Quantcast

Драматично упозoрење: Вучић и Ђукановић руше СПЦ и митрополита Амфилохија ВИДЕО

Poruka
2.516
Вучко преко својих лутака из ДФ даје легитимитет Ђукановићу. Чак су и благослове патријарха Иринеја и владикд Иринеја по мени искористили за улазак у скупштину и давање легитимитета. Испред скупштине да унутра не.

Poruka
23.857
Дукљањеро,
Да си пажљиво читао, не би писао глупо ко *****! ;) То што теби недостаје, нема се ђе купит'! :)
Bez zajebancije, vrijeme je da se pogledaš u ogledalu i kažeš želim makar jedan pršljen, ako već ne mogu da imam cijelu kičmu.
Ne kažem da ćeš odmah moći da se uspraviš, ali mic po mic, uz naporan rad i požrtvovanje, this could be you:
124953_mikic-public_f.jpg

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
38.798
Nemoj da se cudis, lepo sam ti rekao juce.. Srpski Telegraf je Vucicevo glasilo, nijedan naslov tu ne ide bez njegove saglasnosti.. A ti mi kazes da sam podlegao propagandi.
Nisam znala da je Vucicevo. Znam da su jedan Telegraf zatvorili, mislila sam da je taj, samo "povampiren".

U svakom slucaju je idiotizam.

Velika farsa.
Dogovor izmedju Djukanovica i Anfilohija.
Ovde sve objasnjeno.

A ti verujes toj ulizici Maricu i njegovim emisijama i gostima?

Samim tim sto ogovaraju Amflohija (iza ledja), govori mnogo o njima.

Kamael

Buduća legenda
Poruka
39.402
Bez zajebancije, vrijeme je da se pogledaš u ogledalu i kažeš želim makar jedan pršljen, ako već ne mogu da imam cijelu kičmu.
Ne kažem da ćeš odmah moći da se uspraviš, ali mic po mic, uz naporan rad i požrtvovanje, this could be you:
Pogledajte prilog 628366
A sto ova pedercina nosi majicu sa zastavom Ujedinjenog Kraljevstva?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.