Dragi Srbi Rusima nije potrebno da ih volite ali neće vas trpeti ni da ih kudite

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Da rasčistimo jednom ali bez ovih podlih hrvata na Krstarici kojima su Rusi kao i pametni Srbi na nož sa njima.
Znam da ima dosta Srba koji pljuju ceo život po Rusima i stalno imaju opravdanja za to pa kažu kao da su nas izdali pa nisu hteli da ratuju zbog nas.
Pa da li vi sada ratujete za njih?
Pa naravno da ne ali im i niste potrebni i pobediće bez vas sve ove sataniste.
Samo da znate posle poraza Zapada ne piše se dobro ni za vas.
 
Mislim da si pogrešno skapirao. Niko ne kudi Rusiju, već ljudi žele da vide Srbiju na zapadu. Tamo gde su demokratija i institucije. Tamo gde su nam rodbina i prijatelji. A mi se zameramo zapadu jer pokušavamo da budemo mala Rusija posred Evrope i onda nas guze. Potpuno nerazumno.
Imas stranku Srbija na zapadu.Izasli na izbore prije mjesec dana.
Pogledaj koliko su osvojili glasova.
 
AUTORSKA
Da rasčistimo jednom ali bez ovih podlih hrvata na Krstarici...
1519188.jpg
 
AUTORSKA
Da rasčistimo jednom ali bez ovih podlih hrvata na Krstarici kojima su Rusi kao i pametni Srbi na nož sa njima.
Znam da ima dosta Srba koji pljuju ceo život po Rusima i stalno imaju opravdanja za to pa kažu kao da su nas izdali pa nisu hteli da ratuju zbog nas.
Pa da li vi sada ratujete za njih?
Pa naravno da ne ali im i niste potrebni i pobediće bez vas sve ove sataniste.
Samo da znate posle poraza Zapada ne piše se dobro ni za vas.
Ne bas smislen post.
 
AUTORSKA
Da rasčistimo jednom ali bez ovih podlih hrvata na Krstarici kojima su Rusi kao i pametni Srbi na nož sa njima.
Znam da ima dosta Srba koji pljuju ceo život po Rusima i stalno imaju opravdanja za to pa kažu kao da su nas izdali pa nisu hteli da ratuju zbog nas.
Pa da li vi sada ratujete za njih?
Pa naravno da ne ali im i niste potrebni i pobediće bez vas sve ove sataniste.
Samo da znate posle poraza Zapada ne piše se dobro ni za vas.
odavno sam rekao da postoje spiskovi i da treba da se pazi sta se govori u javnosti.
Demokratija je da izneses svoj stav o necemu ali nije demokratija ako vidno propagiras tudje interese protiv svog naroda.
 
Imas stranku Srbija na zapadu.Izasli na izbore prije mjesec dana.
Pogledaj koliko su osvojili glasova.

Pa vidi, ako uzmeš u obzir ozbiljne partije, prozapadna opozicija je uzela cirka duplo više glasova od "patriotske". Interesantna stvar što se tiče tih patriota, je da imaju gotovo identičan program, kad bi sklonio logo ne bi znao čiji je čiji, ali su se ipak odlučili da se ne ujedine pa su svi redom izginuli ispod cenzusa. Koliki debil možeš biti pa tako nešto da uradiš. Ali svakako, i kad se saberu ti glasovi ispod cenzusa, opet je prozapadna opozicija dobila duplo više. Tako da je jasno u kom pravcu ljudi žele da ide Srbija. To naravno ne znači da neko mrzi Rusiju, Kinu, Iran i Severnu Koreju, samo ljudi vide da mi prosto ne pripadamo tom svetu.
 
Mislim da si pogrešno skapirao. Niko ne kudi Rusiju, već ljudi žele da vide Srbiju na zapadu. Tamo gde su demokratija i institucije. Tamo gde su nam rodbina i prijatelji. A mi se zameramo zapadu jer pokušavamo da budemo mala Rusija posred Evrope i onda nas guze. Potpuno nerazumno.
Та идеја је толико ,,популарна" код Срба да покрет да отвореном таквом идеологијом није освојио ни 1% на претходним изборима
 

Back
Top