Драге моје форумашице, да ли сте свесне...

Svačija, i ženska. Ne diskriminišem, dobro dupe je dobro dupe 😉
Ја само женска и гледам. Обожавам да видим згодну жену.

Ова мода данас ми је ужас. Хајде што жене форсирају задњице за два седишта него и мушкарци неки гузати, као тетке. Е, то не могу да смислим (набилдовани са дебелим ногама и великим задњицама). По мени, када се мушко и женско исте висине прислоне, она треба да има шире бокове а он шира рамена тј. цео торзо.
 
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
.....i ne samo kad se penju..... :deda:

Znalo je da mi se dogodi da šetam, zagledam se i odjednom eto me na suprotnom kraju grada .

Ima tu neka hipnotička moć.

I sad volim da pogledam, al noge me izdaju.
 
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
pokondirena provincija ne zna za pravila bontona - žena se pušta da prodje jer se smatra da ima više obaveza a budala iza ima vremena da se bavi svojim veseljima :kafa:
 
Poslednja izmena:
.....i ne samo kad se penju..... :deda:

Znalo je da mi se dogodi da šetam, zagledam se i odjednom eto me na suprotnom kraju grada .

Ima tu neka hipnotička moć.

I sad volim da pogledam, al noge me izdaju.
danas ti je ovo moderno,
misliš neka brzodajka a ono američki admiral u mirovini...
čuvaj se...

images


Admiral_Rachel_L._Levine.jpg
 
...да кад се пењете уз степенице а иза вас се пење мушкарац, да обавезно посматра вашу позадину?


И да ли вам је непријатено или пријатно због тога што знате шта се дешава у том тренутку?
Naravno da je prijatno,zasto bi bilo neprijatno? Kad od dobre koke dobijem kompliment mjesec dana sam sretan ,ego do neba, jedino je problem sto se rijetko desava.
Kad gradjevinci zvizde za zenama ,zale se kakvi prostaci a ako ne zvizde onda je tek problem,sta mi fali zasto ne obracaju paznju na mene.Zenska posla.
 

Back
Top