и храмове од Српске Православне Цркве и стави под власништво и контрлу режима Мила Ђукановића.





Pogledajte prilog 628290
A Tvoj kome On ljubi ruku.
CRoXPhyUcAA576k.jpg
 
Митке, изгледа да ниси разумео игру!
Није спорна улога МИЛА БАНДИТА, већ покушај увлачења Србије у дукљанско лудило!!
Па ми Срби смо са Србима из Црне Горе СВИДЕЛО СЕ ТО НЕКОМЕ ИЛИ НЕ ............ ми смо ЈЕДНО!
 
Па ми Срби смо са Србима из Црне Горе СВИДЕЛО СЕ ТО НЕКОМЕ ИЛИ НЕ ............ ми смо ЈЕДНО!
Да! Али зар не схваташ у свему овоме НАПРАСНУ УЛОГУ ОСВЕДОЧЕНИХ СРБОМРЗАЦА?
(Укључујући и комшу)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Да! Али зар не схваташ у свему овоме НАПРАСНУ УЛОГУ ОСВЕДОЧЕНИХ СРБОМРЗАЦА?
(Укључујући и Арнаута комшу)
Ама схваатам..... али они не схватају ДА МОГУ САМО ДА НАМ ПОПУШЕ....:hahaha:
 
Mogu da se dogovaraju koliko hoće.
To nije bitno.
Trenutno je najvažnija uloga Katoličke crkve.
Teoretski je moguće da budu pošteni.
PS: Katolici i muslimani (pa i albancI)
se, VRLO PAMETNO, drže po strani.

PS:
Komšo je lakmus srbomržnje.
Jedino mi je žao ako ovo radi džabe, iz ubedjenja,
Ovakve delatnosti se, inače, dobro plaćaju.
 
Mogu da se dogovaraju koliko hoće.
To nije bitno.
Trenutno je najvažnija uloga Katoličke crkve.
Teoretski je moguće da budu pošteni.
PS: Katolici i muslimani (pa i albancI)
se, VRLO PAMETNO, drže po strani.

PS:
Komšo je lakmus srbomržnje.
Jedino mi je žao ako ovo radi džabe, iz ubedjenja,
Ovakve delatnosti se, inače, dobro plaćaju.

Због утицаја ркц су направљене обе југославије. И генерално, у сваком злу у региону католичка црква је имала велику улогу.
 
Ne kapiram kako vi SNS botovi ne odustanete u jednom momentu.
Zar ne postoji neka crvena linija gdje kažete a u ***** materinu, pa neću valjda podržavati čovjeka koji pomaže progon Srba?
Дукљањеро,
Да си пажљиво читао, не би писао глупо ко *****! ;) То што теби недостаје, нема се ђе купит'! :)
 

Back
Top