Драгољуб Дража Михаиловић

Zato su ga se odrekli
odrekli ga se :cepanje:
opet nesto sto ti bolje znas od branka :udriglavu::dash:
za prokicu pametnicu.jpg

promaseni falsifikator u beskrajnim popusajima falsifikovanja :hahaha:
 
Interesantno je da sam Branko kaze kada se zavrsio rat da je rezervni oficiir sa odlikovanjima i clan partije.
Бранко је провео рат у четницима бар је то јасно, сад видимо да су краља Петра подржавали и неки скојевци.
Где каже да је био члан партије?
 
Бранко је провео рат у четницима бар је то јасно, сад видимо да су краља Петра подржавали и неки скојевци.
Где каже да је био члан партије?
Branko je pricao da je imao svoju skojevsku grupu, koja je prezivela zahvaljujuci nekom liku sto ih nije izdao.
Branko nije posle rata emigrirao iz zemlje i nije se pridruzio cetnickoj imigraciji, bas cudno.
23. stranica zadnje pitanje kada ga pita Draskovic : Rodjeni ste pod nekom zvesdom….Branko : ...bio sam rezervni oficir sa odlikovanjima, bio sam clan te partije
http://www.srpskarec.rs/pdf/004.pdf
 
Poslednja izmena:
Branko je pricao da je imao svoju skojevsku grupu, koja je prezivela zahvaljujuci nekom liku sto ih nije izdao.
Branko nije posle rata emigrirao iz zemlje i nije se pridruzio cetnickoj imigraciji, bas cudno.
23. stranica zadnje pitanje kada ga pita Draskovic : Rodjeni ste pod nekom zvesdom….Branko : ...bio sam rezervni oficir sa odlikovanjima, bio sam clan te partije
http://www.srpskarec.rs/pdf/004.pdf
Па када је заробљен од стране партизана у Ваљеву 1944 године, а до средине шездесетих нико и није могао ван земље да иде.
 
Branko je pricao da je imao svoju skojevsku grupu, koja je prezivela zahvaljujuci nekom liku sto ih nije izdao.
Branko nije posle rata emigrirao iz zemlje i nije se pridruzio cetnickoj imigraciji, bas cudno.
23. stranica zadnje pitanje kada ga pita Draskovic : Rodjeni ste pod nekom zvesdom….Branko : ...bio sam rezervni oficir sa odlikovanjima, bio sam clan te partije
http://www.srpskarec.rs/pdf/004.pdf
.bravooooo

prvo, sad si raskrinkao baneta i njegova jalova opravdanja gubitnika

drugo, niko nije mogao biti oficir niti rezervni oficir ako nije bio član partije

tako ni branko

što je on morao da bude oficir posle rata, moga je da bude vodoinstalater, da popravlja kupatila, wc-e i sl, zar ne?? :D
 
Бранко је провео рат у четницима бар је то јасно, сад видимо да су краља Петра подржавали и неки скојевци.
Где каже да је био члан партије?
Па када је заробљен од стране партизана у Ваљеву 1944 године, а до средине шездесетих нико и није могао ван земље да иде.
.
pa da je i tako, da je zarobljen, eto ti dokaz da partizani nisu streljali četnike, niti su ih klali niti su ih izručivali nacistima za pare
toliko o tvom postu koji je najbolja antitreklama poraženim četnicima
 
.
pa da je i tako, da je zarobljen, eto ti dokaz da partizani nisu streljali četnike, niti su ih klali niti su ih izručivali nacistima za pare
toliko o tvom postu koji je najbolja antitreklama poraženim četnicima
То ти је доказ да ни скојевци нису ишли код Броза, и чак нису знали ни ко је.
 
.bravooooo

prvo, sad si raskrinkao baneta i njegova jalova opravdanja gubitnika

drugo, niko nije mogao biti oficir niti rezervni oficir ako nije bio član partije

tako ni branko

što je on morao da bude oficir posle rata, moga je da bude vodoinstalater, da popravlja kupatila, wc-e i sl, zar ne?? :D
obojica pod hitno da promenite online prevodica :cepanje:
prvo,
sta je on to raskrinkao :hahaha:
drugo,
ko to kaze da nije mogao da bude rezervni oficir ako nije clan partije :maramica:

trece
on bre posle rata i nije bio oficir nego rezervni oficir a i to je postao standardno na nekom "komandirskom kursu od mesec dana" , a posle rata radio je negde u firmi neki normalan posao koji nije imao veze sa vojskom:mazi:
 
.
pa da je i tako, da je zarobljen, eto ti dokaz da partizani nisu streljali četnike, niti su ih klali niti su ih izručivali nacistima za pare
toliko o tvom postu koji je najbolja antitreklama poraženim četnicima
pa cekaj , opet si upao u jednu od mnogobrojnih svojih konfuzija :mazi:
do malopre si tvrdio da je branko predratni tzv komunista a sad kazes on je dokaz da tzv partizani nisu streljali cetnike :hahaha:
ako je on kako si se ovde sve vreme trudio da dokazes predratni tzv komunista onda je valjda branko dokaz da cetnici nisu streljali tzv komuniste :maramica:

to je ono sto ti ja stalno govorim, moras da se odlucis iza kojih stavova nastupas , inace upadas u tu neravnopravnu borbu sa samim sobom i pogubis se totalno :cepanje:
 

Back
Top