Dovidjenja na silu

ma...
sutnut je...kreten...gnjida...moron...ma koliko bolelo...

''you really made me disappointed again, why didn't you answer my msgs or my calls? ok jelena, don't answer or even reply. happy easter''
manipulator, stvarno....a inace sa moje strane ja ne vidim ikakav razlog zasto bi mi ovo napisao!!??
a ovaj deo za razocarenje...to je protumacio iz dela na kom sam mu napisala da imam 14 godina, jos uvek... manijak...!!!!
sta vise, ne pada mi na pamet da ga zovem...danas mi je rodjendan...odo' u bioskop...

neverovatno kako neke stvari otkrijes mnooogo kasnije o ''the man you love''...or supposed to be in love with...

nemam rodjenog brata...najmladja sam u kolenu, imam ih 18oro starijih od mene (braca od tetaka i ujaka...) medjutim niko nije dovoljno blizu!
 
da li si sigurna da bi mogla da poneses bremen odrasle devojke?
sex je divna stvar,ali jos uvek nije za tvoje godine
nemoj da nas gledas kao "ovi matorci nemaju pojma,kreteni,samo popuju"
bar da te voli,pa da ti ne bude zao - ali on je kretencina koja samo hoce da ti skine mrak
sacekaj ti jos koju godinu,
za to nikad nije kasno
poz
 
esperanca137:
da li si sigurna da bi mogla da poneses bremen odrasle devojke?
sex je divna stvar,ali jos uvek nije za tvoje godine
nemoj da nas gledas kao "ovi matorci nemaju pojma,kreteni,samo popuju"
bar da te voli,pa da ti ne bude zao - ali on je kretencina koja samo hoce da ti skine mrak
sacekaj ti jos koju godinu,
za to nikad nije kasno
poz

jos koju god.ni slucajno pa da je drugarice zaebavaju sto je jos nevina :D
 
Meni se cini da je on jedan manipulator....mozda te voli ali je ipak MANIPULATOR.....jadnik....nasao djevojcicu od 14 da joj prica o svojoj sexualnoj spremnosti
Jele....imas ti starijeg brata da ga malo provuce kroz sake?

Oх, Боже, сад испаде још и манипулатор и мамлаз......још ће и батине да добије!!!???

Његово је да ''тражи'' ако жели секс, њено право је да одбије ако не жели.
Његово право је да прекине ту везу ако не може да је замисли без секса. Она такође има право да прекине ту везу ако сматра да неће моћи да му се одупре и да постави своје услове.

Шта правите фрку где је нема?
Која девојка никада није била у сличној ситуацији???
 
Hellen:
Oх, Боже, сад испаде још и манипулатор и мамлаз......још ће и батине да добије!!!???

Његово је да ''тражи'' ако жели секс, њено право је да одбије ако не жели.
Његово право је да прекине ту везу ако не може да је замисли без секса. Она такође има право да прекине ту везу ако сматра да неће моћи да му се одупре и да постави своје услове.

Шта правите фрку где је нема?
Која девојка никада није била у сличној ситуацији???

Hellen, on je nju doveo u situaciju da mora da bira - sex ili raskid....kako mozes djetetu da to uopste dozvolis...kad se on spanjdjao sa njom jel' mislio da ce ona, od 14 da se sexa sa njim kao da je to najnormalnija stvar???
Njegov je izbor bila ona i on kao stariji i "zreliji" je trebao da zna da u tim godinama ne moze traziti od nje ono sto njemu treba...
Zbog toga mislim da jeste manipulator...i jos mislim da je bas neki jadnik koji ne moze brke da omasti negdje sa nekom vrsnjakinjom nego mora da predje 1000 km nadajuci se da ce ona iz zahvalnosti da legne sa njim!
Bljak!
 
mammy:
Hellen, on je nju doveo u situaciju da mora da bira - sex ili raskid....kako mozes djetetu da to uopste dozvolis...kad se on spanjdjao sa njom jel' mislio da ce ona, od 14 da se sexa sa njim kao da je to najnormalnija stvar???
Njegov je izbor bila ona i on kao stariji i "zreliji" je trebao da zna da u tim godinama ne moze traziti od nje ono sto njemu treba...
Zbog toga mislim da jeste manipulator...i jos mislim da je bas neki jadnik koji ne moze brke da omasti negdje sa nekom vrsnjakinjom nego mora da predje 1000 km nadajuci se da ce ona iz zahvalnosti da legne sa njim!
Bljak!

Да, само заборављаш и да је и она њега одабрала једнако као и он њу..без обзира ко колико година има. Као што се он ''спанђао'' са њом свестан колико година има, тако се и она ''спанђала'' са њим знајући колико он има година!
Момци од 19 година нису интересантни својим вршњакињама, као што што су и петнаестогодишњаци балавци за своје вршњакиње.
4 године разлике уопште није превише!

То што он ''тражи'' секс, уопште не мора да значи да она треба да му ''да'', зар не?
Ако ће он да прекине због тога значи да су му приоритети различити од њених, да та веза свакако нема будућности, да и треба да се прекине.
Не видим да је он ту за осуду, још мање за батине.
Сви ми бирамо, зар не? Она има право да изабере да неће да пристане на његове услове, али нема право да бесни на њега нити га му се свети зато што он другачије гледа на неке ствари.
Тешко ће јој бити, али Боже мој, то је одрастање...:roll:
 
jeele:
dakle, sa njim sam u vezi vec skoro 7 meseci, imam 14 godina, on 19, u ponedeljak cu 15, mnogo ga volim, i cimamo se svakih pola sata bukvalno jer je on malo vise ljubomoran jer je veza na daljinu - nekih 1000-1100km

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ne vrerujem....... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ne veruejm.....


Klincima treba zabraniti pristup na deo foruma za odrasle.
 

Back
Top