Drama u Boru: Lekari se bore za život žene teške 300 kilograma

Nju je to dotaklo, a sta mislite oboje koliko bi dotaklo decu ove zene da vide sta neko pise o njihovoj majci?
Rayela, ne znam da li placas porez i bilo koji drugi doprinos ovde, ali nije ni vazno.
Razmisli samo, da ti ne daj boze treba neka hirurska intervencija da se uradi, koliko bolnicu to kosta! I pre i posle operacije, i jos pet outa da odes kod dr, pa ti si potrosila sve sto si za zivota ostavila zdravstvenom sistemu, ako me razumes, tako da je taj stav zaista nelogican i posve primitivan.
 
Nju je to dotaklo, a sta mislite oboje koliko bi dotaklo decu ove zene da vide sta neko pise o njihovoj majci?
Rayela, ne znam da li placas porez i bilo koji drugi doprinos ovde, ali nije ni vazno.
Razmisli samo, da ti ne daj boze treba neka hirurska intervencija da se uradi, koliko bolnicu to kosta! I pre i posle operacije, i jos pet outa da odes kod dr, pa ti si potrosila sve sto si za zivota ostavila zdravstvenom sistemu, ako me razumes, tako da je taj stav zaista nelogican i posve primitivan.

ta žena treba da misli koliko to dotiče ili utiče na njenu decu, jer očigledno je psihijatriski slučaj i obzirom da nije lečena..šta ja treba da napišem? neku patetiku? treba meni da je više stalo do njene dece, nego njoj? to vi tražite na forumu..
deca su svakako jadna..jer svaka budala se razmnoži.
 
Nju je to dotaklo, a sta mislite oboje koliko bi dotaklo decu ove zene da vide sta neko pise o njihovoj majci?
Rayela, ne znam da li placas porez i bilo koji drugi doprinos ovde, ali nije ni vazno.
Razmisli samo, da ti ne daj boze treba neka hirurska intervencija da se uradi, koliko bolnicu to kosta! I pre i posle operacije, i jos pet outa da odes kod dr, pa ti si potrosila sve sto si za zivota ostavila zdravstvenom sistemu, ako me razumes, tako da je taj stav zaista nelogican i posve primitivan.

Moj je stav savrsenoi logican, a narocito ako govorimo o nekoj osobi iz Srbije koja je dogurala do 300 kg.
Mislim, tuge i nesrece svuda ima, u siromasnim drustvima sa jako siromasnim zdravstvenim sistemom to ne
bi smelo da bude nikakav prioritet, ali ti kao buduci lekar trebalo bi da to mnogo bolje od mene razumes.
Kako se ugojila tako neka i skida te silne kilograme, zasto bi se srpsko zdravstveno opterecivalo jos i debljinom
stanovnistva? Koliko i gde ja placam usluge to ovde nije tema. A cisto sumnjam da se ta zena mucila i radila
pa i uplacivala u sistem. Ali sada ocekuje da joj neko pomogne. Zasto bi? Koliko tuge u srpskom zdravstvu ima
ja zaista znam. kako da joj se pomogne? Ona nije zelela sebi da pomogne i sada joj treba valjda smanjivati zeludac, slati je
u bolnice za dijetetiku, tri lekara da bde nad njom i da je dve-tri godine kontrolisu? Pa gde to ima?
 
Shvatam sad zašto te dotaklo, ali nije to bila namera sigurno !
Cak i da ti je bila namera nije to nista ni ruzno ni za osudjivanje. Ljudi u ekstremnim uslovima zivota ( a danas
je cela Srbija "ekstremna situcaija":D) svakako da nemaju ni vremena, snage, ali ni para, mogucnosti da se kljukaju
od jutra do sutra nego gledaju kako ce da prezive, i oni i njjihova eventualna deca.
Uostalom do pre dvadeset, trideset godina ovakvie su pojave kod ljudi bile za cirkus, nepoznato je bilo
da neki covek ima 300 kila. I to sa logorima nema nikakve veze.
 
Cak i da ti je bila namera nije to nista ni ruzno ni za osudjivanje. Ljudi u ekstremnim uslovima zivota ( a danas
je cela Srbija "ekstremna situcaija":D) svakako da nemaju ni vremena, snage, ali ni para, mogucnosti da se kljukaju
od jutra do sutra nego gledaju kako ce da prezive, i oni i njjihova eventualna deca.
Uostalom do pre dvadeset, trideset godina ovakvie su pojave kod ljudi bile za cirkus, nepoznato je bilo
da neki covek ima 300 kila. I to sa logorima nema nikakve veze.
I to što kažete ! Pa mi ovde godinama živimo kao u nekom radnom logoru.a i neki se sad prisetili muka djedova i pradjedova :D
I ko se ugojio to je jadnićak od hleba i jednolične ishrane ( Sirotinja šta ćeš , navikla da jede suva leba i pečenja :D )

"SAN SVAKOGPRASETA JE DA POSTANE SVINJA" :think: :D
 
Poslednja izmena:

Back
Top